Manuály, podrobné produktové listy, porovnania produktov DELL ako aj ďalšie informácie o službách a možnostiach produktov značky DELL EMC.

Dell Alienware: Vysokovýkonné herné notebooky pre nadšencov

Herné notebooky Dell radu G ponúkajú vysoký výkon za prijateľnú cenu. Tieto notebooky sú určené pre hráčov, ktorí chcú kvalitný herný zážitok bez toho, aby museli veľa zaplatiť.

Zobraziť článok
1 komentárov

Notebooky DELL Precision: Najlepší nástroj pre inžinierov a architektov

Notebooky Dell Precision sú jedny z najvýkonnejších a najuniverzálnejších počítačov na dnešnom trhu, vďaka čomu sú dokonalou voľbou pre inžinierov a architektov, ktorí potrebujú spoľahlivé a výkonné zariadenie na spustenie zložitého softvéru a zvládanie náročných úloh.

Zobraziť článok
0 komentárov

Ako sa vyznať v označení Dell notebookov?

Notebooky Dell sú rozdelené do produktových rád Inspiron, Vostro, Latitude, XPS a Precision. Ďalej používajú číselný systém názvov na identifikáciu a klasifikáciu rôznych modelov.

Zobraziť článok
0 komentárov

Aký notebook Dell Inspiron si mám vybrať?

Notebooky radu Dell Inspiron sú radom notebookov pre spotrebiteľa navrhnutých na každodenné používanie, ako je prehliadanie webu, e-mail a základné kancelárske úlohy. Hlavným rozdielom medzi rôznymi modelmi v sérii sú zvyčajne špecifikácie, ako sú procesor, pamäť, úložisko a grafické možnosti.

Zobraziť článok
0 komentárov

Rozdiely medzi notebookmi Dell XPS 13, 15 a 17

Notebooky Dell XPS 13, XPS 15 a XPS 17 sú všetky notebooky z radu zariadení Dell XPS, líšia sa však veľkosťou, výkonom a zameraním.

Zobraziť článok
0 komentárov

Rozdiel medzi produktovými radami DELL Vostro 3000, 5000 a 7000

Zobraziť článok
0 komentárov

Podpora ProSupport Plus pre notebooky, počítače a tablety

Zobraziť článok
0 komentárov

Ochrana proti náhodnému poškodeniu a krádeži - Dell

Zobraziť článok
0 komentárov
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania