Vostro 15 7510

Pracovný notebook Dell Vostro 7510

Navrhnutý pre profesionálov, ktorí sa spoliehajú na výkon a mobilitu, to je 15.6 "notebook Dell Vostro 15 7510. Výkonné technológie nemusia byť dostupné iba v pracovných staniciach a potrebné základné zabezpečenie je vždy dôležitým aspektom pre použitie vo firemnom prostredí. Vostro 15 ( 7510) je navyše odolný, zaistí dlhodobú spoľahlivosť pre vaše podnikanie a svoje uplatnenie nájde aj v domácnosti.

  • Výkon s procesormi Intel Core 11.generace .
  • Pracant s robustnou konštrukciou.
  • Navrhnutý pre profesionálov, ktorí sa spoliehajú na výkon a mobilitu.
  • Ľahké prevedenie s hmotnosťou začínajúcou na 1.77 kg s hrúbkou 17.5 mm.
Vostro 7500 - výkoný pracant

Skvelý mobilný výkon

Výkonné procesory Intel Core 11. generácie zaisťujú špičkovú silu pre náročné aplikácie, prácu, zábavu, streamovanie a bežné aplikácie, ktoré potrebujete každý deň. Výkonný procesor je ďalej doplnený o rýchle pamäte DDR4 SDRAM , superrýchle jednotky SSD (až NVMe PCIe), integrovanú grafiku Intel UHD Graphics a vo vybraných modeloch dokonca dedikovaný grafický akcelerátor NVIDIA GeForce GTX. Pracujte a bavte sa na plný plyn s notebookom Dell Vostro 15 (7500).

Zariadenie navrhnuté pre podnikanie

Nech budete pracovať kdekoľvek, notebooky Dell Vostro radu 7000 vás nezradí. Vždy vám poskytnú celý rad možností konektivity a samozrejme aj prepracované bezpečnostné nástroje . Voliteľný hardvérový modul TPM 2.0 ponúka ochranu obchodnej triedy a voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom. Ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek a môžete tiež využívať voliteľné služby profesionálnej podpory spoločnosti Dell. Nemusíte sa tak báť straty citlivých firemných dát, alebo v horšom prípade ich prípadného zneužitia. Stačí si len vybrať optimálnu konfiguráciu zabezpečenia podľa vašich potrieb.

Obraz ako živý

Vďaka displeju s vysokým rozlíšením Full HD je Vostro 15 (7510) pripravený poslúžiť nielen pre prácu, ale aj zábavu a prehrávanie videa v excelentnej kvalite. Zažite detailný obraz s novým notebookom Vostro 15.

Komunikujte vo vysokej kvalite

Nebola vynechaná ani kvalitná komunikácia, vďaka kamere s vysokým HD rozlíšením a kvalitným mikrofónom budú vaše konferenčné hovory čisté ako krištáľ. Kamera je teraz vybavená tiež krytom pre ochranu súkromia, takže ju stačí zakryť a nemusíte sa o svoje súkromie obávať.

Potrebné možnosti pripojenia

Za pomoci celej rady komunikačných rozhraní sa môžete ľahko pripojiť k internetu, využívať potrebné periférie, rozšíriť pracovnú plochu na ďalší monitor, alebo ľahko pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču. Predovšetkým bolo integrované najnovšie rozhranie USB Type-C, takže je notebook pripravený na najnovšie periférie. Pokročilá technológia Wi-Fi s veľkým dosahom poskytuje vysokú prenosovú rýchlosť a stabilné pripojenie. Nechýba čítačka pamäťových kariet, Bluetooth , obrazový výstup HDMI ani nevyhnutné klasické porty USB Type-A.

Vostro 7500 posrty a sloty

Porty a sloty:

1. Čítačka pamäťových kariet Micro SD (SD, SDHC, SDXC) | 2. USB 3.1 / 3.2 Gen 1 typu A | 3. Zdierka pre náhlavnú súpravu | 4. Vstup napájania | 5. Port HDMI | 6. USB 3.1 / 3.2 Gen 1 typu A | 7. USB 3.1 / 3.2 Type-C Gen 1 s rozhraním DisplayPort a napájaním (vybrané modely s technológiou Thunderbolt 3)

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania