XPS 13 7390 (model 2019)

Ešte viac zdokonalený notebook Dell XPS 13 7390

Vylepšené umiestnenie kamery: Inováciu sme posunuli smerom k svojim limitom a vytvorili sme najinovatívnejšiu webovú kameru s vysokým rozlíšením, ktorá je umiestnená v hornej časti známeho displeja InfinityEdge - teraz hore a v strede. 

Revolučná konštrukcia webovej kamery: Nová webová kamera XPS 13 nie je len menšia (iba 2,25 mm) - je tiež lepšia. Nový 4-prvkový objektív využíva viac prvkov ako typická webová kamera na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach rámu, zatiaľ čo využíva pokročilé zníženie šumu, čo výrazne zlepšuje kvalitu videa, najmä pri slabom osvetlení. Nakoniec je šošovka zložená precíznymi strojmi, aby sa zabezpečilo zaostrenie všetkých bodov obrazu.


Elegantný XPS 7390

Elegancia v troch rôznych štýloch

Definovali sme sofistikovanosť s naším novým platinovým striebrom s čiernym interiérom z uhlíkových vlákien. Mrazivá biela a ružové zlato s interiérom tkaným zo sklenených vlákien prídu na jeseň 2019


Pozoruhodná inovácia

Progresívna technológia: XPS 13 ocenený ako CES® 2019 Innovation Awards Honoree v kategórii Počítačový hardware a komponenty.


Dell Cinema

Filmový zážitok na dosah ruky s neuveriteľnými farbami, streamovaním a zvukom.


Dokonalý zážitok z osobného divadla.

CinemaColor

Vizuály sa zdajú byť tak realistické ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie a žiarivejšie farby a detaily, ktoré umožňujú farebné profily Dell, a plne využite vynikajúci dynamický rozsah obsahu HDR, nekonečne hlbokú čiernu a oslnivé svetlá vďaka Dolby Vision ™.

Cinemasound

Vlny MaxxAudio® Pro zvyšujú hlasitosť a objasňujú každý tón, takže zažijete zvuk v štúdiovej kvalite.

CinemaStream

Bezdrôtová technológia Killer ™ maximálna šírka pásma pre vaše videá alebo hudbu pre bezproblémový zážitok bez trhania.

Jedinečný pohľad na XPS 7390Jedinečný pohľad

Menej okrajov, viac pixlov: Vylepšili sme každú časť displeja. Vychutnajte si obrazovku, ktorá sa zdá byť nekonečná s displejom InfinityEdge a umožňuje 13,3-palcovú obrazovku s rozmerom 11 palcov s pomerom strán obrazovky k telu 80,7%. Pozrite si každý detail, o ktorom ste nevedeli, že vám chýba, s voliteľným úžasným 4K Ultra HD rozlíšenie, ktoré zabalí do 8 miliónov pixelov 

Živé farby: Maximalizáciou farebného spektra so 100% sRGB farbou a kontrastným pomerom 1500: 1 získa každý tieň tvar a dokonca aj jasné scény získajú definíciu. 

Krása zo všetkých uhlov: Antireflexná obrazovka kombinovaná s vynikajúcim jasom 400 nitov vám umožní vychutnať si zábavu vonku. Panel IPS navyše poskytuje širší uhol pohľadu, takže môžete zdieľať svoju obrazovku bez toho, aby vám niečo chýbalo.


 

Viac, možno ešte viac

Najmenší 13-palcový notebook od spoločnosti Dell: Vaša zábava môže ísť všade so sebou - už od 2,7 libier je menší, tenší model XPS 13 pripravený na vzlet. Takto dokonale dimenzované pre stoly podnosov v lietadle si ani nevšimnete, keď cestujúci pred vami sklopí svoje sedadlo. 

Najvýkonnejší 13-palcový notebook vo svojej triedeS novými procesormi Intel Core Quad Core 10. generácie znamená viac jadier vyšší výkon aj pri spustení viacerých aplikácií. Navyše, nástroj Dell Power Manager, navrhnutý spoločnosťou Dell, umožňuje používateľom prispôsobiť si akustiku notebooku (rýchlosť ventilátora), teplotu a výkon na základe svojich preferencií medzi tichým, ultra výkonným a chladným režimom. Napríklad tichý režim je o 50% tichší ako ostatné režimy. Dynamicky tiež dodáva maximálny výkon vášho procesora pri monitorovaní a správe systémových teplôt. 

Pracujte alebo hráte dlhšie: pri používaní aplikácií produktivity ako Word alebo Excel zažijete neuveriteľne dlhú výdrž batérie - až 21 hodín s displejom FHD * . 

Vyššia pamäť, viac ukladacieho priestoruVáš systém sa naštartuje a obnoví v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka úložisku jednotky SSD až 2 TB. Viac úloh v blesku aj pri intenzívnych aplikáciách s až 16 GB pamäte. 

Killer ™ AX1650 postavený na čipovej sade Intel WiFi 6: S pokročilou technológiou Wi-Fi 6 a teoretickou priepustnosťou až 2,4 Gbps je model Killer AX1650 takmer trikrát rýchlejší ako predchádzajúca generácia produktov 80MHz 2x2 AC. Prioritizuje streamovanie videa, komunikácie a hier vo vašom systéme pre rýchle a hladké online zážitky.


