XPS 13 9315 (model 2022)

Ultrabook Dell XPS 13 9315

Moderne riešený 13 palcový ultrabook  XPS 9315 ponúka skvelý výkon a zároveň mimoriadne dlhú výdrž na batériu. Zaujme elegantnou konštrukciou s nízkou hmotnosťou približne 1.2 kilogramu. Dodávaný s úžasným InfinityEdge nedotykovým displejom s  rozlíšením FullHD+, 1920 x 1200 obrazových bodov a vysokým jasom 500 nitov.

Výkonný hardvér v prémiovom tele

Hardvér laptopu je umiestnený v kompaktnom šasi no napriek tomu ponúka naozaj vysoký výkon. Je osadený výkonným procesorom Intel Core 12. generácie radu Alder Lake-P , ktorý dopĺňa integrovaná grafická karta. Výkon dokresľuje superrýchla operačná pamäť typu LPDDR5 a svižný disk SSD PCIe NVMe.

Rozhranie Thunderbolt 4 s konektorom Type-C , vám umožní pripojiť všetky moderné periférie vysokou rýchlosťou. Pokročilá technológia Wi-Fi Killer ax s veľkým dosahom poskytuje vysokú prenosovú rýchlosť a stabilné pripojenie. K dispozícii vám bude aj úsporné Bluetooth 5.2 rozhranie. A využiť budete môcť aj podsvietenú klávesnicu bez numerického bloku a čítačku odtlačku prstov.

Kvalitné kamery a prihlasovanie tvárou

Kamera s dvoma snímačmi oddeľuje z farieb infračervenú zložku a zlepšuje kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení. ExpressSign-in v spojení s Windows Hello navyše zjednodušuje prihlasovanie a detekuje vašu prítomnosť (alebo absenciu) v záujme rýchleho a bezpečného prihlasovania do notebooku a odhlasovania z neho.

Ekologická výroba a ekologické balenie

Notebook XPS 13 má robustné šasi z hliníka (s minimálnym podielom uhlíka). Dodáva sa v úplne novom obale zo 100% recyklovaného alebo obnoviteľného materiálu.

Notebook Dell XPS 13 9315 hravo splní všetky vaše požiadavky na štýlový vysoko výkonný stroj.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.