Vostro 15 5510

Dell Vostro 5510 - optimalizovaný pre ešte väčšiu produktivitu

Vysoký výkon: Zvládnite svoje úlohy aj celý pracovný deň vďaka spoľahlivému výkonu procesorov Intel ® Core ™ 11. generácie. A s voliteľnou grafickou kartou NVIDIA ® GeForce ® MX450 s 2 GB pamäte vRAM GDDR5 sú vizuálne efekty ostrejšie a dokonalejšie a všetko od prezentácií v PowerPointe až po úpravy videa vyzerá skvele.

Stále chladenie: Prepracovaný chladiaci systém zvyšuje výkon zariadenia pri zachovaní tenkej konštrukcie. Dve chladiace trubice odvádzajú teplo od procesora a grafickej karty, viac lopatiek ventilátorov vháňa viac vzduchu a výklopný pánt umožňuje cirkuláciu vzduchu pod notebookom.

Pokoj a ticho: Vďaka hydraulickému ložiskovému systému má ventilátor v notebooku nielen vysokú výdrž, ale tiež beží ticho a zariadenie pracuje optimálnym spôsobom.

Možnosti rozšírenia: Ak hľadáte ešte lepšiu pamäť a väčšie úložisko, využite zariadenie, ktoré podporuje dva pamäťové sloty a dva disky SSD.

Nabíjanie: Nabíjajte zariadenie až na 80% za hodinu pomocou funkcie ExpressCharge, vďaka ktorej dosiahnete bezproblémovej prevádzky na batérie, aby bolo nutné sa viazať na zásuvku.

Pracujte tam, kde potrebujete: Užite si optimálnu konektivitu s technológiou až Intel Wi-Fi 6, ktorá znamená rýchlejšie sťahovanie, plynulejšie streamovanie a ľahšie zdieľanie.

Úzke okraje: Vďaka 4stranným úzkym okrajom ponúka Vostro 5510 viac miesta na obrazovke pre multitasking, takže môžete minimalizovať rušivé vplyvy a maximalizovať produktivitu.

Pohodlný, bezpečný a spoľahlivý

Veľkosť je dôležitá: Klávesnica odolná proti poliatiu s väčšou rozstupom klávesov zvyšuje užívateľské pohodlie pri písaní, čo umožňuje zachovať produktivitu.

Vyrobený s dôrazom na odolnosť: Notebook Vostro 5510 s hmotnosťou od 1,67 kg (3,67 lb) 2 ponúka spoľahlivý dizajn, ktorý prešiel 15 rôznymi vojenskými testami a lepšie odoláva reálnym podmienkam

Dajte prednosť súkromiu: Závierka pre ochranu súkromia zaistí, že vás nikto neuvidí, keď sa webkamera s rozlíšením HD nepoužíva, takže ste chránení pred náhodnými trápnymi okamihy.

TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 je bezpečnostný čip firemné triedy na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Overí, či pred spustením nedošlo k zásahu do počítača, a ochráni dáta pred externými softvérovými útokmi.

Jednoduchý a bezpečný: Čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje jednoduché a bezpečné prihlásenie jediným dotykom.

Porty a konektory

1. čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 3.2 Type-A 1. generácie | 3. RJ-45 | 4. Konektor náhlavnej súpravy 5 | 5. Klinový bezpečnostný zámok | 6. Napájací konektor | 7. Port HDMI 1.4 | 8. Port USB 3.2 Type-A 1. generácie | 9. Port USB 3.2 Type-C ™ Gen 2x2 (DP / PowerDelivery) (iba procesor i5) ALEBO Thunderbolt ™ 4 (DP / PowerDelivery) (iba procesor i7)

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 14,6 mm - 17,99 mm (0,57 "- 0,71") | 2. Šírka: 356,06 mm (14,02 ") | 3. Hĺbka: 228,9 mm (9,01") | Hmotnosť od: 1,632 kg (3,59 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania