Vostro 3583

  Vostro 3583

  Vostro 3583

  3 produktov

  15-palcový notebook s bezpečnosťou a konektivitou pre malé podniky. Obsahuje najnovšie procesory Intel, integráciu PC / smartfónu s Dell Mobile Connect a numerickú klávesnicu. Na rozdiel od modelu Vostro 3580 nemá Vostro 3583 vstavanú CD/DVD mechaniku, naviac má o jeden USB port viac.

  Pracujte so svojimi pripojeniami

  Dell Mobile Connect: DMC spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vašim prenosným počítačom. Dostanete možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo do vášho notebooku, aby ste sa mohli sústrediť na jednu obrazovku. 

  Gigabitový Ethernet: Vychutnajte si rýchlosť prenosu dát 10, 100 alebo 1000 Mbps, takže môžete sťahovať súbory vo flash.
   

  Vostro 3583 - stvorený na prácu

  Chráňte svoju prácu

  Jednoducho bezpečné: S voliteľným snímačom odtlačkov prstov na tlačidle napájania je prihlásenie jednoduché, rýchle a bezpečné. Modul 

  TPM: Trusted Platform Module 2.0 je hardvérová bezpečnostná funkcia, ktorá sa môže použiť na vytvorenie a správu počítačovo generovaných šifrovacích kľúčov. To vám umožní zabezpečiť a šifrovanie hesiel, odtlačkov prstov a kľúčov mimo jednotky. Pretože dešifrovanie je uzamknuté modulom TPM, útočník nemôže čítať údaje len vybratím pevného disku a jeho inštaláciou do iného počítača.

  Spoľahlivý výkon

  Spracovateľné procesory: Procesory Intel® 4-Core i7 až do 8. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a bezproblémové multitasking. 

  Skvelá grafika: Spustite aplikácie bohaté na grafiku s voliteľnou diskrétnou grafikou až do AMD Radeon ™ 520 2 GB vRAM. 

  Seizmické ukladanie: PCIe NVMe SSD s až 256 GB úložného priestoru vám pomáha udržiavať vaše súbory v poriadku. 

  Peak Shift: Peak Shift je voliteľná funkcia, ktorá znižuje spotrebu energie automatickým prepnutím systému na napájanie z batérie počas určitých časov dňa, aj keď je systém zapojený do priameho zdroja napájania. 

  Numerická klávesnica: Výpočty sú jednoduchou numerickou klávesnicou. 

  Farebné možnosti: Vyberte si z tlejúceho čierneho alebo elegantného ľadovo-sivého.
   

  Konektory Vostro 3583

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 2.0 | 3. Zásuvný otvor v tvare klinu 4. Napájací konektor 5. HDMI | 6. RJ-45 7. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 8. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 9. Slúchadlá / mikrofón
   

  Vostro 3583 - Rozmery a hmotnosť

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 19,89 mm (0,78 ") | 2. Šírka: 380 mm (14,96") | 3. Hĺbka: 258 mm (10,16 ")

  Zobrazuje sa 1 - 3 z 3 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.