XPS 12 2v1

  XPS 12 2v1

  XPS 12 2v1

  1 produkt

  Vďaka svojmu displeju s rozlíšením 4K Ultra HD, ktorý je na takomto zariadení použitý prvýkrát, a inovatívnemu magnetickému pripojeniu sa notebook XPS 12 plynule mení z notebooku na tablet. Dell XPS 12 (9250) je výkonné a inovatívne zariadenie 2v1 plné praktických funkcií. Ponúka excelentnú hardvérové parametre, praktický dizajn, pripájanie pomocou magnetov pre rýchly prechod medzi režimami a v neposlednom rade tiež zabezpečenie a správu na firemnej úrovni. Dell XPS 12 je dokonale mobilný za každej situácie, tak aby ste si mohli vychutnávať dokonalé zážitky zo systému 2 v 1.

  DELL XPS 12 9250 - Inovatívny a elegantnýDell XPS 12 - inovatívny a elegantný

  Neprekonateľná všestrannosť: Notebook XPS 12 s inovatívnym dizajnom je vybavený displejom, ktorý sa pripája pomocou magnetov, neobsahuje žiadne mechanické časti a dá sa jednoducho odpojiť len jednou rukou. Ak chcete byť mobilní, jednoducho vyberte tablet, ak naopak produktívni, vložte ho späť do kolísky.

  Notebook ľahký ako pierko: Tenká základňa umožňuje tradičnú prácu na klávesnici, keď potrebujete zvýšiť svoju produktivitu, a má celkovú hmotnosť len 1,27 kg.

  Tablet s veľkým displejom
  : Vychutnávajte si úchvatnú kvalitu na veľkom displeji s uhlopriečkou 31,8 cm (12,5"). Pomocou voliteľného aktívneho pera Dell si môžete jednoducho a jedným kliknutím zapisovať poznámky alebo kresliť náčrty v aplikácii Microsoft® OneNote, zatiaľ čo na uloženie obsahu vám stačia dve kliknutia. Zaznamenávajte si nápady, zapisujte si poznámky a kreslite pomocou aplikácie Wacom Bamboo Paper.

  Optimalizujte svoje zariadenie

  Optimalizujte svoje zariadenie.

  S počítačom XPS 12 si môžete vybrať z rôznych modelov klávesníc s elegantným magnetickým puzdrom, ktoré sú navrhnuté pre vaše zariadenia. Využívajte možnosti notebooku naplno a chráňte svoje zariadenie na cestách. Každý model je vybavený podsvietenou klávesnicou a presným dotykovým zariadením. 

  Klávesnica XPS 12 Premier s magnetickým puzdrom Dell Premier – štandardné možnosti klávesnice s maximálnou hĺbkou stlačenia klávesu 1,9 mm. 

  Tenká klávesnica XPS Slim 12 – tenký dizajn s hĺbkou stlačenia klávesu 1,3 mm a nastaviteľnými pozorovacími uhlami až do 150 stupňov.

  Úchvatný a mdoerný displej XPS 12

  Úchvatný a moderný displej

  Úchvatný displej UltraSharp™ 4K Ultra HD: Kochajte sa fenomenálnou technológiou displeja UltraSharp™ 4K Ultra HD (3840 x 2160) s voliteľnou dotykovou vrstvou. Prvý displej s rozlíšením 4K Ultra HD na notebooku 2 v 1 obsahuje viac ako 8 miliónov pixlov, čo je štvornásobok rozlíšenia Full HD, vďaka čomu na ňom všetko uvidíte v neuveriteľných detailoch. Tento displej s jasom 400 nitov je jasnejší než displej bežného notebooku, takže skvelý obraz si budete môcť vychutnávať aj na jasnom svetle.

  Jednoduché zdieľanie: Zreteľne sledujte obsah takmer z ľubovoľného uhla na paneli IGZO IPS, ktorý poskytuje široký pozorovací uhol na úrovni až 170°. 

  Úžasné farby: Vychutnávajte si bohaté a sýte farby so 100 % pokrytím farebnej škály. Vďaka vysokému kontrastnému pomeru 1 500 : 1 uvidíte aj tie najtmavšie odtiene čiernej a najsvetlejšie odtiene bielej.

  Maximálna odolnosť: Displej so sklom Corning® Gorilla® Glass NBT™ je až 10-krát odolnejší voči poškriabaniu než sodnovápenaté sklo, vďaka čomu zabraňuje vzniku škrabancov pri manipulácii alebo čistení.

  DELL práve zvýšil latku. Znova.

  Spoločnosti Microsoft a Dell práve zvýšili latku. Znova.

  Doposiaľ najlepší systém Windows spája svoje sily s najlepšími produktmi spoločnosti Dell v histórii. A výsledok? Úplne nová éra možností, výkonnosti a produktivity. Systém Windows 10 vám prináša nielen všetky funkcie, na ktoré ste si zvykli pri používaní najobľúbenejšieho operačného systému na svete, ale aj skvelé vylepšenia, ktoré si vás získajú. Zlepšite všetky činnosti s novými funkciami systému Windows 10:

  Bezproblémové prepínanie: Váš systém Dell 2 v 1 sa prepne bez problémov z tabletu na prenosný počítač vďaka automatickej detekcii pripojenia klávesnice, ktorá uľahčuje prechod medzi jednotlivými stretnutiami. Vďaka príslušenstvu Continuum sa ponuky a panely úloh automaticky prispôsobia zariadeniu, aby ste ich mohli bez problémov používať.

  Je tu, aby vám pomohla: Jednoducho komunikujte so svojou osobnou digitálnou asistentkou Cortanou. Pri používaní Cortany na počítači Dell s technológiou MaxxAudio® od spoločnosti Waves zažijete prirodzenú hlasovú interakciu.

