XPS 13 7390 2v1 (model 2019)

Konvertibilný notebook Dell XPS 13 7390 2v1

Vízia dokonalosti

Farby, ktoré urobia dojem: Obrazovka s farebným rozsahom 90 % DCI P3 prináša sýte farby a vďaka kontrastnému pomeru 1 500:1 môžete vidieť najjasnejšie svetlé a najtmavšie tmavé časti. Jas 500 nitov zaručuje lepšiu ostrosť pri jasnom svetle, napríklad v exteriéri, zatiaľ čo antireflexný povrch s odrazivosťou 0,65 % bráni odrazu svetla od lesklej obrazovky.

S certifikáciou Dolby Vision™: Naplno využívajte vynikajúci dynamický rozsah obsahu HDR s technológiou Dolby Vision™, ktorý prináša farby doteraz nevídané na počítačových obrazovkách SDR. Obsah Dolby Vision prináša prehľady, ktoré sú až 40 krát jasnejšie a čierne, ktoré sú až 10-krát tmavšie.3

Redukcia škodlivého modrého svetla a zachovanie živých farieb: Technológia Dell Eyesafe® inteligentne spravuje svetelnú energiu priamo pri zdroji – selektívne znižuje škodlivé modré svetlo a rozptyľuje ho v rámci celého svetelného spektra. Naše jedinečné riešenie kombinuje hardvérové a softvérové úpravy RGB na efektívnejšiu ochranu pred modrým svetlom a zároveň zachováva živé podanie farieb. 

Na čele inovácie: Zdokonalená obrazovka InfinityEdge sa teraz po prvýkrát predstavuje vo formáte 16:10 so zlepšeným pomerom medzi veľkosťou obrazovky a telom zariadenia (7 %), s vyššou produktivitou vďaka väčšej zobrazovacej ploche a s nádherným zobrazením od okraja po okraj. Toto nové dizajnové riešenie navyše umožňuje umiestnenie kamery v hornej časti. 

Zapíšte si: Voliteľné aktívne pero Dell Premium prináša precíznu citlivosť na tlak (4 096 úrovní), podporuje naklonenie umožňujúce detailne tieňovanie počas kreslenia a nízke oneskorenie pre najprirodzenejšie písanie s dotykovým perom. Píšte, kreslite, len tak si čmárajte alebo si robte poznámky s úplnou ľahkosťou a po skončení ho pripevnite k notebooku typu 2 v 1 pomocou magnetov.
XPS 13 2v1

Lepšie napájanie v tenšom zariadení

Zaručený výkon: Nielenže je tento počítač XPS najmenším 13-palcovým zariadením typu 2 v 1, ale má aj dvakrát vyšší výkon v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a je poháňaný novými procesormi Intel® 10 nm 10. generácie, ktoré sú tenšie o 8 %. Pozrite si video

Bezdrôtová karta Killer™: S pokročilou technológiou Wi-Fi 6 a teoretickou priepustnosťou až do 2,4 Gb/s je karta Killer AX1650 takmer trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia produktov 80 MHz 2 x 2 AC. Stanovuje priority pre streamovanie videa, komunikáciu a prenos údajov hier, aby ste si mohli vychutnať rýchle a plynulé online zážitky.

Dell Power Manager s adaptívnym výkonom: Toto zariadenie typu 2 v 1 predstavuje náš prvý systém na používanie adaptívneho výkonu na základe najnovšej technológie Intel Dynamic Tuning. Vďaka tejto novej prediktívnej a adaptívnej technológii notebook aktívne mení napájanie procesora s cieľom optimalizovať špecifické pracovné zaťaženie, čím zvyšuje výkon vtedy, keď ho potrebujete.
Tenké prevedenie XPS 7390 2v1

Chladný aj pod tlakom

Chladný aj pod tlakomVyskúšajte zmenu v oblasti chladenia zariadenia XPS 13 typu 2 v 1. Dva samostatné ventilátory pokrývajúce väčšiu oblasť, nové vnútorné parokomory a skrytý výfukový otvor zaručujú vyšší výkon aj v najtenších formátoch zariadení. Navyše je zariadenie vybavené tepelnou izoláciou GORE™ poskytujúcou úrovne tepelnej vodivosti nižšie ako v prípade vzduchu v tenkom a flexibilnom formáte, ktorý pomáha udržiavať komponenty chladné.

Slovo luxus dostalo nový význam

Špičková odolnosť: Notebook XPS 13 typu 2 v 1 je vyrobený z jedného hliníkového bloku, a tak je oveľa odolnejší než zariadenia poskladané z viacerých častí. Sklo Corning® Gorilla® Glass 5 je tvrdé, odolné voči poškodeniu, trvácne, elegantné a až štyrikrát lepšie v prípade pádu ako konkurenčné sklá. Pozrite si video

Povrchová úprava diamantovým rezom: Naši dizajnéri sú odborníkmi, ktorí sa venujú detailom. Vďaka viacerým testom sa zariadenie pýši žiarivými, dvojito eloxovanými bočnými okrajmi, ktoré zaručujú dokonalú a pôsobivú povrchovú úpravu a zabraňujú poškriabaniu konektormi.

