Precision 5520

  Precision 5520

  Precision 5520

  2 produktov

  Výkon tejto najtenšej a najľahšej mobilnej pracovnej stanice na svete ešte nikdy nebol v takom pôsobivom šate. 15,6-palcový kompaktný dizajn zaberá veľkosť iba 14-palcového šasi aj vďaka displeju s technológiou InfinityEdge umožňujúcou zobrazenie s minimálnymi okrajmi. Špičková kvalita vyhotovenia a opierka zápästia z uhlíkových vláken poskytujú pevnosť a odolnosť.

  Precision 5520

  Citeľné zrýchlenie: Nové procesory Intel® Core™ a Xeon® 7. generácie poskytujú maximálny výkon, a to dokonca aj pri práci s náročným profesionálnym softvérom.  

  Profesionálne grafické karty: Zvýšte výkon graficky náročných aplikácií vďaka novej generácii profesionálnych grafických kariet NVIDIA® Quadro® M1200 so 4 GB pamäte.

  Precision 5520

  Viac ukladacieho priestoru pre projekty: Ukladací priestor s kapacitou až do 2 TB a rýchlejšia operačná pamäť s frekvenciou 2 400 MHz umožňuje rýchly prístup k veľkým 3D, video a multimediálnym súborom, a tiež prenos a ukladanie takýchto súborov.

  Dostatočná výdrž batérie: Nové väčšie batérie vám umožnia zvládnuť všetky úlohy kdekoľvek, aj na cestách.

  Jednoduché použitie v kancelárii: Dokovacia stanica s jedným káblom uľahčuje vykonávanie viacerých úloh naraz a port Thunderbolt™ 3 sa zase postará o bleskurýchly prenos veľkých súborov.

  DELL Precision OptimizerNástroj Dell Precision Optimizer je bezplatnou súčasťou vašej pracovnej stanice Precision, ktorý vám ušetrí čas potrebný na nastavenie tým, že automaticky prispôsobí vašu pracovnú stanicu tak, aby pracovala čo najrýchlejšie s najpopulárnejšími aplikáciami od nezávislých dodávateľov softvéru (ISV). Okrem toho máte k dispozícii aj centralizovanú správu prostredníctvom nástrojov Microsoft SCCM a KACE, zjednodušenú správu systému na zvýšenie spoľahlivosti, detailné analýzy a inteligentné upozornenia umožňujúce aktívne adresovať problémy s využitím zdrojov na chod aplikácií brzdiacich výkon, a tiež certifikované ovládače grafickej karty na stiahnutie. Všetko tieto nástroje teraz navyše ponúkajú nové elegantné používateľské rozhranie.

  Pozrite sa na svoje projekty ako nikdy predtým na displeji s technológiou InfinityEdge a neuveriteľným rozlíšením Ultra HD 5K s viac ako 8 miliónmi pixelov, ktoré neuveriteľne vykreslia každý jeden detail. Ak pri svojej práci potrebujete maximálnu presnosť farieb, pretože používate nástroje CAD/CAM, pracujete s grafikou, tvoríte hry alebo animácie, upravujete videá alebo tvoríte médiá, technológia Dell PremierColor je zárukou nebývalej vernosti farieb, ktorá ponúka zobrazenie 100 % farebnej škály Adobe RGB, aby ste mali k dispozícii požadovanú špičkovú kvalitu.

  Certifikácia nezávislými dodávateľmi softvéru (ISV): Pracovné stanice Precision sú testované, aby vám zabezpečili hladký chod vysokovýkonných aplikácií, ktoré denne používate. Medzi aplikácie firmy Dell s certifikáciou ISV patria najpopulárnejšie nezávislé softvérové aplikácie.

  Precision 5520 konektory

  1. Čítačka pamäťových kariet | 2. Port USB 3.0 | 3. Tlačidlo stavu batérie | 4. Bezpečnostný zámok | 5. Port napájacieho adaptéra | 6. Port USB 3.0 | 7. Port HDMI | 8. Port Thunderbolt 3 | 9. Konektor na slúchadlá

  Precision 5520 rozmery a hmotnost

  1. Výška: 11,1 mm (0,44") | 2. Šírka: 357 mm (14,05") | 3. Hĺbka: 235,3 mm (9,26") | Hmotnosť: 1,78 kg (3,93 lb)

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.