Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica
Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica

Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica

Roccat Isku FX Gaming multicolor - SK klávesnica

ROC-12-912
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
105,00 €
S DPH
87,50 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Totálna herná dominancia. Je jednoduché ju získať so správnymi nástrojmi.

Kombinujúc najpokročilejšiu hernú technológiu na svete s ohromujúcim dizajnom Vám Roccat Isku Illuminated Gaming Keyboard prepožičia moc dominovať v akejkoľvek hre úplne jednoducho - a stať sa legendou.

Vysloboďte hernú legendu driemajúcu vo Vás práve teraz. Alebo čítajte ďalej a zistíte, čo Vy a Roccat Isku dokážete:

Po prvý krát v hernej histórii môže Vaša klávesnica a myš spolupracovať, aby sa stali nezastaviteľnou bojovou silou - čo Vám dáva revolučnú moc zadávať príkazy rýchlejšie, ľahšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. To preto, že exkluzívny protokol Roccat Talk umožňuje aby Roccat Isku Illuminated Gaming Keyboard a Roccat Kone High-performance Gaming Mouse komunikovali medzi sebou - dávajúc vám výhodu sady, ktorá Vám umožní spúšťať makrá myši ľahko a rýchlo z pravej strany Vašej klávesnice.

Táto revolučná technológia funguje ideálne s exkluzívnou technológiou Roccat Easy-Shift [+] . Stačí použiť Roccat Easy-Shift [+] tlačidlo na Roccat Isku k aktivácii makier pre klávesnicu a myš - geniálna skratka, ktorá Vám umožní sa viac sústrediť na svoju hru a menej na ovládanie. Vaša myška Roccat Kone [+] dokonca aj signalizuje zábleskom zakaždým, keď komunikuje s Roocat Isku - takže vždy viete, kedy spolupracujú.

Funkcia Roccat Talk umožňuje tiež plne využiť výhody exkluzívnej technológie Roccat Easy-Aim ako nikdy predtým. Keď si hra vyžaduje presnú streľbu v sniper režime, stlačte a podržte jedinú klávesu a Roccat Easy-Aim okamžite optimalizuje nastavenie DPI na Roccat Kone [+]. Táto obojručná streľba je najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob, ako dosiahnuť presnosť ostreľovača. A tiež uvoľní tlačidlo na myške Roccat Kone [+] pre ďalšie makro podľa Vášho výberu.

Predstavte si, že najlepšia herná myš na svete a nový kráľ medzi hernými klávesnicami pôsobia v dokonalej harmónii - a prenášajú Vaše príkazy na bojové pole. To je to, čomu hovoríme hrať ako legenda.

A spolupráca Roccat Kone [+]/Roccat Isku je len začiatok. Môžete očakávať ďalšie zaujímavé Roccat Talk koalície v budúcnosti. 

Roccat Isku je jediná klávesnica na svete, ktorá ponúka prelomovú technológiu Roccat Easy-Shift [+], ktorá ponúka 36 ľahko prispôsobiteľných makro kláves strategicky umiestnených v 3 poliach v ľahko identifikovateľnej WASD zóne. To znamená, že môžete zadávať príkazy bez toho, aby ste museli znovu upraviť polohu rúk - a museli odtrhnúť oči od obrazovky, aby ste hľadali klávesy. Jednoduché a geniálne. A pretože Roccat Easy-Shift [+] klávesa funguje rovnako ako štandardná klávesa Shift, aktivácia makier je rovnako jednoduchá ako písať veľké písmená.

Roccat Easy-Shift [+] zóna ponúka pôsobivých 28 makro kláves - vrátane 8 dedikovaných kláves, ktoré možno naprogramovať až dvojnásobne. Navyše, schopnosť okamžite prepínať medzi 5 profilmi Vám umožní vychutnať si až neuveriteľných 180 makier - dosť nato, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie požiadavky každého bojovníka.

Všetky príkazy zadané? Teraz môžete palcami robiť niečo užitočnejšie, než ich len držať nad medzerníkom. Vedci z Roccat umiestnili tri individuálne programovateľné Thumbster makro klávesy hneď pod medzerník klávesnice Roccat Isku - každý je možné ľahko aktivovať rýchlym úderom palcom. Ideálne pre bleskové liečivé kúzlo uprostred tuhého boja. Skvele pre rýchlu zmenu zbrane. Myslite na svoje palce, ako na dvoch nových spojencov. Toto si zaslúži palec hore.