Vyberte si svoj štýl: Opracovaný hliník v platinovo-striebornej farbe dopĺňa interiér v arktickej bielej alebo čiernej farbe. Čierny interiér využíva uhlíkové vlákna, ktorými sa inšpiroval v leteckom priemysle. Poskytujú maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Biely interiér je vyrobený z bielych tkaných sklených vlákien.

Teplá biela: Notebook XPS 13 typu 2 v 1 sa inšpiroval leteckými trendmi a je vybavený voliteľnou opierkou dlane z arkticky bieleho tkaného skleneného vlákna, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre spoločnosť Dell. Náš dizajnérsky tím neúnavne pracoval na tých správnych detailoch – starostlivo vytvorené podsvietenie, povrch odolný voči UV žiareniu a škvrnám zabraňujúci žltnutiu a zafarbeniu, koordinované balenie a príslušenstvo.
Luxusný dizajn XPS 7390 2v1

Harmónia dizajnu a skúsenosti

Zvýšená spokojnosť: Nový notebook XPS 13 typu 2 v 1 spája výnimočné používateľské skúsenosti a nádherný dizajn. Klávesnica MagLev ďalšej generácie je od okraja po okraj a o 24 % tenšia ako štandardná klávesnica. Navyše má o 19 % väčší touchpad a o 7% väčšiu obrazovku s pomerom 16 : 10. Zlepšujte tak prácu odstránením rušivých prvkov a rozširuje to, čo najviac používate. 

Revolučná konštrukcia webovej kamery: Webová kamera nového notebooku XPS 13 nie je len menšia (len 2,25 mm), ale je aj lepšia. Nový 4-prvkový objektív používa viac prvkov ako bežná webová kamera, aby zaručil ostré video vo všetkých oblastiach rámu. Prechodné zníženie šumu využíva funkciu pokročilej redukcie šumu, čím sa výrazne zvyšuje kvalita videa najmä pri zlých svetelných podmienkach. Konečne sa objektív nastavuje prostredníctvom mimoriadne presného mechanizmu, ktorý zaisťuje, aby bol zaostrený každý bod obrazu.

Jednoduché otváranie: Nový dizajn pántov s variabilným krútiacim momentom uľahčuje otváranie zariadenia XPS 13 typu 2 v 1 jednou rukou. Znamená to aj väčšiu stabilitu obrazovky, aj keď ste v pohybe alebo používate dotykovú obrazovku.
Harmónia dizajnu XPS 13

S ohľadom na životné prostredie

DELL XPS je šetrný k životnému prostrediuŠetríme naše moria: Naše čierne obaly predbehli o krok klasickú recykláciu a získali cenu CES® za najlepšiu inováciu za rok 2018. 25 % materiálov tvoria plasty vylovené v pobrežných oblastiach a zvyšných 75 % je vyrobených z iných recyklovaných plastov. 

Energetická úspornosť: Zariadenie XPS 13 má certifikát ENERGY STAR®.

Inteligentnejšie materiály: Neobsahuje materiály, ako sú kadmium, ortuť a niektoré ftaláty, zároveň spĺňa normu EPEAT® a je bez obsahu BFR/PVC.

Podpora recyklácie: 90 % dielov notebooku možno jednoducho recyklovať alebo opätovne použiť a biele bambusové obaly sú 100 % recyklovateľné.

Prepojte svoje zariadenia pomocou funkcie Dell Mobile Connect.

Bezproblémová integrácia počítača alebo smartfónu: Získajte prístup k viacerým zariadeniam naraz – funkcia Dell Mobile Connect umožňuje párovanie smartfónu so systémom iOS alebo Android s prenosným počítačom.

Obmedzenie výpadkov: S funkciou Dell Mobile Connect môžete smerovať oznámenia z telefónnych hovorov, správ SMS, okamžitých správ a ďalších aplikácií priamo do prenosného počítača. Zamerajte sa na jednu obrazovku a odpovedajte vtedy, keď vám to najviac vyhovuje.

Zachovanie súkromia: Telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom koncového pripojenia medzi dvoma zariadeniami a zabezpečeného pripojenia funkcie Dell Mobile Connect, takže sa vaše údaje nikdy neprenášajú cez nezabezpečené internetové pripojenia.

Jednoduchý prenos: Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak bez komplikovaných cloudových ukladacích služieb alebo nepohodlných káblov.

Porty a sloty XPS 13 7390 2v1

Porty a sloty

1. 2 porty Thunderbolt™ 3 s funkciou Power Delivery a port DisplayPort (4 dráhy PCI Express 3. generácie) | 2. 3,5-milimetrový kombinovaný konektor na slúchadlá a mikrofón | 3. Port Thunderbolt™ 3 s funkciou Power Delivery a port DisplayPort (4 dráhy PCI Express 3. generácie) | 4. Čítač kariet microSD

Rozmery a hmotnosť XPS 13 7390 2v1

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 7 mm – 13 mm (0,27" – 0,51") | 2. Šírka: 296 mm (11,67") | 3. Hĺbka: 207 mm (8,17") | Základná hmotnosť: 1,33 kg (2,9 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.