XPS 13 9315 (model 2022)

Ultrabook Dell XPS 13 9315

Moderne riešený 13 palcový ultrabook  XPS 9315 ponúka skvelý výkon a zároveň mimoriadne dlhú výdrž na batériu. Zaujme elegantnou konštrukciou s nízkou hmotnosťou približne 1.2 kilogramu. Dodávaný s úžasným InfinityEdge nedotykovým displejom s  rozlíšením FullHD+, 1920 x 1200 obrazových bodov a vysokým jasom 500 nitov.

Výkonný hardvér v prémiovom tele

Hardvér laptopu je umiestnený v kompaktnom šasi no napriek tomu ponúka naozaj vysoký výkon. Je osadený výkonným procesorom Intel Core 12. generácie radu Alder Lake-P , ktorý dopĺňa integrovaná grafická karta. Výkon dokresľuje superrýchla operačná pamäť typu LPDDR5 a svižný disk SSD PCIe NVMe.

Rozhranie Thunderbolt 4 s konektorom Type-C , vám umožní pripojiť všetky moderné periférie vysokou rýchlosťou. Pokročilá technológia Wi-Fi Killer ax s veľkým dosahom poskytuje vysokú prenosovú rýchlosť a stabilné pripojenie. K dispozícii vám bude aj úsporné Bluetooth 5.2 rozhranie. A využiť budete môcť aj podsvietenú klávesnicu bez numerického bloku a čítačku odtlačku prstov.

Kvalitné kamery a prihlasovanie tvárou

Kamera s dvoma snímačmi oddeľuje z farieb infračervenú zložku a zlepšuje kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení. ExpressSign-in v spojení s Windows Hello navyše zjednodušuje prihlasovanie a detekuje vašu prítomnosť (alebo absenciu) v záujme rýchleho a bezpečného prihlasovania do notebooku a odhlasovania z neho.

Ekologická výroba a ekologické balenie

Notebook XPS 13 má robustné šasi z hliníka (s minimálnym podielom uhlíka). Dodáva sa v úplne novom obale zo 100% recyklovaného alebo obnoviteľného materiálu.

Notebook Dell XPS 13 9315 hravo splní všetky vaše požiadavky na štýlový vysoko výkonný stroj.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania