Vostro 13 5391

Kompaktný notebook Vostro 5391

Mobilita so štýlom

Ľahký: Všetky vaše cestovania boli jednoducho plynulé vďaka kompaktnému 14,9 mm tenkému dizajnu, ktorý sa perfektne zmestí do vášho prenosného, batohu alebo tašky.

Minimalizujte rozptýlenie: Trojstranná úzka hrana vylepšuje vašu obrazovku, takže môžete spolupracovať na online schôdzach alebo štýlovo pracovať na svojich najnovších projektoch.

Diamantový strih: Elegantný diamantový strih okolo dotykového panela poskytuje prvotriedny vzhľad a dojem.

Pripravené a čakajúce: Nový snímač otvorenia veka zapne váš laptop, aj keď je úplne vypnutý, takže máte prístup k tomu, čo potrebujete, keď ho potrebujete.

Prepracovaný záves: Váš laptop sa mierne zdvihne zo stola, keď je otvorený v uhle 135 stupňov, čo umožňuje zlepšenú cirkuláciu vzduchu a pohodlnejší zážitok z písania.

Inteligentné termálne: Tento prenosný počítač je dostatočne inteligentný na to, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, lone alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily tak, aby zostali chladné. Ak je na kolene, nepohodlie sa vynechá a keď stojíte na stole, uvoľní sa plný výkon, aby sa dosiahla maximálna produktivita.
Konferencie na cestách s notebookom Vostro 5391

Konferencie na cestách

Výkonný výkon: Až po najnovšie a najpôsobivejšie procesory Intel® 10th Gen Core i7 s grafikou NVIDIA® GeForce MX250 2G GDDR5 vám umožňujú prezentovať vaše projekty s rýchlosťou a výkonom, ktoré vám ušetria.

4-prvkový objektív: Nová miniaturizovaná webová kamera má 4-prvkový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako bežné webové kamery na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach rámu.

Waves MaxxAudio®: Nikdy nezmeškajte ani slovo s pohlcujúcim zvukovým zážitkom profesionálne vyladeným programom Waves MaxxAudio® Pro, ktorý obsahuje 5.1-kanálový zvuk, vylepšenú hlasitosť a krištáľovo čistotu.

Kvalitné hovory:Nový a vylepšený softvér SmartByte zaisťuje, že videokonferenčné aplikácie dostanú prioritu šírky pásma siete pred ostatnými aplikáciami náročnými na šírku pásma, takže získate vynikajúcu prehľadnosť vašich obchodných hovorov. Najlepšie na tom je, že vaše nové počítače Vostro a Inspiron spolu komunikujú a umožňujú jasné videoprezentácie, aj keď niekoľko kancelárskych počítačov využíva šírku pásma na spúšťanie aktualizácií alebo sťahovanie súborov.

Skype Certified: Zúčastnite sa alebo viesť prezentácie z celého sveta pomocou programu Skype for Business.

Časová redukcia šumu: Použitím pokročilej redukcie šumu sa kvalita videa výrazne zlepšuje, najmä pri slabom osvetlení.

Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Zabezpečte svoju malú firmu pomocou modulu TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 je komerčná bezpečnostná funkcia, ktorú je možné použiť na vytváranie a správu šifrovacích kľúčov generovaných počítačom. Umožňuje vám zabezpečiť a šifrovať vaše heslá, odtlačky prstov a kľúče mimo jednotky. Pretože dešifrovanie je blokované pomocou modulu TPM, útočník nemôže prečítať údaje iba odstránením pevného disku a jeho inštaláciou do iného počítača. (** Nie je k dispozícii v Číne)

Zabezpečenie je jednoduché: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov v systéme Windows Dobrý deň vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť jedným dotykom - nie sú potrebné žiadne heslá.

Žiadne IT, žiadny problém: Voliteľný doplnok Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka priamy prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni pre pokročilých technikov, ktorí vám môžu pomôcť pri riešení problémov a ich riešení v žiadnom momente.
Zabezpečenie Vostra 5391
Konektory notebooku Vostro 5391

Porty a sloty

1. Jack pre náhlavnú súpravu | 2. USB 3.1 Gen 1 typu A | 3. Zapnite | 4. HDMI | 5. USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (DP / PowerDelivery) | 6. Čítačka kariet Micro SD (SD, SDHC, SDXC)
Rozmery a hmotnosť notebooku Vostro 5391

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 14,9 mm (0,59 ") | 2. Šírka: 307,6 mm (12,11") | 3. Hĺbka: 204,5 mm (8,05 ") | Počiatočná hmotnosť: 1,18 kg (2,59 libier) *
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.