  Naštartujte sa: Už od začiatku sa budete cítiť ako odborník, pretože ponuka Štart systému Windows je späť, a to v rozšírenej podobe. Prenesú sa aj všetky vaše pripnuté aplikácie, takže sa budete cítiť ako doma, čo zvýši vašu produktivitu ako nikdy predtým.

  Jednoduché čítanie a písanie: Iba prehliadač Microsoft Edge obsahuje integrovanú technológiu, ktorá vám umožní písať priamo na webové stránky. Dokúpte si k svojmu počítaču s dotykovou obrazovkou kompatibilné aktívne pero Dell (predáva sa samostatne) a využívajte výhody technológie prehliadača Microsoft Edge, ktoré vám umožnia písať rukou alebo pomocou klávesnice priamo na webové stránky a zdieľať, čo ste napísali.

  Zostaňte odpojení: Vychutnávajte si prácu bez káblov ešte dlhšie. Všetky zariadenia so systémom Windows 10 teraz obsahujú šetrič batérie, ktorý automaticky šetrí energiu, aby ste mohli pracovať viac a dlhšie.

  Lepšia použiteľnosť XPS 12Lepšia použiteľnosť

  Presnejšie zväčšovanie, zmenšovanie a klikanie
  Presný touchpad zabraňuje skákaniu a plávaniu kurzora, zatiaľ čo s funkciou ochrany pred náhodnou aktiváciou sa vám už nestane, že neúmyselne kliknete, keď sa dlaňou dotknete touchpadu.

  Pozrite si, čo vám doteraz chýbalo
  Štandardná podsvietená klávesnica osvetľuje klávesy, aby ste mohli produktívne pracovať aj v slabo osvetlených alebo úplne tmavých miestnostiach.

  Užitočné funkcie pripojenia vždy poruke

  Špičkové možnosti pripojenia: Thunderbolt™ 3 je viacúčelový port, ktorý vám umožňuje nabíjať notebook, pripojiť ľubovoľné zariadenie (vrátane podpory pre až dva displeje s rozlíšením 4K) a vychutnávať si prenos údajov rýchlosťou až 40 Gb/s – 8-krát rýchlejšie než pri používaní rozhrania USB 3.0.

  Rozšírené dokovanie: Najnovšie dokovacie riešenia Dell umožňujú pripojiť zdroj napájania, ethernetové rozhranie, zvuk aj video pomocou jedného kábla. Pridajte k svojmu počítaču voliteľný dok Dell WD15, ktorý podporuje až dva displeje s rozlíšením Full HD a päť ďalších periférnych zariadení.

  Snímanie a vizualizácia: Vychutnávajte si ostrosť zadnej kamery s rozlíšením 8 Mpx pri snímaní fotiek s vysokým rozlíšením a prednej kamery s rozlíšením 5 Mpx, ktorá vám umožní vychutnávať si krištáľovo čisté chatovanie cez web.
  XPS 12 - Stvorený pre podnikanie

  Stvorený na podnikanie

  Prvotriedne zabezpečenie so špičkovými riešeniami ochrany koncových zariadení, ktoré zahŕňajú vysokú úroveň šifrovania, overovania a ochrany pred hrozbami.
  • Chráňte údaje na viacerých koncových zariadeniach so softvérom Dell Data Protection | Encryption. Tento softvér sa inštaluje už vo výrobe a správcom IT umožňuje vzdialene spravovať politiky šifrovania tak, aby sa okamžite po nasadení riešenia dosahoval súlad s nariadeniami.
  • S riešením Dell Data Protection | Protected Workspace sú vaše informácie v bezpečí. V prípade útoku sa malvér izoluje a bezpečné prostredie sa obnoví už o 20 sekúnd.
  Najlepšie spravovateľný systém XPS na svete umožňuje pracovníkom oddelenia IT flexibilne meniť nastavenia systému BIOS a konfigurovať systém presne podľa požiadaviek vašej firmy. 
  • Kompatibilita s nástrojmi Dell Client Command Suite – bezplatné nástroje, ktoré pomáhajú automatizovať a zefektívniť nasadenie, monitorovanie a aktualizovanie systémov v zložitých prostrediach IT.
  • Vo výrobe nainštalované riešenie Dell Command | Update eliminuje časovo náročné činnosti a zároveň minimalizuje prerušenie činnosti systémov.
  • Vo výrobe nainštalované nástroje Dell Command | Power Manager a Battery Extender Mode.
  • Zjednodušte dlhodobé nasadenie produktov pomocou služieb konfigurácie a nasadenia od spoločnosti Dell spolu so službami Dell Imaging Services.
  • Riešenia správy systémov Dell KACE spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na správu IT.

  XPS 12 s Thunderbolt konektorom

  Porty a konektory

  1. Reproduktor | 2. Čítačka pamäťových kariet (SD, SDHC, SDXC) | 3. Rozhranie Thunderbolt™ 3 podporujúce: vstup napájania/nabíjanie, PowerShare, Thunderbolt™ 3 (40 Gb/s v oboch smeroch), USB 3.1 druhej generácie (10 Gb/s), VGA, HDMI, Ethernet a USB-A cez adaptér Dell (predáva sa samostatne) | 4. Konektor slúchadiel | 5. Otvor na zámok Noble | 6. Tlačidlo napájania.

  Rozmery a hmotnosť XPS 12 9250

  Rozmery a hmotnosť

  Výška: 16 – 25 mm | Šírka: 291 mm | Hĺbka: 198 mm | Minimálna hmotnosť: 1,27 kg/1 270 g
  Len tablet: Výška: 8 mm | Šírka: 291 mm | Hĺbka: 193 mm | Minimálna hmotnosť: 0,79 kg/790 g
  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.