Precision 17 5750 (2020)

Dell Precision 17 5750

N-5750-P3-701
Dell Precision 5750 17" FHD i7-10750H 16GB 512GB SSD T2000-4GB W10Pro 3rNBD Šedý
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
3 299,00 €
2 749,17 € bez DPH

Notebook Dell Precision (5750)

Mobilné pracovné stanice, ktoré vás nenechajú na holičkách ani v tých najnáročnejších podmienkach, to presne sú notebooky Dell Precision. Tenká a ľahká 17 "mobilná pracovná stanica Dell Precision (5750) je teraz výkonnejšia ako kedykoľvek predtým.

Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

Notebooky Dell Precision (5750) ponúkajú výkon pracovných staníc a mobilitu notebookov v jedinom zariadení. Jedná sa teda o produkt bez kompromisov medzi mobilitou a výkonom. Potrebný výkon poskytujú najnovšie procesory Intel Core 10. generácie alebo Xeon W v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4 SDRAM a pevnými diskami HDD alebo SSD. Samozrejmosťou je možnosť voľby modelu s profesionálne grafickou kartou NVIDIA Quadro pre CAD aplikácie .

  • 2 sloty pre až 64 GB DDR4 SDRAM operačnej pamäte.
  • Podpora pre dve úložné zariadenia SSD M.2 PCIe NVMe s možnosťou nastavenia poľa RAID.

Výhody mobilnej pracovnej stanice Precision (5750)

  • Výkonný mobilný procesor Intel .
  • Profesionálna grafická karta .
  • Optimalizované chladenie.
  • Odolné šasi bolo podrobené náročným testom výdrže spoločnosť Dell.
  • Nástroj Dell Precision Optimizer automaticky vyladí vašu pracovnú stanicu pre spúšťanie najobľúbenejších aplikácií nezávislých dodávateľov softvéru (ISV).

Stála spoľahlivosť ruka v ruke so službami a výhodami nad očakávania

Všetko je konštruované pre maximálnu životnosť a vysokú odolnosť zariadenia ako celku. Použitie súčasťou najvyššej kvality a dlhoročné skúsenosti v oblasti návrhu, výroby a komplexného testovanie mobilných pracovných staníc zaisťujú vysoký štandard, spoľahlivosť a vašu maximálnu spokojnosť. Za zmienku tiež stojí špičková podpora zo strany výrobcu, kedy vám za všetkých okolností vyjdú v ústrety na technickej podpore a v prípade poruchy všetko opraví v najkratšom možnom termíne v prípade záruky Next Business Day (NBD) druhý deň priamo u zákazníka.

Produktivita s nástrojom Dell Precision Optimizer

Bezplatný doplnok Dell Precision Optimizer pre pracovné stanice Precision upravuje nastavenie systému za vás a automaticky prispôsobí pracovnú stanicu pre najobľúbenejšie aplikácie nezávislých dodávateľov softvéru. Každá aplikácia vyžaduje trochu iné nastavenie systému a pracovné stanice Precision sa dokáže prispôsobiť. Tento program sa naučí správanie akejkoľvek užívateľské aplikácie, odhalí možnosti optimalizácie pomocou strojového učenia a nasadí výkonová vylepšenia.

Certifikácia pre profesionálne nasadenie

Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto boli najpopulárnejšie profesionálne aplikácie testované a certifikované poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV) pre bezproblémové použitie s pracovnou stanicou Dell Precision (5750).

Moderná konektivita

Predovšetkým bolo integrované veľmi univerzálne rozhranie USB Type-C / Thunderbolt 3 , ktoré umožní nielen rýchle prenosy, ale aj nabíjanie ďalších zariadení, dokovania alebo výstup na ďalšie zobrazovacie zariadenia. Samozrejmosťou je potom integrácia rozhranie Bluetooth a Wi-Fi pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam.

Porty a sloty:

1. 2x port USB 3.2 Type-C ™ 2. generácie s rozhraním Thunderbolt ™ 3 | 2. Čítačka pamäťových kariet SD | 3. Konektor pre slúchadlá | 4. Slot pre zámok | 5. 2x port USB 3.2 Type-C ™ 2. generácie s rozhraním Thunderbolt ™ 3 Poznámka: všetky pracovné stanice Precision 5750 sa dodávajú s adaptérom, ktorý podporuje porty HDMI a USB-A.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.