XPS 13 9310 (model 2021)

Notebook Dell XPS 13 (9310)

Ďalšia generácia ultrabookov Dell XPS 13 v modelovom rade 9310 prichádza s najnovšími procesormi Intel 11. generácie a úchvatným InfinityEdge displejom. Ovšem nechýba ani technológie, ktoré máte radi, ako napríklad Dell Cinema. XPS 13 patrí medzi absolútne najmenšie 13-palcové notebooky na trhu a uchváti ako prvotriednym spracovaním , tak hmotnosťou a rozmermi priamo stvorenými pre cestovanie .

Hlavné prednosti

  • Extrémne tenký a ľahký .
  • Výkon procesorov Intel 11. generácie .
  • Podmanivý obraz a zvuk Dell Cinema.
  • Maximálna odolnosť vďaka hliníkovému šasi .
  • Rýchle rozhranie Thunderbolt 4 .
  • Ohromujúca výdrž batérie.
  • Rýchle nabíjanie ExpressCharge.
  • Konštrukcia prešla náročnými testami.
  • Rýchlo spárujete chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom pomocou aplikácie Dell Mobile Connect .
Skvelý dizajn

Skvelý dizajn

V prípade Dell XPS 13 (9310) sa opäť jedná o precízne spracované hliníkové šasi s displejom, ktorý poznáme z modelu 9300 s uhlopriečkou 13.4 "a pomerom strán 16:10. Displej InfinityEdge ponúka veľmi tenké rámčeky s pomerom obrazovky k šasi 91,5% , čo je naozaj parádny parameter. K dispozícii sú modely s rozlíšením Full HD + 1920 x 1200 bodov alebo Ultra HD + 3840 x 2400 bodov. Široké pokrytie farebného priestoru a vynikajúci jas sú zárukou dokonalého obrazu.

Objavte technológie Dell Cinema

Výkonná sada technológií Dell Cinema vám poskytne skvelé zážitky zo sledovania. Vďaka špičkovej obrazovej technológii CinemaColor , pokročilému hardvéru a softvéru zažijete neprekonateľný dynamický rozsah, hlboké čierne aj jasné svetlé odtiene a živšie detaily v celom farebnom spektre. Technológia Waves MaxxAudio Pre zvyšuje hlasitosť a zabezpečuje čistotu každého tónu, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.

Kompaktný, napriek tomu výkonný

Aj cez mobilný zameranie na cesty je notebook osadený výkonnými procesormi Intel Core 11. generácie , ktoré zaručia vysoký výkon aj pre viacerých spustených aplikácií. Nechýba rýchle jednotky SSD M.2 PCIe NVMe a dostatok veľmi rýchle operačnej pamäte LPDDR4X. Už v základe si môžete byť istí vysokou mierou spoľahlivosti a zabezpečenia . Firemné zameranie ďalej podčiarkuje ľahká možnosť vzdialeného prístupu, ktorú ocenia predovšetkým firemné administrátori pri pomoci zamestnancom, nech sú kdekoľvek.

Kompaktný a výkonný dizajn

Excelentná výdrž batérie

Pracujte celý deň bez obáv o stav batérie a ešte vám zostane veľa energie na zábavu. Až 18 hodín a 49 minút pri modeli s rozlíšením Full HD + pri použití produktívnych aplikácií ako Word alebo Excel alebo až 11 hodín a 51 minút pri streamovanie Netflix. To sú hodnoty, ktoré predstavujú obrovskú výhodu. (Výdrž je závislá na spôsobe použitia, nastavení správy napájania a konkrétnej konfigurácie, modely s UHD + displejom majú výdrž adekvátne nižší vzhľadom na maximálnu spotrebu 2.9W u FHD + a 6.6W u UHD + displejov)

Ideálny na cesty

Nový Dell XPS 13 je dokonalým partnerom na cesty. Má nielen skvelú výdrž batérie, ale aj veľmi kompaktné šasi, ktoré má v najsilnejšom mieste púhych 14.8 mm a jeho hmotnosť začína na 1.2 / 1.27 kg nedotykový / dotykový displej (v závislosti na konfigurácii).

Moderný

Moderné rozhranie

Integrované je rozhranie Thunderbolt 4 s konektorom Type-C , takže môžete pripojiť všetky moderné periférie vysokou rýchlosťou. Ďalšie rozhranie ľahko doplníte s voliteľnou dokovacou stanicou Dell Thunderbolt (predáva sa samostatne). Pokročilá technológia Wi-Fi ax s veľkým dosahom poskytuje vysokú prenosovú rýchlosť a stabilné pripojenie. Nechýba čítačka pamäťových kariet, Bluetooth a IR / HD kamera s 4prvkovým objektívom.

Porty a sloty

Porty a sloty:

1. Port Thunderbolt 4 [(DisplayPort / napájanie) (4 kanály PCI Express 3. generácie)] | 2. 3,5mm kombinovaný konektor pre slúchadlá a mikrofón | 3. Port Thunderbolt ™ 4 [(DisplayPort / napájanie) (4 kanály PCI Express 3. generácie)] | 4. Čítačka pamäťových kariet microSD

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania