Precision 5510

  Precision 5510

  Precision 5510

  3 produktov

  Nový displej PremierColor InfinityEdge ponúka úplne novú ohromujúcu úroveň detailov s rozlíšením Ultra HD 4K a viac ako 8 miliónmi pixelov – o tri milióny viac ako ponúka displej Retina. Displej s technológiou PremierColor je zárukou nebývalej vernosti farieb, ktorú ponúka zobrazenie 100 % farebnej škály Adobe RGB.

  Úžasne padne do ruky a vyzerá ešte úžasnejšie

  Celosvetovo najtenšia a najľahšia mobilná pracovná stanica s displejom InfinityEdge ponúka zobrazenie prakticky bez okrajov – 15-palcový displej sa inteligentne zmestí do niektorých 14-palcových prenosných počítačov. A nový industriálny dizajn s opierkou dlaní z uhlíkových vláken poskytuje pevnosť, odolnosť a chladný pocit na dotyk.

  Precision 5510

  Precision 5510

  Jednoduchá integrácia do prostredia kanceláriePrecision 5510

  Multitasking je hračka vďaka dokovaniu s jediným káblom a prenos veľkých súborov je rýchly a jednoduchý vďaka možnosti pripojenia Thunderbolt™ 3.

  Zrýchlenie pracovných postupov: Nové procesory Intel® Core™ i5 a i7 šiestej generácie a prvé mobilné procesory Xeon na svete poskytujú výkon umožňujúci naplno využívať náročný profesionálny softvér, na ktorý sa pri vašej práci spoliehate.

  Profesionálna grafika: Od vykresľovania po komplexné modelovanie získate špičkový výkon s grafickou kartou NVIDIA® Quadro M1000M s 2 GB pamäte.  

  Veľa ukladacieho priestoru pre veľké úlohy: Jednoducho ukladajte, prenášajte a pristupujte k veľkým a komplexným projektovým 3D, multimediálnym a video súborom s rýchlosťou a spoľahlivosťou úložiska s kapacitou do 2 TB a dostupnou technológiou Thunderbolt™ 3.

  Certifikácia nezávislými dodávateľmi softvéru (ISV): pracovné stanice Precision sú testované, aby vám zabezpečili hladký chod vysokovýkonných aplikácií, ktoré denne používate. Medzi aplikácie spoločnosti Dell s certifikáciou ISV patria najpopulárnejšie nezávislé softvérové aplikácie. kliknutím sem. (v angličtine)  

  Dosiahnite maximálny potenciál: Dell Precision Optimizer s centrálnou správou SCCM zvyšuje produktivitu a výkon tým, že pri používaní podporovaných ISV aplikácií jemne doladí váš systém nad rámec štandardných výrobných nastavení.

  Precision 5510 konektory

  1. Čítačka pamäťových kariet | 2. USB 3.0 | 3. Tlačidlo stavu batérie | 4. Bezpečnostný zámok | 5. Port napájacieho adaptéra | 6. Port USB 3.0 | 7. Port HDMI | 8. Thunderbolt 3 | 9. Konektor pre slúchadlá

  Precision 5510 rozmery a hmotnost

  Výška: 11,1 mm (0,44") | šírka: 357 mm (14,05") | hĺbka: 235,3 mm (9,26") | hmotnosť: 1,78 kg (3,93 lb)

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.