Ostatné príslušenstvo

  Targus Stylus pre zariadenia s kapacitným dotykovým displejom Zväčšiť

  Targus Stylus pre zariadenia s kapacitným dotykovým displejom

  DELL DELL

  A7199883

  Nové

  Targus Stylus pre zariadenia s kapacitným dotykovým displejom

  Viac detailov

  12,99 €

  s DPH
  10,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 1 vernostný bod. Celkovo budete mať v košíku tovar za 1 bod ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,05 €.

  Technické údaje

  Tento stylus mení spôsob používania vášho dotykového displeja vďaka svojmu trvanlivému, vysoko výkonnému hrotu s vylepšenou presnosťou a mimoriadne citlivým pocitom, ktorý je teraz o 75% hladší. Nový vysoko výkonný hrot sa kĺže po obrazovke hladko, čo má za následok vyššiu presnosť a vynikajúcu citlivosť pri používaní vašich aplikácií.

  Tento neuveriteľne štíhly a dobre vyvážený stylus má hladko navrhnutú integrovanú kapsovú sponu, ktorá je elegantná a funkčná; Targus Stylus môže ísť kamkoľvek idete a je pripravený byť rozšírením vašej ruky a vášho kreatívneho partnera pri nákupe, písaní a vytváraní vo vašom prístroji s väčšou voľnosťou. Získate väčšiu slobodu kresliť, nájdete vyššiu presnosť pri úprave fotiek a ľahko nakreslite nápady.

  Rozmery: 1 x 1 x 13cm
  Hmotnosť: 0,01 kg
  Kompatibilita: Stylus pracuje na všetkých dotykových displejoch s kapacitným povrchom (mobilné telefony, tablety, notebooky)

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.