 

Pálivé vzhľady, ktoré udržujú ich chlad

Úžasná pevnosť: XPS 13 je rezaný z jediného bloku hliníka, takže je odolnejší ako stroj, ktorý sa dá dohromady. Uhlíkové vlákno inšpirované leteckým priemyslom a tkané sklenené vlákno opierky dlaní umožňujú maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Corning® Gorilla® Glass 4 je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami dvakrát odolnejší voči poškodeniu. 

Čistý dizajn: Esteticky je menej viac. Preto sme vložili logo XPS z nehrdzavejúcej ocele, regulačné detaily vyleptané laserom a nohy zladili tak, aby bol elegantnejší. Rozjasnená povrchová úprava platinovým striebrom skutočne svieti. 

Chladnejšie ako kedykoľvek predtým:XPS 13 je prvý prenosný počítač postavený na tepelnej izolácii GORE ™, ktorá poskytuje nižšie úrovne tepelnej vodivosti ako vzduch v tenkom a flexibilnom formáte. Kým izolácia Gore odvádza teplo zo zariadenia, duálne ventilátory a tepelné rúrky ďalej znižujú teplotu vášho XPS, čo umožňuje vyšší výkon v tenšom prevedení. Pozeraj video


XPS 7390 udržuje chladnýPokročilá technológia je jednoduchá

Ste heslo: Čítačka odtlačkov prstov integrovaná do tlačidla napájania umožňuje prihlásiť sa jediným dotykom. 

Hlasom aktivovaný: Váš XPS 13 reaguje na váš hlas až zo 14 stôp, a to vďaka štyrom vstavaným mikrofónom, technológii reči s podporou Microsoft ® Cortana a Waves. Ovládajte zoznamy skladieb a prístupové plány bez ohľadu na hluk v pozadí. 

Špičkové možnosti pripojenia: Porty Thunderbolt ™ 3 pre viacnásobné použitie Type-C ™ vám umožňujú nabíjať prenosný počítač, pripájať sa k viacerým zariadeniam (vrátane podpory až dvoch displejov 4 K) a využívať prenosy dát až 40 Gbps - 8-krát oproti USB 3.0 * . 

Pokročilé dokovanie:Model XPS 13 je možné použiť s dokovacími riešeniami Dell, ktoré obsahujú jednokáblové pripojenia pre napájanie, Ethernet, audio a video. Pridajte voliteľnú dokovaciu stanicu Dell Thunderbolt ™ pre rýchlejší prenos dát a podporu až troch displejov Full HD alebo dvoch displejov 4K.


DELL mobile connect na XPS 7390Spojte svoje zariadenia s Dell Mobile Connect.

Bezproblémová integrácia medzi počítačom a smartfónom: Získajte prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdelili svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš smartfón pre iOS alebo Android s vašim laptopom. 

Obmedzenie prerušenia: Vďaka aplikácii Dell Mobile Connect máte možnosť posielať upozornenia na telefónne hovory, SMS, okamžité správy a ďalšie aplikácie priamo do prenosného počítača. Zamerajte sa na jednu obrazovku a reagujte iba vtedy, keď je to pre vás výhodné. 

Zachovajte svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom bezpečného pripojenia typu point-to-point od spoločnosti Dell Mobile Connect, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené nezabezpečeným internetovým pripojením. 

* Aplikácia Dell Mobile Connect nie je k dispozícii v systéme Windows 10 v režime S.


Ekologický XPS 7390

Eco-múdry

Úspora našich morí: Ocenené ako CES® 2018 Best of Innovation Awards Honoree, naše čierne obaly sú o krok ďalej ako recyklované. 25% materiálu tvoria oceánske plasty zozbierané z pobrežných oblastí, zatiaľ čo zvyšných 75% tvorí iný recyklovaný plast. 

Energeticky účinné: XPS 13 je certifikovaný podľa ENERGY STAR®. 

Bezpečnejšie materiály: Neobsahuje materiály ako kadmium, olovo, ortuť a niektoré ftaláty. Je tiež registrovaný bronz EPEAT® 2018 * a bez obsahu BFR / PVC * . 

Šetrné k životnému prostrediu: 90% častí prenosného počítača je možné ľahko recyklovať alebo znovu použiť a biele bambusové obaly sú 100% recyklovateľné.


Porty a sloty na XPS 7390

Porty a sloty

1. Rečník | 2. 1 čítačka kariet microSD | 3. 1 USB-C 3.1 s dodávkou energie a DisplayPort | 4. Konektor náhlavnej súpravy | 5. Zárez zámku v tvare klinu | 6. 2 Thunderbolt ™ 3 s dodávkou energie a DisplayPort (4 pruhy PCI Express Gen 3) | 7. HD kamera | 8. Ukazovateľ stavu batérie | 9. Rečník


Rozmery a hmotnosť XPS 7390

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 0,3 "- 0,46" (7,8 mm - 11,6 mm) | 2. Šírka: 302 mm | 3. Hĺbka: 199 mm | 4. Hmotnosť: od 1,23 kg *

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.