Vostro 3578

  Vostro 3578

  Vostro 3578

  3 produktov

  15-palcový prenosný počítač so vstavanou jednotkou DVD je ideálny pre profesionálov, ktorí sa spoliehajú na základné bezpečnostné funkcie.

  Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

  Zvýšte produktivitu: Procesory Intel® Core ™ i7 až do 8. generácie dodávajú všetok výkon, ktorý potrebujete na to, aby ste robili veci v práci alebo doma. Môžete si vybrať vstavanú diskrétnu grafiku od AMD s 2 GB GDDR5 vRAM pre zvýšenie výkonu. 

  Viac pamäte: S až 2 SoDIMM a až 16 GB DDR4 pamäťou môžu multi-taskers udržiavať niekoľko aplikácií súčasne a prepínať medzi nimi bez oneskorenia. 

  Súbory na dosah ruky: Uložte si všetky dôležité dokumenty pre jednoduchý prístup až s 1 TB HD alebo 256 GB SSDD.


  Spoľahlivý Vostro 3578

  Spoľahlivá bezpečnosť

  Ochráňte svoje malé podnikové údaje pomocou voliteľného hardvéru TPM 2.0 pre komerčnú ochranu hardvéru a ukladanie pre šifrovacie kľúče. Navyše sa môžete rýchlo a bezpečne prihlásiť bez toho, aby ste museli používať heslo s voliteľnou vstavanou čítačkou odtlačkov prstov a funkciou biometrického rozpoznávania systému Windows 10 Hello. Presvedčte sa, že vaše údaje a váš systém sú bez škodlivého softvéru a počítačových hrozieb.


  Základné funkcie pre profesionálov

  Jednoduchý výstup: HDMI a VGA porty podporujú periférie a zjednodušujú pripojenie k projektoru pre prezentácie alebo sekundárny monitor pre zvýšenie produktivity. 

  Rýchle pripojenie: Očakávajte rýchlejšiu priepustnosť a spoľahlivé pripojenia a prenosy pomocou dvoch portov USB 3.0 a čítačky pamäťových kariet SD. 

  Napaľovanie, čítanie, zápis a načítanie: Vstavaná jednotka DVD vám umožňuje rýchlo kopírovať alebo prenášať súbory alebo jednoducho inštalovať podnikový softvér a aplikácie. 

  Žiadne IT, žiadny problém: Voliteľný Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúkajú 24x7 priamy prístup k technikom na vyššej úrovni, aby vám pomohli vyriešiť problémy a vyriešiť ich problémy.


  Štýlový Vostro 3578

  Štýlová práca

  A 15 "antireflexný displej s rozlíšením až 1080p FHD ponúka bohatú prezeranie, keď pracujete na zošity, rozpočty alebo e-mailom. Spolupracovať na diaľku alebo si svoje schôdzky online s vstavaným-in HD webkameru a vlny MaxxAudio ® Pre audio zvyšujúce softvéru 


  Konektory na notebooku Vostro 3578

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. Kombinovaný konektor (náhlavná súprava a mikrofón) 3. Port USB 2.0 | 4. DVD mechanika 5. Zámok Kensington 6. Napájanie striedavým prúdom 7. Ethernetový port 8. VGA port | 9. Port HDMI 10. Port USB 3.0 (2)


  Rozmery a hmotnosť Vostro 3578

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 23,65 mm (0,93 ") | 2. Šírka: 380 mm (14,96") | 3. Hĺbka: 260 mm (10,24 ") | Začiatočná hmotnosť: 2,18 kg (4,81 libier) *

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.