Vostro 13 5370

  Vostro 13 5370

  Vostro 13 5370

  2 produktov

  13 "tenký a ľahký notebook v prvotriednom farebnom prevedení a s vysokým výkonom pre profesionálov, ktorí hľadajú pôsobivý štýl a mobilitu.

  Prvotriedny dizajn a maximálna mobilita

  Pôsobivý výkon: Užite si skvelý výkon po celý pracovný deň vďaka až 8. generáciu procesorov Intel® Core ™ i7.

  Štýlové cestovanie: Určený pre jednoduché cestovanie, kamkoľvek vás práca zavedie. Tenké, ľahké prevedenie prináša maximálnu mobilitu a štýlový hliníkový kryt spája odolnosť s elegantným profesionálnym vzhľadom.

  Veľká pamäť: Vďaka až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM sa notebook nedostane do úzkych a poskytne vám rýchlejšiu odozvu aj nerušený multitasking.

  Zvýšený výkon: Ak chcete používať aplikácie náročné na grafiku a dosiahnuť vysokého výkonu v každej situácii, vyberte samostatnú vstavanú grafickú kartu AMD Radeon ™ 530 s až 4 GB pamäte GDDR5.

  Veľké úložisko: Disk SSD s kapacitou až 512 GB umožňuje ukladať neuveriteľné množstvo informácií bez obáv z nedostatku miesta. Okrem toho získate rýchlejšiu odozvu a tichšiu prevádzku.


  Vostro 3570 s prémiovým dizajnom

  Príjemná spolupráca, pohodlie a konektivita

  Výnimočná čistota obrazu: Antireflexná displej IPS s rozlíšením Full HD ponúka ostrý a detailný obraz z každého uhla pre pohodlnú skupinovú spoluprácu a integrovaná webová kamera s vysokým rozlíšením a technológiou Waves MaxxAudio® Pro umožňuje spolupracovať na diaľku pomocou ostrého obrazu a jasného zvuku.

  Navrhnutý pre pohodlie: Voliteľná podsvietená klávesnica a presný touchpad prinášajú viac pohodlia pre prácu.

  Robustný konektivita: Široká škála portov, napr. USB 3.1 1. generácie typu A (2x), USB 3.1 1. generácie Type-C ™ (1x), rozhranie HDMI a čítačka kariet micro SD, umožňuje pripojiť súčasne rôzne zariadenia.


  Spoľahlivé zabezpečenie vašej firmy

  Zabezpečte svoju malú firmu: Voliteľný hardvérový modul TPM (Trusted Platform Module) ponúka ochranu obchodnej triedy a úložisko šifrovacích kľúčov, ktoré umožňujú overenie zariadení.

  Možnosti správy, na ktoré sa môžete spoľahnúť: Ľahký prístup k systému BIOS spoločnosti Dell ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek.

  Jednoduché zabezpečenia: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom - bez zadávania hesiel.

  Žiadne oddelenie IT, žiadny problém: Voliteľné služby Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka nepretržitý priamy prístup ku skúseným technikom podpory, ktorí vám pomôžu rýchlo vyriešiť všetky ťažkosti.


  Farebné prevedenia Vostro 5370

  Získajte farebnejší svet.

  Vyberte si elegantné striebornú farbu v kombinácii s nočnou modrí (Silver a Nocturnal Blue) alebo pútavou ružovo zlatú doplnenú orieškovo hnedú (Rose Gold a Rich Walnut Brown).


  Konektory Vostro 5370

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet microSD | 2. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 3. Port USB 3.1 1. generácie, typ A, s technológiou PowerShare | 4. Otvor pre zámok Noble Lock | 5. Napájací konektor | 6. Port USB 3.1 1. generácie, Type-C ™ (DP / napájanie) | 7. Port HDMI | 8. Zvukový konektor typu jack


  Rozmery a hmotnosť Vostro 5370

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 15,81 mm - 17,55 mm (0,62 "- 0,69") | 2. Šírka: 323,9 mm (12,75 ") | 3. Hĺbka: 219,9 mm (8,65") | Hmotnosť: 1,410 kg (3,11 lb)

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.