Vostro 13 5390

  Vostro 13 5390

  Vostro 13 5390

  3 produktov

  13-palcový notebook, ktorý je tenký, ľahký a využíva pokročilé videokonferencie pre jednoduchú komunikáciu. Obsahuje aj najnovší procesor Intel® Core ™.

  Mobilita so štýlom

  Nízka hmotnosť: Všetky vaše cesty sú bezšvíkové vďaka kompaktnému 14,9 mm tenkému dizajnu, ktorý dokonale zapadne do batohu alebo batohu. 

  Minimalizujte rozptýlenie: Trojstranná úzka hranica vylepšuje vašu obrazovku, takže môžete spolupracovať na online stretnutiach alebo pracovať na najnovších projektoch vo veľkom štýle. 

  Diamantový strih: Elegantný diamantový povrch okolo touchpadu prináša prvotriedny vzhľad a dojem. 

  Pripravený a čakajúci: Nový senzor s otvoreným krytom zapne váš notebook, aj keď je úplne vypnutý, takže môžete mať prístup k tomu, čo potrebujete, keď ho potrebujete. 

  Prepracovaný záves: Váš notebook mierne zdvíha zo stola, keď je otvorený okolo 135-stupňového uhla, čo umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a pohodlnejšie písanie.

  Inteligentné tepelné: Tento notebook je dosť chytrý, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, na kolenách alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily tak, aby zostali chladné. Nepohodlie je vylúčené, keď je na lone a plný výkon je uvoľnený, keď stojí na stole pre maximálnu produktivitu.


  Video konferencia na cestách s Vostro 5390

  On-the-go konferencie

  Výkonný výkon: Až po najnovšie a najpôsobivejšie procesory Intel® 8. Gen Core i7 s grafikou NVIDIA® GeForce MX250 2G GDDR5 vám umožnia prezentovať vaše projekty s rýchlosťou a výkonom, ktoré je potrebné ušetriť. 

  Štvorprvkový objektív: Nová miniatúrna webová kamera má 4-elementový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako typické webové kamery na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach záberu. 

  Vlny MaxxAudio®: Nenechajte si ujsť slovo s pohlcujúcim zvukovým zážitkom, ktorý je profesionálne vyladený programom Waves MaxxAudio® Pro, ktorý obsahuje 5.1-kanálový zvuk, zosilnené hlasitosti a krištáľovo čistotu. 

  Volania vysokej kvality:Nový a vylepšený softvér SmartByte zaisťuje, že videokonferenčné aplikácie získajú prioritu šírky pásma siete pred inými aplikáciami, ktoré využívajú širokopásmové pripojenie, takže získate vynikajúcu prehľadnosť vo svojich obchodných hovoroch. Najlepšie je, ak vaše nové počítače Vostro a Inspiron komunikujú medzi sebou a umožňujú jasné prezentácie videa, aj keď niektoré z vašich kancelárskych počítačov používajú šírku pásma na spúšťanie aktualizácií alebo sťahovanie súborov. 

  Skype Certified: S Skype for Business sa môžete zúčastniť alebo viesť prezentácie z celého sveta. 

  Časová redukcia šumu: Použitím pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, najmä pri slabom osvetlení.


  Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

  Ochráňte svoj malý podnik pomocou TPM 2.0: Modul Trusted Platform Module 2.0 je komerčná bezpečnostná funkcia, ktorá sa dá použiť na vytvorenie a správu počítačovo generovaných šifrovacích kľúčov. To vám umožní zabezpečiť a šifrovanie hesiel, odtlačkov prstov a kľúčov mimo jednotky. Pretože dešifrovanie je uzamknuté modulom TPM, útočník nemôže čítať údaje len vybratím pevného disku a jeho inštaláciou do iného počítača. (** Nie je k dispozícii v Číne) 

  Bezpečnosť je jednoduchá: Voliteľný snímač odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť jedným dotykom - nie sú potrebné žiadne heslá. 

  Bez IT, žiadny problém: Voliteľný Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka 24x7 priamy prístup k technikom na vyššej úrovni, aby vám pomohli vyriešiť problémy a vyriešiť ich problémy.


  DELL Mobile Connect

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenie limitu: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect môžete telefonovať, odosielať text, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón so systémom Android na svojom počítači, aby ste mohli pracovať so všetkými svojimi obľúbenými aplikáciami. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia od spoločnosti Dell Mobile Connect, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení * . 

  Jednoduchý prenos: Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak, bez komplikovaných služieb ukladania cloudu alebo ťažkopádnych káblov.

  * Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.


  Konektory Vostro 5390

  Porty a sloty

  1. Headset Jack | 2. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 3. Napájanie | 4. HDMI | 5. USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (DP / PowerDelivery) 6. Čítačka kariet Micro SD (SD, SDHC, SDXC)


  Rozmery Vostro 5390

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 14,9 mm (0,59 ") | 2. Šírka: 307,6 mm (12,11") | 3. Hĺbka: 204,5 mm (8,05 ") | Začiatočná hmotnosť: 1,18 kg (2,59 lbs) *

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.