WWAN 5G LTE karty

WWAN (Wide Area Network) bezdrôtové karty sú súčasťou notebookov Dell a umožňujú pripojenie k internetu v miestach bez dostupnosti Wi-Fi. Tieto karty umožňujú pripojenie k sieti 3G, 4G alebo 5G LTE alebo inej mobilnej sieti, čo vám umožňuje vlastný prístup k internetu a poskytovať prístup k dátam a sieťovým službám, aj keď nie ste v blízkosti Wi-Fi hotspotu.

WWAN bezdrôtové karty sú kompatibilné s väčšinou notebookov Dell a poskytujú jednoduchý a prenosný spôsob pripojenia k internetu, ktorý vám umožňuje pracovať a zábavu kdekoľvek a kedykoľvek. Karty sa ľahko inštalujú a konfigurujú a sú vhodné pre podniky aj osobné použitie.

WWAN bezdrôtové karty sú vhodné pre cestujúcich, pracovníkov v teréne, kreatívnych profesionálov a ďalšie, ktorí potrebujú vysokej kvality a spoľahlivé pripojenie k internetu, a to aj v miestach, kde nie je k dispozícii Wi-Fi. Tieto karty poskytujú vysoký prenosový rýchlosť a stabilné pripojenie, čo umožňuje bezproblémové používanie internetu pre potreby práce alebo zábavy.

Výber správnej WWAN bezdrôtovej karty pre váš notebook Dell závisí od modelu vášho notebooku. Ak si nie ste istý kompatibilitou, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a napíšte aj Service Tag zariadenia (7 miestny kód, ktorý nájdete na spodnej strane notebooku). Overíme či váš notebooku má predprípravu (antény) pre WWAN kartu a tiež, ktorá WWAN karta je s Vaším notebookom kompatibilná.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania