Vostro 14 3435

Notebook Dell Vostro 3435 s procesormi AMD Ryzen5 série 7000 môžete očakávať vysoký výkon na zrýchlenie vašej produktivity, tímovej práce a kancelárskych programov, vďaka čomu budú pracovné dni vyzerať bez námahy. Úložisko SSD navyše ponúka rýchly a plynulý výkon. Môžete sa spoľahnúť, že vaše zariadenie zvládne celý deň vďaka ExpressCharge, ktoré ho dokáže nabiť až na 80 % za jednu hodinu. Dynamicky prispôsobuje svoje výkonové a teplotné profily okoliu pomocou zložitých algoritmov a akcelerometrov, aby udržal normálne fungovanie.

Dell Vostro 3435

Displej a klávesnica

Ak sú okraje na troch stranách malé, máte na obrazovke viac priestoru na prácu. Softvérová technológia Dell ComfortView na tomto prenosnom počítači s certifikáciou TÜV Rheinland tiež pomáha znižovať škodlivé emisie modrého svetla, aby sa zlepšilo pohodlie očí pri dlhodobom používaní obrazovky. Plnohodnotná klávesnica odolná voči poliatiu s rozmerným touchpadom umožňuje jednoduchú navigáciu a písanie, pričom sa uvoľníte, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu. Zobrazovací panel s rozlíšením FHD ponúka zvýšený jas a živé farby, ak chcete zlepšiť zážitok zo sledovania.

Bezpčnosť

Na základnej doske je bezpečnostný čip komerčnej úrovne s názvom Trusted Platform Module 2.0, ktorý generuje a ukladá šifrovacie kľúče a heslá. Pred spustením skontroluje, či sa so strojom nemanipulovalo, a chráni vaše údaje pred vonkajšími softvérovými prienikmi.  Klinovitá štrbina zámku ponúka dodatočný stupeň bezpečnosti pre ochranu.  Notebook tiež prešiel 14 testami MIL-810H, ktoré presahujú rámec zvyčajného testovania spoľahlivosti od spoločnosti Dell a poskytujú vám ešte väčšiu istotu, že zvládne aj náročné pracovné dni.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania