Vostro 3580

  Vostro 3580

  Vostro 3580

  6 produktov

  15-palcový notebook s bezpečnosťou a konektivitou pre malé podniky. Obsahuje najnovšie procesory Intel, integráciu PC / smartfónu s Dell Mobile Connect a numerickú klávesnicu.

  Pracujte so svojimi pripojeniami

  Dell Mobile Connect: DMC spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vašim notebookom. Dostanete možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo do vášho notebooku, aby ste sa mohli sústrediť na jednu obrazovku. 

  Gigabitový Ethernet: Vychutnajte si rýchlosť prenosu dát 10, 100 alebo 1000 Mbps, takže môžete sťahovať súbory rýchlosťou blesku. 

  Rad portov: Pripojenie k televízoru alebo monitoru pomocou portu VGA a jednoduché prehrávanie diskov DVD s optickou jednotkou.


  Spoľahlivý výkon - Vostro 3580

  Chráňte svoju prácu

  Jednoducho bezpečné: S voliteľným snímačom odtlačkov prstov na tlačidle napájania je prihlásenie jednoduché, rýchle a bezpečné. 

  Bezpečnosť Vostro 3580TPM: Trusted Platform Module 2.0 je bezpečnostná funkcia na báze hardvéru, ktorá sa môže použiť na vytvorenie a správu počítačovo generovaných šifrovacích kľúčov. To vám umožní zabezpečiť a šifrovanie hesiel, odtlačkov prstov a kľúčov mimo jednotky. Pretože dešifrovanie je uzamknuté modulom TPM, útočník nemôže čítať údaje len vybratím pevného disku a jeho inštaláciou do iného počítača.


  Spoľahlivý výkon

  Spracovateľné procesory: Procesory Intel® 4-Core i7 až do 8. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a bezproblémové multitasking. 

  Skvelá grafika: Spustite aplikácie bohaté na grafiku s voliteľnou diskrétnou grafikou až do AMD Radeon ™ 520 2 GB vRAM. 

  Seizmické ukladanie: PCIe NVMe SSD s až 256 GB úložného priestoru vám pomáha udržiavať vaše súbory v poriadku. 

  Peak Shift : Peak Shift je voliteľná funkcia, ktorá znižuje spotrebu energie automatickým prepnutím systému na napájanie z batérie počas určitých časov dňa, aj keď je systém zapojený do priameho zdroja napájania. 

  Numerická klávesnica: Výpočty sú jednoduchou numerickou klávesnicou. 

  Farebné možnosti: Vyberte si z tlejúceho čierneho alebo elegantného ľadovo-sivého.


  Konektory Vostro 3580

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet Micro SD 2. USB 2.0 | 3. VGA 4. Optická jednotka 5. Zásuvný otvor v tvare klinu 6. Napájací konektor 7. HDMI | 8. RJ45 - 10/100 / 1000Mbps GbE | 9. VGA 10. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 11. USB 3.1 Gen 1 Typ-A


  Rozmery a hmotnosť Vostro 3580

  Rozmery

  1. Výška: 20,66 mm (0,81 ") | 2. Šírka: 380 mm (14,96") | 3. Hĺbka: 258 mm (10,16 ")

  Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.