Vostro 7580

  Vostro 7580

  Vostro 7580

  2 produktov

  15,6-palcový prenosný počítač s vysoko výkonnými procesormi Intel® Core ™ 8. generácie. Určené pre profesionálov, ktorí sa spoliehajú na energiu.

  Vážny výkon. Prepracovaný dizajn.

  Pôsobivá sila: Najnáročnejšie výzvy vyžadujú vysokovýkonný stroj - riešenie náročných projektov s až 6-Core procesormi Intel® 6-Core. 

  Možnosti grafického výkonu: Až do NVIDIA® GeForce® GTX 1060 s technológiou Max-Q Design a displejom FHD pre prenosný počítač, ktorý dokáže pri práci pracovať s graficky náročnými úlohami a poskytuje ostré a detailné snímky pre všetky vaše potreby zábavy. 

  Jasná čistota: Vstavaná webová kamera s vysokým rozlíšením a vlny MaxxAudio® Pro vám umožňuje vzdialene spolupracovať s výnimočnou čistotou videa a zvuku. 

  Vyrobené pre pohodlie: Voliteľná podsvietená klávesnica, 10-klávesová numerická klávesnica a presná dotyková podložka uľahčujú prácu. 

  Zachovať chladnú hlavu: Veľké chladiace otvory a ventilátory s dvojitým chladením vám pomôžu prostredníctvom intenzívnych výpočtových úloh, udržiavania hladkého chodu komponentov a pohodlnejšieho používania notebooku.


  Prispôsobiteľný Vostro 7580

  Postavený na prispôsobenie

  Rastie s vašou firmou: až do možností PCIe SSD a až 32 GB * DDR4 pamäte umožňuje rýchlejšiu odozvu a zároveň uľahčuje multitask. 

  Robustné pripojenie: S radom portov vrátane Thunderbolt ™ 3 * , USB 3.1 Gen 1 Type-A, USB 3.1 Gen 1 Type-A s PowerShare, HDMI a VGA, ste vždy pripravení sa pripojiť.


  Prepracovaný dizajn Vostro 7580

  Spoľahlivé zabezpečenie pre vaše podnikanie

  Ochráňte svoj malý podnik: Voliteľný hardvér TPM 2.0 * poskytuje komerčnú ochranu a ukladanie pre šifrovacie kľúče na overenie vášho zariadenia. 

  Spravovateľnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Jednoduchý prístup k systému Dell BIOS ponúka širokú možnosť konfigurácie systému podľa vašich požiadaviek. 

  Jednoduchá bezpečnosť: Voliteľný snímač odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť jedným dotykom - nie sú potrebné žiadne heslá. 

  Ochrana pred úrazom: Snímač voľného pádu uzamkne pevný disk a zabráni strate alebo poškodeniu údajov, ak je prenosný počítač otrasený alebo spadnutý. 

  Žiadne IT, žiadny problém:Voliteľný Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka 24x7 priamy prístup k technikom na vyššej úrovni, aby vám pomohli vyriešiť problémy a vyriešiť ich problémy *


  Vyberte si svoj vzhľad.

  Vyberte si farbu, ktorá vám najviac vyhovuje s dostupnými možnosťami v elegantnom Platinovom striebre alebo odvážnom modrom metalickom Bali.


  Konektory Vostro 7580

  Porty a sloty

  1. Combo Jack (Headset / Mic) | 2. USB 3.1 Gen1 Typ-A (2) | 3. Thunderbolt ™ 3 (USB 3.1 Gen 2 Type-C ™ s podporou 40 Gbps Thunderbolt a DisplayPort) | 4. HDMI | 5. VGA | 6. Slot pre ušľachtilý zámok | 7. Konektor napájania 8. Gigabitový Ethernet | 9. USB 3.1 Gen 1 Typ-A s PowerShare | 10. Čítačka kariet SD


  Rozmery a hmotnosť Vostro 7580

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 24,95 mm (0,98 ") | 2. Šírka: 389 mm (15,32") | 3. Hĺbka: 270 mm (10,63 ") | Začiatočná hmotnosť: 2,83 kg (6,24 libier) *

  Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.