Redukcia z HDMI na DVI

Redukcia z HDMI na DVI

Redukcia z HDMI na DVI

492-11681
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
7,99 €
S DPH
6,66 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

Adaptér prevádza signály konektora HDMI na port DVI
Adaptér Dell HDMI na DVI umožňuje prehrávanie videa z ľubovoľného stolného počítača alebo notebooku s videovýstupom HDMI na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním DVI-D. Podporuje maximálne rozlíšenie obrazu 1 920 × 1 200 pixlov. Tento univerzálny adaptér zaisťuje kvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať videozábery z počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízoru HDTV so vstupom DVI-D. Ak má vaše zariadenie výstup HDMI, zabezpečí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Vďaka nemu si môžete užívať filmov na domácom projektora, urobiť zo stolného počítača rozšírenú pracovnú stanicu alebo v škole aj v práci predstavovať prezentácie.

Užívajte si krištáľovo čistého videa
Adaptér Dell HDMI na DVI podporuje rozlíšenie až 1 920 × 1 200 pixelov a ponúka ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
Tento adaptér Plug and Play s rozmermi 1,75 × 0,75 palca (Š x V) je dosť malý na to, aby ste ho mali stále po ruke pre náhlej prezentácie pre klientov aj filmové noci s priateľmi. Adaptér je vybavený 19vývodovým konektorom HDMI na jednej strane a 24vývodovým digitálnym konektorom DVI na druhej, v štandardnom prevedení pre širokú škálu monitorov, projektorov aj televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním 

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.