• Výpredaj!
Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

17983
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
15,99 €
S DPH
13,33 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick - Jediné stlačenie, ľahké vytvorenie snímok

Nová selfie tyč Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick je ľahká a prenosná. Zaznamenajte každý moment, ktorý vám vstúpi do cesty. Váži len 133g, jej najkratšia dĺžka je len 19cm a najdlhšia 70cm.

Nastavte ľubovoľný uhol

Nová selfie tyč Xiaomi s dvojitým drážkovaním a protišmykovým dizajnom perfektne padne do ruky, k dispozícii je otočný mechanizmus až 270 °. Nechajte váš fotoaparát robiť to, čo potrebuje.

Indikácia stavu batérie

Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick ponúka indikátor stavu batérie a to modrou alebo červenou farbou. Ak je batéria takmer vybitá zapne sa červeno. Počas nabíjania svieti tiež červeno a akonáhle je selfie tyč nabitá, svieti na modro. Ak selfie tyč zapnete a nedôjde ku spárovanie s mobilným telefónom do 10 minút, automaticky sa uspí. Akonáhle sa k selfie tyči opäť vrátite, stačí stlačiť tlačidlo fotenie a opäť je všetko plne funkčné.

Technická špecifikácia

  • Konektivita: Bluetooth 3.0
  • Minimálny rozmer: 19cm
  • Maximálny rozmer: 70cm
  • Hmotnosť: 133g
  • Otočenie držiaku: 270 °
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.