Vostro 13 5320

Notebooky Dell Vostro 14 5320

Vostro 5320 sú notebooky predurčené pre firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú bezpečnostné funkcie. Notebooky tohto radu preto budú bez väčších problémov zabezpečovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

Notebook Dell Vostro 5320 poskytuje potrebný výkon vďaka procesoru Intel Core 12. generácie doplnený operačnou pamäťou LPDDR5 , integrovanou grafikou Intel Iris a rýchlou jednotkou SSD. S notebookom Vostro 5320 bude vaša práca oveľa príjemnejšia.

Notebook pre podnikanie

Vostro 5320 vám vždy poskytne celý rad možností konektivity a bezpečnostné nástroje. Ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek a nemusíte sa tak báť straty citlivých firemných dát, alebo v horšom prípade ich prípadného zneužitia. O bezpečnosť dát sa stará komerčný bezpečnostný čip Trusted Platform Module 2.0 na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Vďaka nemu si môžete byť istí, že vaše dáta sú chránené pred vonkajšími útokmi.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania