VOSTRO séria 5000

  VOSTRO séria 5000

  VOSTRO séria 5000

  26 produktov

  Praktický spoločník nielen do firemného prostredia, ktorý vás nikdy nesklame. To presne spĺňa séria notebookov Dell Vostro 5000. Je výkonný a dobre zabezpečený, čo sú dôležité aspekty pre použitie vo firemnom prostredí. Vostro séria 5000 je navyše odolný, zaistí dlhodobú spoľahlivosť pre vaše podnikanie a svoje uplatnenie nájde aj v domácnosti.

  S notebookom Dell Vostro série 5000 získate skvelé funkcie pre prácu aj zábavu a vysoko kvalitné prevedenie z dielní Dell. Výkonné procesory najnovších generácií, konfigurovateľné úložisko, voliteľný samostatný grafický adaptér a dostatok operačnej pamäte vám poskytnú potrebnú silu pre náročné aplikácie a projekty . Ponúka dôležité porty pre pripojenie, ľahko ich môžete rozšíriť a sú k dispozícii v rade konfigurácií (napr. S 3D kamerou, dotykovým displejom, podsvietenou klávesnicou a pod.), Takže vždy vyberiete optimálny stroj. Notebooky Vostro série 5000 ponúka ľahko ovládateľné riešenie zabezpečenia , vysoký výkon a precízne prevedenie.

  Zobrazuje sa 1 - 24 z 26 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.