XPS 13 9300 (model 2020)

XPS 9300 (model 2020) je zdokonalené majstrovské dielo

Presná výroba: 100% tela je tvarované CNC strojom. Vysoko presné hliníkové šasi frézované strojom vytvára elegantný dizajn s vysokou kvalitou spracovania, ktorý je pevnejší a tuhší ako horčík alebo plast. 

Chladné a ľahké: Čierna opierka dlaní vyrobená z uhlíkového vlákna inšpirovaného leteckým priemyslom alebo opierka dlaní z arktického bieleho tkaniva zo sklenených vlákien pre maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Náš dizajnérsky tím neúnavne pracoval na ergonómii vrátane starostlivo vytvoreného podsvietenia a povlaku odolného voči UV žiareniu a škvrnám, aby sa zabránilo žltnutiu a zafarbeniu. 

Vynikajúca obrazovka: Najnovšie sklo Corning ® Gorilla ® 6 je silné a odolné proti nárazom a poškriabaniu. 

Leštené bočné steny: Eloxovanie poskytuje vynikajúci povrch odolný proti poškriabaniu, ale tu sú hrany potiahnuté druhýkrát, aby sa ďalej zabránilo poškodeniu opakovaným zapojením a odpojením periférnych zariadení. Použitím tejto povrchovej úpravy na kov sa dosiahne dokonalá farba bez použitia farby, ktorá by sa mohla časom odštiepiť. 

Najlepšie detaily: Logá z nehrdzavejúcej ocele sú vyrezané laserom z plechu z nehrdzavejúcej ocele a ručne vložené do obrysu. 

Zvýšené náležitosti: Prvky ako displej, tlačidlá a touchpad sú väčšie, aby uľahčili a optimalizovali používateľskú skúsenosť. XPS má displej o 6,8% väčší displej 16:10, 17% väčší dotykový panel a klávesnicu od okraja k okraju s väčšími klávesami. 

Otvorenie jednou rukou: Nový dvojitý záves je navrhnutý tak, aby maximalizoval pomer obrazovky k telu a umožňoval štvorstranný model InfinityEdge. Umožňuje tiež otváranie jednou rukou, pričom pri používaní dotykovej obrazovky zostáva stabilný. 

Revolučná konštrukcia webovej kamery: Nová webová kamera XPS 13 nie je len menšia (iba 2,25 mm) - je tiež lepšia. Nový 4-prvkový objektív používa viac prvkov ako typická webová kamera na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach rámu, zatiaľ čo dočasné zníženie šumu využíva pokročilé zníženie šumu, čo výrazne zlepšuje kvalitu videa, najmä pri slabom osvetlení. Nakoniec je šošovka vybavená precíznym strojovým zariadením, aby sa zabezpečilo zaostrenie všetkých bodov obrazu. 

Žiadne kompromisy: Má 6% tenší dizajn s väčším výkonom a bez obetovania základných vecí, ako je konektor pre slúchadlá alebo slot pre kartu microSD.

Porovnanie XPS model 2019 a 2020

Kompaktný 13-palcový dizajn notebooku

Ohromujúci 4-stranný displej InfinityEdge nám umožňuje priniesť 6,8% väčší displej 16:10 na 13-palcový displej, všetko o 2% menšie ako predtým, a dosiahnuť tak 91,5% pomer obrazovky k telu.

Malý ale výkonny XPS 9300

Malý ale výkonný

Zaručený výkon: S mobilnými procesormi 10. generácie InteI® Core ™ si teraz môžete vychutnať neuveriteľne pohlcujúcu zábavu na pozoruhodne tenkom a ľahkom notebooku. Systémy založené na procesoroch Intel® Core ™  desiatej generácie, ktoré obsahujú najnovšiu grafiku Intel® Iris® Plus, znamenajú obrovský skok vpred v oblasti hier, streamovania a tvorivosti, čím sú plynulejšie, podrobnejšie a živšie zážitky ako kedykoľvek predtým na vysoko prenosných zariadeniach. Keď sa vedľa vybraných konfigurácií zobrazí ikona „Technológia pre mobilný výkon“, viete, že bola navrhnutá tak, aby držala krok s vaším rýchlo sa rozvíjajúcim životom. 

Dell Power Manager s adaptívnym výkonom: Tento prenosný počítač využíva prispôsobivý výkon založený na najnovšej technológii Intel Dynamic Tuning Technology. Vďaka tomuto novému prediktívnemu a adaptívnemu motoru náš prenosný počítač aktívne mení výkon svojho procesora s cieľom optimalizovať vaše konkrétne pracovné zaťaženie a zvyšuje výkon, keď ho potrebujete. * 

Vyššia pamäť, viac úložného priestoru: Váš systém sa naštartuje a obnoví v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka úložisku pevných diskov až 512 GB. Viac úloh v blesku aj pri intenzívnych aplikáciách s až 16 GB pamäte. 

Killer ™ Wireless: S pokročilou technológiou Wi-Fi 6 a teoretickou priepustnosťou až 2,4 Gbps je Killer AX1650 takmer trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia produktov 80MHz 2x2 AC. Prioritizuje streamovanie videa, komunikácie a hier vo vašom systéme pre rýchle a hladké online zážitky. 

Pokročilý tepelný dizajn: Od duálnych ventilátorov oddelených tak, aby šírili teplo na väčšiu plochu, až po duálne teplovodivé rúrky a skryté odvetranie pod závesom displeja. Vďaka tepelnej konštrukcii máte k dispozícii najúčinnejší systém v čo najtenšom možnom prevedení. Váš systém je navyše vybavený tepelnou izoláciou GORE ™, ktorá poskytuje nižšie úrovne tepelnej vodivosti ako vzduch v tenkom flexibilnom formáte, ktorý pomáha udržiavať komponenty v chlade.

Porty a sloty na XPS 9300

Porty a sloty

1. Thunderbolt ™ 3 [(DisplayPort / dodávka energie) (4 pruhy programu PCI Express Gen 3)] | 2. Kombinovaný jack 3,5 mm pre slúchadlá / mikrofón 3. Thunderbolt ™ 3 [(DisplayPort / dodávka energie) (4 pruhy programu PCI Express Gen 3)] | 4. čítačka kariet microSD

Rozmery a hmotnosť XPS 9300

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 14,8 mm | 2. Šírka: 296 mm (11,6 ") | 3. Hĺbka: 199 mm | Počiatočná hmotnosť: 1,2 kg; (1,27 kg s dotykovým displejom) 

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.