Vostro 16 5620

Firemný notebook Dell Vostro 5620

Zoznámte sa s pracovným notebookom Dell Vostro 5620. Tento elegantný notebook určite dobre poslúži v domácich aj kancelárskych priestoroch. Jeho bezpečnosť vám umožní cítiť sa pohodlne aj na preplnených miestach a vďaka použitým technológiám budete vykonávať akúkoľvek úlohu rýchlejšie a efektívnejšie. Výkonný procesor Intel Core 12. generácie je pripravený na rýchlu a spoľahlivú prevádzku. Choď a konaj ako chceš.

Naozaj odolný hardvér

Notebook Dell Vostro 5620 sa môže pochváliť súladom s vojenským štandardom MIL-STD-810H. Vďaka nemu si môžete byť istí, že vybavenie s vami vydrží všetky, aj tie najťažšie výpravy.

Klávesnica notebooku je odolná voči striekajúcej vode, takže sa nemusíte báť, že by ste na ňu náhodou poliali vodu. Stačí ho rýchlo utrieť handričkou a máte hotovo. Stále môžete pracovať.

Starajte sa o svoj zrak

Trávite veľa času pred obrazovkou notebooku? Dell má spôsob, ako to obísť. Notebook je vybavený technológiou Dell ComfortView certifikovanou TÜV Rheinland. Vďaka nemu zariadenie znižuje vyžarovanie škodlivého modrého svetla. Týmto spôsobom je váš zrak chránený a neunavuje sa počas dlhých hodín sedení.

Nová úroveň videokonferencií

Zabudovaný kryt objektívu chráni vaše súkromie. Už sa nemusíte báť, že vás niekto uvidí. Zakryte objektív a už nemyslite na nepozvaných hostí.

Waves Maxx Audio vyladí vaše reproduktory a mikrofóny. Odteraz počujete ostatných jasne a sú vypočutí. Fotoaparát je vybavený širokým dynamickým rozsahom a dočasnou redukciou šumu, aby ste vždy vyzerali čo najlepšie.

Chráňte svoje údaje

Čítačka odtlačkov prstov je vynikajúce riešenie, ktoré sa vám bude hodiť na ochranu vášho súkromia. Odteraz sa už nemusíte báť, že sa k vašim cenným dátam dostane neoprávnená osoba. Navyše je to pohodlný spôsob prihlásenia, pretože si už nemusíte pamätať zložité heslá. Stavte na bezpečnosť a pohodlie, aby ste sa vždy cítili pohodlne.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania