Ostatné príslušenstvo

Výpredaj! Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey Zväčšiť

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

17983

Nové

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

Viac detailov

15,99 €

s DPH

Zakúpením tohto produktu získate 1 vernostný bod. Celkovo budete mať v košíku tovar za 1 bod ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,05 €.

Hodnotenie: 0.0/5 (0 hlasov)

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick - Jediné stlačenie, ľahké vytvorenie snímok

Nová selfie tyč Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick je ľahká a prenosná. Zaznamenajte každý moment, ktorý vám vstúpi do cesty. Váži len 133g, jej najkratšia dĺžka je len 19cm a najdlhšia 70cm.

Nastavte ľubovoľný uhol

Nová selfie tyč Xiaomi s dvojitým drážkovaním a protišmykovým dizajnom perfektne padne do ruky, k dispozícii je otočný mechanizmus až 270 °. Nechajte váš fotoaparát robiť to, čo potrebuje.

Indikácia stavu batérie

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick ponúka indikátor stavu batérie a to modrou alebo červenou farbou. Ak je batéria takmer vybitá zapne sa červeno. Počas nabíjania svieti tiež červeno a akonáhle je selfie tyč nabitá, svieti na modro. Ak selfie tyč zapnete a nedôjde ku spárovanie s mobilným telefónom do 10 minút, automaticky sa uspí. Akonáhle sa k selfie tyči opäť vrátite, stačí stlačiť tlačidlo fotenie a opäť je všetko plne funkčné.

Technická špecifikácia

  • Konektivita: Bluetooth 3.0
  • Minimálny rozmer: 19cm
  • Maximálny rozmer: 70cm
  • Hmotnosť: 133g
  • Otočenie držiaku: 270 °
Akceptujem

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.