XPS 12 Duo

  XPS 12 Duo

  XPS 12 Duo

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Unikátne riešený ultrabook Dell XPS Duo 12 sa dokáže jediným otočením obrazovky premeniť v prenosný tablet s naozaj vysokým výkonom. Moderný a úsporný Intel Core i7 procesor, dotykový displej s fantasticky jemným rozlíšením Full-HD, extrémne rýchly SSD disk a predinštalovaný operačný systém Microsoft Windows 8.1 sú jasnými dôkazmi jedinečnosti tohto prenosného počítača ideálneho na využitie na cestách, pri konferenciách, na prednáškach či pri firemných prezentáciách.

  DELL XPS 12 Duo

  Inovatívny dizajn

  XPS 12 je vysoko výkonný Ultrabook™, s elegantným preklápacím dizajnom. Či už prechádzate svoje obľúbené blogy v režime tabletu, alebo odpovedáte na e-maily a pripravujete prezentácie v režime notebooku tak s XPS 12 to zvládnete rýchlo a jednoducho. Unikátny preklápací dizajn,  konštrukcia z prvotriednych materiálov a precízne spracovanie vás potešia pri každodennom používaní. Preklápací mechanizmus je testovaný na 20.000 cyklov. To je ekvivalent pretáčania 10 krát denne, 7 dní v týždni po dobu 5,5 rokov.

  DELL XPS 12 Duo

  Krásne pevný

  Zhotovený mimoriadne precízne a prémiových materiálov hliníka a uhlíkových vlákien tým XPS 12 maximalizuje pevnosť a minimalizuje hmotnosť. Displej od okraja k okraju s sklom CORNING® Gorilla® Glass NBT ™ bráni poškodeniu pred poškriabaním. Telo z uhlíkových vlákien, je tak pevné a hliník je ľahší a chladnejší na dotyk.

  Rozjasní Váš deň

  XPS 12 obsahuje displej 12,5" s rozlíšením Full HD (1080p), ktorý poskytuje až 2x viac pixelov než štandardný HD displej, takže budete môcť vidieť jemnejšie detaily, čiary a hrany. 170 ° pozorovací uhol znamená, že váš displej vyzerá jasne a ostro takmer z ktoréhokoľvek miesta. Podsvietenie displeja o intenzite 400-nitov uľahčuje viditeľnosť obrazovky vo vonkajšom prostredí, prináša mimoriadne jasné a žiarivé zobrazenie pre čítanie, rovnako ako fotografie a sledovanie videa. Na XPS 12 môžete vidieť obraz tak, ako bolo zamýšľané, aby ste ho videli.

  Optimalizovaný pre Windows 8 a novší

  XPS 12 pracuje s novým systémom Windows 8. Najnovšie aplikácie pre vytváranie a prehrávanie s lepším zážitkom a s dotykovou technológiou - to všetko bez obmedzenia funkčnosti počítača. S Windows 8 môžete mať svoje súbory na OneDrive, kde sa budú automaticky synchronizovať do cloudu pre prístup z akéhokoľvek iného zariadenia.

  Nábeh do pár sekúnd
  Začnite rýchlo s tým, čo deň prináša. Boot za 7 sekúnd a štart z režimu spánku za menej ako 2 sekundy vďaka SSD diskom a Intel® Rapid Start, Technológii.Spúšťať viac aplikácií a krajšie zážitky z filmov, videí, hier a ďalších médií bez problémov, s procesormi Intel® Core ™. Nový XPS 12 je až o 63%, 7x rýchlejší než predchádzajúca generácia modelu.

  Pôsobi vývýkon batérie

  XPS 12 je navrhnutý tak, aby vám ušetril čas - poskytuje až 8 hodín, 43 minút behu na batériu.  

  Urobte z XPS 12 pracovnú stanicu

  Vďaka bezdrôtovej dokovacej stanici môžete pripojit k XPS 12 externé monitory, klávesnicu, myš a mnoho iných zariadení čím sa z neho stane pracovná stanica.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.