VOSTRO séria 3000

  VOSTRO séria 3000

  VOSTRO séria 3000

  16 produktov

  Notebooky DELL Vostro série 3000 sú predurčené pre firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel. Notebooky tohto radu preto budú bez väčších problémov zabezpečovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

  Vostro série 3000 je základným modelom prenosného počítača pre použitie v menších firmách, súkromnom podnikaní a v domácnostiach. Výkonné procesory najnovších generácií, konfigurovateľné úložisko, voliteľný samostatný grafický adaptér a dostatok operačnej pamäte vám poskytnú potrebnú silu pre náročné aplikácie a projekty. Ponúka dôležité porty pre pripojenie, ľahko ich môžete rozšíriť a sú k dispozícii v rade konfigurácií , vrátane možnosti voľby zabezpečených modelov s čítačkou odtlačkov prstov alebo modulom TPM, takže vždy vyberiete optimálny stroj.

  Zobrazuje sa 1 - 16 z 16 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.