Vostro 7590

  Vostro 7590

  Vostro 7590

  1 produkt

  15,6-palcový notebook s rýchlymi časmi načítania a tenkým, ľahkým dizajnom. Obsahuje najnovšie procesory Intel®  a voliteľnú batériu 97WHr.

  Zvýšte svoj biznis

  Najnovšie procesory: Riešiť svoje pracovný deň problémy s najlepšími procesormi linka Vostro ponúka - najnovšie H Series Intel ® 6-jadrových procesorov, vytvorený špeciálne pre spúšťanie aplikácií na výkon náročné. 

  Skvelá grafika: Nová séria 7000 je postavená s ohľadom na tvorcov obsahu a je vybavená výkonnou grafickou kartou NVIDIA až do NV GeForce GTX 1650. 

  3x úložné disky: Vývojári softvéru, fotografi a tvorcovia vo všeobecnosti potrebujú dostatok úložného priestoru. S týmto pokrokovým systémom, ktorý ponúka niekoľko možností ukladania, vrátane rozšírenia trojitého disku, sa nemusíte obávať nedostatku miesta. 

  Dlhá životnosť batérie:Nie je žiadnym tajomstvom, že na to, aby mal malý podnik, je potrebná dlhá práca. Nikto sa nechce starať o vyčerpanie moci. Teraz môžete pracovať celý deň bez toho, aby ste sa zapojili s až 97 Whr batériami.


  Vostro 7590 na vás zapôsobí

  Navrhnuté na zapôsobenie

  Ohromujúce vizuálne efekty: Farby sú bohaté a obrázky sú krásne na 15,6-palcovom displeji FHD, proti oslneniu s 3-stranným úzkym okrajom. 

  Tenké a ľahké: Výkonná séria 7000 prichádza v novom, ľahkom prevedení s rozmermi 17,95 mm. .) tenký 

  štýlový finiš : štíhly, dizajn čelné sústruženie je vystavený v elegantnom a odolného lešteného hliníka. 

  pripravený a čaká: nová veko otvoriť senzor zapnutia notebooku, aj keď je úplne mimo, takže môžete pristupovať, čo budete potrebovať , keď ju budete potrebovať. 

  Upravené závesu: Váš notebook mierne zdvihne zo stola pri otvorenom okolo uhle 135 stupňov, čo pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a pohodlnejšie písanie skúsenosti. 

  Adaptívne termiku:Tento 38,1cm notebook je dosť chytrý, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, na kolenách alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily tak, aby zostali chladné. Nepohodlie je vylúčené, keď je na lone a plný výkon je uvoľnený, keď stojí na stole pre maximálnu produktivitu. 

  Numerická klávesnica: Vaša 15-palcová jednotka obsahuje plnú 10-klávesovú numerickú klávesnicu, takže môžete pracovať rýchlejšie.


  Konferencie na cestách s Vostro 7590

  On-the-go konferencie

  Štvorprvkový objektív: Nová miniatúrna webová kamera má 4-elementový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako typické webové kamery na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach záberu. 

  Vlny MaxxAudio ® : Nenechajte si ujsť slovo s pohlcujúcim zvukovým zážitkom, ktorý je profesionálne vyladený programom Waves MaxxAudio ®Pro, ktorý obsahuje 5.1-kanálový zvuk, zosilnené hlasitosti a krištáľovo čistý zvuk. 

  Volania vysokej kvality:Nový a vylepšený softvér SmartByte zaisťuje, že videokonferenčné aplikácie získajú prioritu šírky pásma siete pred inými aplikáciami, ktoré využívajú širokopásmové pripojenie, takže získate vynikajúcu prehľadnosť vo svojich obchodných hovoroch. Najlepšie je, ak vaše nové počítače Vostro a Inspiron komunikujú medzi sebou a umožňujú jasné prezentácie videa, aj keď niektoré z vašich kancelárskych počítačov používajú šírku pásma na spúšťanie aktualizácií alebo sťahovanie súborov. 

  Certifikované pre Skype for Business: S Skype for Business sa môžete zúčastniť alebo viesť prezentácie z celého sveta. 

  Časová redukcia šumu: Použitím pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, najmä pri slabom osvetlení.


  Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

  Ochráňte svoj malý podnik pomocou TPM 2.0: Modul Trusted Platform Module 2.0 je komerčná bezpečnostná funkcia, ktorá sa dá použiť na vytvorenie a správu počítačovo generovaných šifrovacích kľúčov. To vám umožní zabezpečiť a šifrovanie hesiel, odtlačkov prstov a kľúčov mimo jednotky. Pretože dešifrovanie je uzamknuté modulom TPM, útočník nemôže čítať údaje len vybratím pevného disku a jeho inštaláciou do iného počítača. 

  Jednoduchá bezpečnosť: Voliteľný snímač odtlačkov prstov s funkciou Windows Hello vám umožňuje bezpečne sa prihlásiť jedným dotykom - nie sú potrebné žiadne heslá. 

  Bez IT, žiadny problém: Voliteľný Dell ProSupport alebo ProSupport Plus ponúka 24x7 priamy prístup k technikom na vyššej úrovni, aby vám pomohli vyriešiť problémy a vyriešiť ich problémy.


  Konektory Vostro 7590

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet Micro SD (SD, SDHC, SDXC) 2. USB 3.1 Typ-A | 3. Headset Jack | 4. Napájanie | 5. HDMI | 6. USB 3.1 Typ-A | 7. USB 3.1 Typ-A | 8. USB 3.1 Typ-C ™ s Thunderbolt ™


  Rozmery a hmotnosť Vostro 7590

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 17,95 mm (0,71 ") | 2. Šírka: 358 mm (14,1") | 3. Hĺbka: 239 mm (9,41 ") | Začiatočná hmotnosť: 1,85 kg (4,07 lb) *

  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.