Notebooky Dell XPS 13, XPS 15 a XPS 17 sú všetky notebooky z radu zariadení Dell XPS, líšia sa však veľkosťou, výkonom a zameraním.

Séria Dell XPS 13

Dell XPS 13 je 13-palcový ultrabook notebook, je ľahký, tenký a prenosný, s kompaktným dizajnom je ideálny pre používateľov, ktorí potrebujú výkonný notebook, ktorý si môžu vziať na cesty. Najlepšie sa hodí na každodenné použitie a niektoré ľahké profesionálne úlohy.

Séria Dell XPS 15

Dell XPS 15 je 15-palcový notebook, je väčší ako XPS 13 a ponúka väčší displej a výkonnejší hardvér. Je zameraný na používateľov, ktorí potrebujú výkonný notebook na profesionálne použitie a kreatívne úlohy, ako je úprava fotografií a videa. Je to skvelé aj na hranie.

Séria Dell XPS 17

Dell XPS 17 je 17-palcový notebook, je najväčší z troch a ponúka najvýkonnejší hardvér a najväčší displej zo všetkých troch. je zameraný na používateľov, ktorí potrebujú vysokovýkonný notebook na náročné úlohy, ako je strih videa, 3D vykresľovanie a hranie hier. Je tiež skvelý pre multitasking a je ideálny pre používateľov, ktorí potrebujú pre svoju prácu veľký displej.

Stručne povedané, hlavným rozdielom medzi Dell XPS 13, XPS 15 a XPS 17 je veľkosť displeja a výkon hardvéru. XPS 13 je najmenší, najprenosnejší a najvhodnejší na každodenné použitie, XPS 15 je výkonnejší notebook zameraný na profesionálov a kreatívcov a XPS 17 je najvýkonnejší notebook s najväčším displejom určený pre náročných používateľov a profesionálov, ktorí potrebujú vysokovýkonný stroj.

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne komentáre

Nový komentár

Odpovedáte na komentár

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania