Precision 15 3530

  Precision 15 3530

  Precision 15 3530

  4 produktov

  15” vysokovýkonná, plne prispôsobiteľná mobilná pracovná stanica za cenu základných počítačov. Ponúka najnovšie 6-jadrové procesory Intel® Core™ a Xeon® 8. generácie, a tiež profesionálnu grafickú kartu NVIDIA Quadro®.

  Výkon veľký ako vaše nápady

  Zažite nespútanú inováciu s novými, tenšími a ľahšími mobilnými pracovnými stanicami Precision s prémiovým dizajnom. Najnovšie procesory Intel® Core™ a Xeon® 8. generácie so šiestimi jadrami, bleskurýchla pamäť, profesionálne grafické karty... to všetko robí z mobilných pracovných staníc Precision zariadenia také výkonné a dômyselné, že vám zrejme budú konkurovať.

  Výkon pracovnej stanice

  Výkon na úrovni pracovnej stanice

  Výkon ako poslanie: Procesory Intel® Core™ a Xeon® 8. generácie so šiestimi jadrami dokážu vyťažiť aj z tých najnáročnejších profesionálnych aplikácií maximum a pomôcť vám zvládnuť ešte viac práce za kratší čas. 

  Rýchlejšia pamäť: Pamäť s rýchlosťou až do 2666 MHz s kapacitou až do 32 GB dokáže vyťažiť maximum z aplikácií náročných na pamäť, ktoré využívajú pokročilé 3D zobrazovanie a vykresľovanie. 

  Špičková grafika: Poraďte si s každou úlohou vizualizácie v okamihu vďaka profesionálnym grafickým kartám NVIDIA Quadro® novej generácie s 4 GB pamäte. 

  Škálovanie podľa vašich potrieb: Splňte potreby vašich aplikácií na dátové úložisko výberom tých najlepších diskov pre dve zásuvky dátového úložiska. Pre najvyšší výkon vyberajte disky PCIe s kapacitou až do 2 TB.

  DELL Optimizer zvýši výkon

  Zvýšte produktivitu s nástrojom Dell Precision Optimizer

  Vyladený výkon: Nástroj Dell Precision Optimizer, ktorý získate bezplatne s pracovnou stanicou Precision, poskytuje rýchlejšiu optimalizáciu aplikácií jediným kliknutím v porovnaní s nástrojom HP Advisor. Automaticky optimalizuje vašu pracovnú stanicu tak, aby spúšťala vaše obľúbené aplikácie ISV pri tých najrýchlejších možných rýchlostiach, má automatické aktualizácie systému a poskytuje analýzu údajov s cieľom adresovať potenciálne problémy s využitím zdrojov.

  Prémiový prispôsobený výkon: Inovujte na novú prémiovú verziu nástroja Dell Precision Optimizer. Tento nástroj je popredným softvérom na optimalizáciu výkonu na základe umelej inteligencie pre pracovné stanice. Tento program si osvojuje správanie používateľom určených aplikácií, identifikuje možnosti optimalizácie pomocou strojového učenia a aplikuje zlepšenia výkonu.

  Malé rozmery. Obrovský výkon.

  Táto malá mobilná pracovná stanica v sebe ukrýva poriadny výkon, má nový lepší dizajn a je dostupná s tromi rôznymi typmi displejov, aby priviedla vaše nápady k životu.

  Pracujte na svojich nápadoch aj na cestách

  Predĺžená produktivita: 4-článková batéria s kapacitou 68 Wh a voliteľná 6-článková batéria s kapacitou 92 Wh podporujú rýchle nabíjanie, aby ste mohli rýchlo vyraziť, takže vám umožnia pracovať produktívne nezávisle od toho, kam vás práca zavedie. 

  V rytme vášho životného štýlu: Táto kompaktná pracovná stanica podporuje dokovanie pomocou kábla, takže so sebou môžete vziať veľké projekty, kamkoľvek vás práca zavedie. 

  Jednoduché pripojenie: Podpora 4K videa k externému monitoru pri 60 snímkach za sekundu cez port HDMI 2.0 umožňuje vytvárať a upravovať vašu prácu v skvelej kvalite.

  Pri práci sa na ňu môžete spoľahnúť

  Certifikácia nezávislými dodávateľmi softvéru (ISV): Pracovné stanice Precision sú testované, aby vám zabezpečili hladký chod vysokovýkonných aplikácií, ktoré denne používate. Medzi aplikácie firmy Dell s certifikáciou ISV patria najpopulárnejšie nezávislé softvérové aplikácie.

  Porty a sloty Precision 3530

  Porty a zásuvky

  1. Slúchadlový konektor | 2. Voliteľná zásuvka na kartu SIM | 3. Port USB 3.1 1. generácie s funkciou PowerShare | 4. Port VGA | 5. Bezpečnostný zámok | 6. Port RJ45 | 7. Port HDMI 2.0 | 8 Port USB 3.1 1. generácie | 9. Port napájacieho adaptéra | 10. Port USB-C s voliteľnou podporou rozhrania Thunderbolt | 11. USB 3.1 Gen 1| 12. Čítačka pamäťových kariet | 13. Čítačka kariet Smart Card (voliteľná)
  Rozmery ahmotnosť Precision 3530

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 24,30mm | 2. Šírka: 376mm | 3. Hĺbka: 250,65 mm | Počiatočná hmotnosť: 2,03 kg
  Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.