Nová vylepšená technológia Roccat Macro Live! robí z in-game vytvárania makier radosť. Stačí stlačiť dedikované Roccat Makro Live! Recording tlačidlo a nechajte nový nástroj zvukovej spätnej väzby previesť Vás rýchlym a jednoduchým procesom nahrávania, krok za krokom. Môžete naprogramovať až neuveriteľných 500 akcií pre každé zo 180 makier - čo Vám dáva slobodu zadať akýkoľvek rozkaz, aký len dokážete vymyslieť. A nemusíte opustiť hru, aby ste to mohli urobiť.

Ak si ukladáte makrá pomocou menu systému, potom je Roccat Macro Manager práve to, čo chcete. Oceňovaný Roccat Macro Manager umožňuje nahrávať a editovať makrá s neuveriteľnou presnosťou a s intuitívnou jednoduchosťou vďaka nádhernému a jednoducho použiteľnému rozhraniu. Nová funkcia Loop dokonca umožňuje opakovať nastavenie až neuveriteľných 255 krát. A medzinárodne uznávaný program dokonca prichádza s predvoľbami pre špičkové hry a kancelárske aplikácie - takže si môžete vychutnať tie svoje obľúbené okamžite.

Uložte svoje obľúbené nastavenia - konfigurácie tlačidiel, úroveň osvetlenia, nastavenie DPI, atď - v 5 praktických slotoch nastavení a aktivujte ich okamžite jednoduchým stlačením tlačidla - tak môžete hrať ľahko a rýchlo. Budete vždy vedieť, aký profil ste si zvolili vďaka 5 LED indikátorom profilu. A šikovný nástroju pre zvukovú spätnú väzbu, Roccat Voice, Vám dokonca povie, aký profil ste si zvolili. Môžete dokonca nastaviť profil pre Windows, ktorý Roccat Isku automaticky prepne späť po dokončení hry. 

S ľadovo modrým podsvietením v 6 nastaviteľných úrovniach jasu Vám Roccat Isku umožňuje vždy stlačit to pravé tlačidlo - i pri nízkej hladine osvetlenia. Optimalizované podsvietenie Roccat Isku tiež predchádza namáhaniu očí počas tých dlhých herných sedení. Naviac môžete naprogramovať Roccat Isku aby automaticky vypla podsvietenie, ak nestlačíte klávesu po dobu, ktorú si sami zvolíte - oceníte, keď si chcete dať pauzu od Vašej hry. A to sme ani nespomenuli, že podsvietenie klávesnice Roccat Isku vyzerá jednoducho super.

Integrovaná extra veľká opierka zápästia klávesnice Roccat Isku pôsobí ako pohovka pre Vaše ruky, poskytujúc dokonalú stabilitu a pohodlie - takže sa môžete vyhnúť únave zápästia aj pri hraní do skorých ranných hodín. Jej zrnitý povrch umožňuje tiež rýchlý, ale kontrolovaný priečny pohyb - pre optimálnu hru aj v tých najhektickejších bojoch.

Otočte Roccat Isku a objavíte 5 + 2 pogumovaných protišmykových podpier. To znamená, že Roccat Isku zostane na mieste - a to aj počas najintenzívnejších herných sedení. Zaťahovacie opierky tiež sklápajú Roccat Isku do ideálneho herného uhla 5,90° - zabezpečujúc najrýchlejšiu aktiváciu kláves a a najvyššie možné pohodlie pri písaní.

Roccat Isku sa môže pochváliť strednou výškou kláves s plne optimalizovanou architektúrou, takže máte k dispozícii dokonalý povrch a ideálnu odozvu. 1000Hz polling rate tiež zaisťuje ultra rýchlu odozvu klávesnice bez oneskorení, takže Vaše príkazy sú vykonané okamžite. A pokročilá anti-ghosting technológia umožňuje stlačenie niekoľkých kláves súčasne - zabezpečujúc, že môžete plne využiť každý komplexný príkaz, ktorý máte k dispozícii.

Káble náhlavnej súpravy a myši môžete teraz ľahko odpratať z dosahu použitím káblových kanálov pod Roccat Isku. A čím menší neporiadok s káblami, tým menej vecí sa postaví do cesty vychutnať si svoju hru.

Roccat Isku je štandardne vybavená dômyselným časovačom Roccat Timer, ktorý Vám ponúka šikovné zvukové odpočítavanie pre akúkoľvek akciu, ktorú chcete. Okrem iných použ

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.