Latitude 7400 2v1 - vlajková loď

Pozdravte Latitude 7400 2 v 1. Naša nová vlajková loď 2-v-1 značky Latitude predstavuje najlepšie skúsenosti pre mobilných profesionálov a je dokonalou konvergenciou rýchlosti, bezpečnosti, mobility, všestrannosti a produktivity. To všetko zabalené do tela jedného z najmenších 14" 2 v 1.

Dnešní zamestnanci sú náročnejší na svoju technológiu. Nielenže chcú prenosnosť a konektivitu bez obetovania výkonnosti, ale tiež hľadajú pracovný stroj, ktorý je krásny a citlivý, pretože práve tu musí byť kreativita a produktivita. V našom nedávnom prieskume spoločnosti Gen Z 91 percent respondentov uviedlo, že technológia by mohla ovplyvniť ich voľbu zamestnania pri pohľade na podobné ponuky zamestnania. 

Latitude 7400 2 v 1 používa nový protokol ExpressSign spoločnosti Dell na detekciu prítomnosti, prebudenie systému v priebehu jednej sekundy a skenovanie rozpoznávaním tváre na prihlásenie do systému Windows Hello. Stačí sa posadiť na pracovný stôl a začať pracovať - ​​bez ovládania. V skutočnosti je to prvý počítač na svete, ktorý používa senzor priblíženia umožňujúci technológiu Intel® Contex Sensing Technology. Keď odídete na prestávku, Latitude rozpozná, že ste odišli a uspí sa, aby sa zachovala životnosť batérie a zachovala bezpečnosť.

Tento nový Latitude sme navrhli ako najmenší 14 "2-v-1 na svete, nie pre vychvaľovanie sa, ale preto že tak ľahšie zapadá do vašej tašky, peňaženky alebo na stôl. Očakávame, že dodáme najdlhšiu životnosť batérie vo svojej triede v dňoch odpojenia produktivity počas jazdy. Navrhli sme 24 hodín prevádzky MobileMark '14 na jedno nabitie pomocou batérie s kapacitou 78 Wh. A keď sa musíte pripojiť, spoločnosť Dell ExpressCharge dostane batériu späť až na 80 percent za hodinu. Profesionálni profesionáli na cestách budú mať dôveru v pripojenie, a to aj vtedy, keď WiFi nie je k dispozícii, vďaka technológii Cat16 Gigabit LTE, ktorá je približne trikrát rýchlejšia ako naša predchádzajúca technológia WWAN.

Model Latitude 7400 2 v 1 je úplne nový od základov. Žiadna časť nebola ponechaná nedotknutá v snahe poskytnúť zariadenie, ktoré IT miluje a na ktoré sú zamestnanci hrdí. Každé dizajnové rozhodnutie sme zvážili. Displej s tenučkým infinity okrajom displeja, ktorý má nové pánty, ktoré umožňujú otvorenie s jedným prstom. Od návrhu a umiestnenia antény až po prepracované termálne riešenie s použitím nového materiálu GORE naplneného aerogéliou používanou na sonde NASA. Model Latitude 7400 2-v-1 posúva hranice inovácií na každej frontovej strane pre maximálnu schopnosť a výkon v najmenšom balení a robí to so začiatočnou hmotnosťou len 2,99 libier. Pre bezpečnosť ponúkame exkluzívnu možnosť Dell ControlVault 3 pre hardvérovú multifaktorovú autentifikáciu. Dell dokonca udržaval funkciu, ktorú naši konkurenti vyhodili, ale zákazníci nám povedali, že stále používajú - voliteľnú čítačku SmartCard. Taktiež sme integrovali bezkontaktnú čítačku SmartCard pomocou antény NFC. IT bude rádo, že spoločnosť Dell integruje pracovný priestor VMware ONE.

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne komentáre

Nový komentár

Odpovedáte na komentár

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania