Vostro 15 5502

Notebook DELL Vostro 5590 (2019)

Tenký okraj: Tenký okraj zvýrazňuje obrazovku, nie rám, aby ste mohli sledovať obľúbené relácie alebo pracovať na najnovších projektoch vo veľkom štýle.

Nádherný z každého uhla: Vďaka antireflexnému displeju s rozlíšením Full HD a technológii IPS obrázky vyzerajú skvele z prakticky každého pozorovacieho uhla, takže displej nemusíte mať umiestnený priamo pred sebou.

Pôsobivá grafika: Vychutnajte si mimoriadny výkon a optimálny každodenný výkon vďaka samostatnej grafickej karte NVIDIA® GeForce® MX230.
 
Najnovšie procesory: S procesormi Intel® Core ™ i7 až 10. generácie s neuveriteľnou odozvou a plynulým multitaskingom bude vaša práca hladko plynúť.
 
Väčšia pamäť: Jednoducho prepínajte medzi otvorenými aplikáciami vďaka pamäti s veľkosťou až 40 GB.

Veľké úložisko: Ukladajte filmy, fotografie a hudbu na disky PCIe SSD s veľkosťou až 512 GB alebo veľkokapacitné 1 TB disky HDD. Vďaka kombinácii duálnych diskov SSD a HDD si môžete vychutnať stabilný a rýchly výkon spolu s veľkou kapacitou úložiska bez akýchkoľvek kompromisov.

Numerická klávesnica: Pomocou 10-klávesovej numerickej klávesnice môžete naďalej jednoducho pracovať aj na cestách.

Množstvo portov: Pripojte televízor alebo monitor prostredníctvom portu HDMI, sťahujte fotografie cez slot na kartu SD a využite vysoké prenosové rýchlosti v rámci celého príslušenstva pomocou dvoch portov USB 3.1 1. generácie.

Vostro 5590 s tenkým rámikom displeja

Získajte vlastný štýl

Odolná, tenká konštrukcia: Vďaka kompaktnému, odolnému krytu z hliníka, ktorý zaistí bezpečie v taške, batohu i taške, prebehnú všetky vaše služobné cesty hladko.

Odstráňte rušivé podnety: Úzky trojstranný rámček zväčšuje obrazovku, takže môžete spolupracovať pri online schôdzkach alebo štýlovo pracovať na najnovších projektoch.

Jasný obraz z ľubovoľného uhla : Systém sa dodáva s displejom s rozlíšením Full HD, ktorý prináša vyšší jas a živé farby, čo znamená lepší obrazový zážitok. Antireflexná technológia ďalej zaistí, že obraz uvidíte celkom jasne aj pri práci v blízkosti silných zdrojov svetla.

Pripravený k práci: Nový snímač otvorenia krytu zapne notebook, aj keď je úplne vypnutý, a preto sa dostanete k potrebným materiálom v pravú chvíľu.

Prispôsobivé chladenie: Váš systém je šikovný, a preto zistí, kedy ho máte v rukách, na kolenách alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť tepelnej profily podľa situácie. Pri držaní v rukách nebudete cítiť nepohodlie a na stole sa notebook rozbehne na plný výkon, aby vám poskytol maximálnu produktivitu.

Zabezpečenie Vostro 5590Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Chráňte svoju firmu pomocou technológie TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 je bezpečnostný čip firemné triedy na základnej doske počítača, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Slúži na overenie ešte pred spustením počítača, že nedošlo k zásahu do zariadenia, a chráni dáta pred externými softvérovými útokmi lepšie ako softvérové zabezpečenie, pretože ide o hardvérové riešenie a nie o softvérovú bezpečnostnú technológiu, ktorá môže byť terčom malwarového útoku.

Jednoduché zabezpečenia: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom - bez zadávania hesiel.

Ochrana pri pádeInteligentný proces zabráni strate dát v prípade zamrznutia počítača. Ak má sa uskutočniť tvrdý reštart, úložný systém situáciu rozozná a disk SSD rýchlo a bezpečne uloží prácu. Tým sa ochráni integrita dát a zníži riziko nestability systému.

Konferenčné hovory na cestách

Menšie a lepšie: Vďaka tejto 2,7mm kamere s vysokým rozlíšením vyzerajú videokonferencie ako osobné stretnutia a jej malé rozmery vytvárajú priestor pre úzke okraje.

Redukcia šumu prostredníctvom okolitých snímok: Pomocou pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, predovšetkým za zlého osvetlenia.

Waves MaxxAudio ® : Nenechajte si ujsť jediné slovo a vychutnajte si dokonalý, krištáľovo čistý zvuk vo formáte 5.1, profesionálne vyladený pomocou technológie Waves MaxxAudio ® Pro.

Vysoká kvalita hovorovNový a vylepšený softvér SmartByte zaisťuje, že aplikácie pre videokonferencie budú mať prednosť pred aplikáciami náročnými na pripojenie, čo zaistí mimoriadnu čistotu firemných hovorov. Najlepšie je, že nové počítače Vostro a Inspiron komunikujú spolu navzájom, čo umožňuje dosiahnuť perfektné prezentácií, aj keď niekoľko počítačov v kancelárii používa linku na sťahovanie aktualizácií alebo súborov.

Certifikácia pre Skype: Aplikácia Skype pre firmy umožňuje zúčastniť sa prezentácií alebo je viesť z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Konektory na Vostre 5590

Porty a sloty

1. Čítačka kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot na klinový zámok | 4. Napájanie | 5. Port USB 3.1 Type-C™ 1. generácie (len údaje) (K dispozícii iba v konfiguráciách s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX230. Pozrite si grafickú kartu vo vami vybranej konfigurácii)| 6. Port HDMI | 7. Port RJ45 | 8. Port USB 3.1 1. generácie | 9. Port USB 3.1 1. generácie | 10. Kombinovaný konektor na slúchadlá a mikrofón

Rozmery a hmotnosť notebooku Vostro 5590

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 17,2 mm (0,68 ") | 2. Šírka: 356,6 mm (14,04") | 3. Hĺbka: 237,1 mm (9,33 ") | Hmotnosť od: 1.66 kg (3.66 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.