Vostro 14 3425

Notebook DELL Vostro 3425

Sústreďte sa na svoju prácu s úzkym okrajom na troch stranách. Veľký touchpad a veľké klávesy ako aj vyvýšený pánt umožňujú ergonomickejšiu polohu zápästí a umožňujú lepšie prúdenie vzduchu, čo zvyšuje komfort práce. Bohatá sada portov a slotov uľahčuje pripojenie zariadení, ktoré potrebujete, a klávesnica odolná voči poliatiu zabráni poškodeniu v prípade nehody

Vostro 3425 je vybavené výkonnými procesormi AMD Ryzen™ 5000 Series. Úložisko SSD navyše poskytuje rýchly a plynulý výkon. Hľadáte vylepšenie grafiky? K dispozícii je voliteľná NVIDIA® GeForce® MX550 s 2GB GDDR6 samostatnou grafickou kartou. A vďaka nabitiu až na 80 % za hodinu pomocou funkcie ExpressCharge * , viete, že sa môžete spoľahnúť na to, že vaše zariadenie bude napájať celý deň.

Inteligentné inovácie

Vylepšená hliníková konštrukcia ponúka množstvo funkcií v elegantnom dizajne. Konštrukcia prešla 15 certifikačnými testami MIL-810H, ktoré pomáhajú zaistiť, že zariadenie vydrží manipuláciu počas pracovného dňa.

Vyzerajte čo najlepšie s novou webovou kamerou FHD, ktorá je vybavená širokým dynamickým rozsahom a časovou redukciou šumu so vstavaným duálnym mikrofónom.  Pre lepší pocit bezpečia mechanická uzávierka na fotoaparáte chráni vaše súkromie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania