Vostro 15 5581

  Vostro 15 5581

  Vostro 15 5581

  6 produktov

  15 "notebook, ktorý spája bezproblémové pripojenie, možnosti zabezpečenia a veľký displej a vytvára profesionálne pracovné zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

  Vaša práca vyzerá skvele.

  Dvojstranný tenký rámik: S tenkými okrajmi je ľahšie sa sústrediť na obrazovku a na prácu.

  Vysoké rozlíšenie z každého uhla: Displej s rozlíšením Full HD vyzerá skvele z takmer akéhokoľvek smeru, vďaka technológii In-Plane Switching (IPS), ktorá ponúka perfektný obraz zo širokého pozorovacieho uhla.

  Lepšia spolupráca: Funkcia SmartByte uprednostňuje streamovanie voči iným aplikáciám, zatiaľ čo technológia Waves Maxx Audiopro ponúka realistickú kvalitu zvuku pre bezproblémové videokonferencie.


  Spoľahlivý Vostro 5581

  Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  Zabezpečte svoju malú firmu: Hardvérový modul TPM (Trusted Platform Module) 2.0 ponúka ochranu obchodnej triedy a úložisko šifrovacích kľúčov, ktoré umožňujú overenie zariadení. Spoločne s BitLocker môžete nakonfigurovať zabezpečenia.

  Možnosti správy, na ktoré sa môžete spoľahnúť: Ľahký prístup k systému BIOS spoločnosti Dell ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek.

  Jednoduché zabezpečenia: Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello umožňuje bezpečné prihlásenie jedným dotykom - bez zadávania hesiel.

  Žiadne oddelenie IT, žiadny problém: Voliteľné služby Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka nepretržitý priamy prístup k pokročilým technikom podpory, ktorí vám pomôžu rýchlo vyriešiť všetky ťažkosti.

  Ochrana proti nehodám: Snímač voľného pádu zamkne pevný disk a zabraňuje strate či poškodeniu dát, keď sa notebook otriasa alebo spadne.


  Podpora výkonu

  Najnovšie procesory: Vyriešte každodenné problémy pomocou najnovšej technológie sa štvorjadrovými procesormi Intel® i7 až 8. generácie.

  Skvelá grafika: Spúšťajte viac úloh naraz bez prerušenia alebo prevádzkujte graficky náročné aplikácie pomocou samostatnej grafickej karty NVIDIA® MX130.

  Dostatok pamäte a úložisko: Rozširujte úložisko a pamäť podľa potreby s voliteľnými diskami SSD PCIe NVMe as až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM.

  Úspora energie: Režim Peak Shift obmedzuje spotrebu energie automatickým prepnutím na batérie, aj keď je zariadenie zapnuté do zásuvky. 


  Štýlový výkon Vostro 5581

  Bezproblémová konektivita

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom. Získate možnosť presmerovať upozornenie na telefónne hovory, správy SMS, správy IM a ďalšie aplikácie priamo do notebooku, takže sa môžete sústrediť na jednu obrazovku.

  Port USB Type-C ™: Viacúčelový port umožňuje pripojiť sa k rôznym konfiguráciám pomocou jediného, jednoduchého pripojenia. Pripojte viacerých monitorov, klávesníc, tlačiarní a myšou do kompatibilného doku v kancelárii alebo odpojte notebook behom okamihu a vydajte sa na cesty.

  Zjednoťte svoje zariadenia: Široká škála portov tiež zahŕňa rozhranie HDMI, USB 3.1 1. generácie typu A (2 ×), USB 2.0 (1 ×), čítačku pamäťových kariet SD a gigabitový Ethernet a umožňuje zostať v spojení na rôznych zariadeniach.


   

  Lesk a profesionalita

  Tenký a ľahký: Odľahčené prevedenie bolo vylepšené a prináša štýlový vzhľad a dojem.

  Vyladené farby: Vyberte si temne žeravý alebo žiarivo lesklý šedý zovňajšok.

  Maximálne pohodlie: Vďaka podsvietenej klávesnici (voliteľné) a presné dotykové podložke bude práca pohodlnejšie.


  Konektory Vostro 5581

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Port RJ-45 | 4. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 5. Napájací konektor | 6. Port USB 3.1 1. generácie, Type-C ™ (DP / PowerDelivery) | 7. HDMI v1.4 | 8. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 9. Port USB 3.1 1. generácie typu A | 10. Slúchadlá / mikrofón


  Rozmery a hmotnosť Vostro 5581

  Rozmery a hmotnosť

  Výška: 18,04 mm (0,71 ") | Šírka: 359,1 mm (14,1") | Hĺbka: 249 mm (9,8 ") | Hmotnosť od: 1,9 kg (4,19 lb)

  Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.