Vostro 14 5490

DELL Vostro 14 5490

5490-6138
DELL Vostro 14 5490 i5-10210U 15"FHD 8GB 256GB SSD W10Pro 3rNBD Strieborný
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
749,00 €
624,17 € bez DPH

Notebooky Dell Vostro 5490

je 14-palcový notebook, ktorý sa bezdrôtovo spojí s vaším smartfónom pomocou nástroja Dell Mobile Connect. Obsahuje vysokorýchlostné procesory 10. generácie Intel® Core ™ i5.

Operačný systém

K dispozícii so systémom Windows 10 Home alebo Windows 10 Pro - pre hladký a všestranný zážitok s počítačom.

Notebook Vostro 5490 splní vaše želania 

Spojte svoje zariadenia s Dell Mobile Connect

Bezproblémová integrácia medzi počítačom a smartfónom: Získajte prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdelili svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš smartphone so systémom iOS alebo Android s vašim prenosným počítačom.

Obmedzenie prerušenia: S programom Dell Mobile Connect môžete telefonovať, odosielať texty, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón s Androidom na počítači, aby ste mohli komunikovať so všetkými obľúbenými aplikáciami.

Zachovajte svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom bezpečného pripojenia typu point-to-point od spoločnosti Dell Mobile Connect, takže vaše údaje nie sú nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečeného internetového pripojenia.

Jednoduchý prenos: rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z PC do telefónov s Androidom a naopak, bez komplikovaných služieb ukladania v cloude alebo ťažkopádnych káblov.

Zažite silu flexibility

Najnovšie procesory: Udržujte svoj pracovný tok až s procesormi Intel® Core™ i7 10. generácie, ktoré poskytujú neuveriteľnú odozvu a plynulý multitasking.

Dramatická grafika: Vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon grafiky NVDIA® MX230 / MX250 s 2 GB GDDR5 vRAM.

Pamäť a úložisko: Ľahko prepínajte medzi otvorenými aplikáciami s kapacitou až 24 GB pamäte. Ukladajte súbory, projekty a aplikácie s úložiskom až 1 TB HDD alebo až 512 GB úložiska PCle SSD. Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov vďaka dvojitej jazde.

SSD: PCIe NVMe (SSD) prináša oveľa kratšiu dobu odozvy, tichší výkon a vylepšenú odolnosť proti nárazom v porovnaní s konvenčnými pevnými diskami a vyššiu rýchlosť ako bežné disky SSD SATA.

Nádherný dizajnový Vostro 5490

Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Zabezpečte svoju malú firmu pomocou modulu TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 je komerčný bezpečnostný čip nainštalovaný na základnej doske počítača, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Používa sa na overenie, či s počítačom nebolo manipulované pred zavedením systému, a chráni vaše údaje pred útokmi externého softvéru lepšie ako softvérové zabezpečenie, pretože je to hardvérové, proti softvérové zabezpečenie, ktoré je možné napadnúť pomocou škodlivého softvéru.

Jednoduchá bezpečnosť: Čítačka odtlačkov prstov v systéme Windows Hello vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť jedným dotykom - nie sú potrebné žiadne heslá.

Mobilita so štýlom

Odolná tenkosť: Celá vaša pracovná cesta bola dokonale plynulá vďaka kompaktnému a odolnému hliníkovému krytu, ktorý zostáva v bezpečí pri nosení v batohu alebo taške.

Minimalizujte rozptýlenie: Trojstranná úzka hrana vylepšuje vašu obrazovku, takže môžete spolupracovať na online schôdzach alebo štýlovo pracovať na svojich najnovších projektoch.

Čistý výhľad z ľubovoľného uhla: Váš systém je dodávaný so zobrazovacím panelom FHD, ktorý ponúka väčší jas a živé farby pre lepší zážitok z prednej strany obrazovky. Navyše, technológia proti oslneniu zaisťuje jasné videnie obrazovky aj pri práci v blízkosti jasných svetiel.

Chladenie: Váš systém je dosť chytrý na to, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, lone alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily danej situácii.

Konferencie na cestách

Menšie a lepšie: Videokonferencie budú vyzerať akoby sa stretnutia konali osobne s týmto 2,7 mm fotoaparátom HD a jeho malé rozmery vytvárajú priestor pre úzke hranice.

Waves MaxxAudio®: Nikdy nezmeškajte ani slovo s pohlcujúcim zvukovým zážitkom profesionálne vyladeným programom Waves MaxxAudio® Pro, ktorý obsahuje 5.1-kanálový zvuk, vylepšenú hlasitosť a krištáľovo čistotu.

Hovory vysokej kvality: Nový a vylepšený softvér SmartByte zaisťuje aplikáciám videokonferencie, ktoré dostávajú prioritu šírky pásma siete pred ostatnými aplikáciami náročnými na šírku pásma, takže získate vynikajúcu prehľadnosť svojich obchodných hovorov. Najlepšie na tom je, že vaše nové počítače Vostro a Inspiron spolu komunikujú a umožňujú jasné videoprezentácie, aj keď niekoľko kancelárskych počítačov využíva šírku pásma na spúšťanie aktualizácií alebo sťahovanie súborov.

Skype Certified: Zúčastnite sa alebo veďte prezentácie z celého sveta pomocou programu Skype for Business.

Porty a sloty na notebooku Vostro 5490 

Porty a sloty

1. Čítačka kariet Micro SD (SD, SDHC, SDXC) | 2. Kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón | 3. USB 2.0 | 4. Ethernet RJ-45 | 5. Wedge-Shaped Lock Slot | 6. Power In | 7. HDMI 1.4b | 8. USB 3.1 Gen 1 Type-A | 9. USB 3.1 Gen 1 Type-A| 10. USB 3.1 Gen 1 Type C™ (DP/PowerDelivery)

Rozmery a hmotnosť notebooku Vostro 5490 

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 17,9 mm | 2. Šírka: 321,8 mm | 3. Hĺbka: 227,7 mm | Úvodná hmotnosť: 1,49 kg

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.