XPS 13 9365 2v1

  XPS 13 9365 2v1

  XPS 13 9365 2v1

  4 produktov

  Notebook 2 v 1 XPS 13

  Krása bez hraníc.

  Najmenší 13palcový notebook 2 v 1 na svete s displejom InfinityEdge zobrazujúcim prakticky bez rámčeka a skvelými detaily vo voliteľnom rozlíšení UltraSharp QHD +.

  Vlastnosti a dizajn


  Dostupné s Windows 10 Home - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom


    

  Technológia CinemaColor

  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vďaka spojeniu špičkovej technológie panelu s pokročilým hardvérom a softvérom bude váš obsah zobrazený s neprekonateľným dynamickým rozsahom, najhlbšími čiernymi odtiene, najjasnejšími svetlými odtieňmi a živšími detaily v celom farebnom spektre.

  Technológia CinemaStream

  Adaptér Killer Wireless vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže ich prehrávanie bude prebiehať bez problémov a zasekávaniu.

  Technológia CinemaSound

  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a zabezpečuje čistotu každého tónu. Poskytuje tak zvuk na úrovni nahrávacieho štúdia.


   

  Skutočný zázrak.

  Revolučný displej InfinityEdge je teraz prvýkrát k dispozícii v notebooku 2 v 1. Ponúka zobrazení prakticky bez rámčeka, a to všetko v najmenšom 13palcový notebooku 2 v 1 na svete. Užívajte si ohromujúci obraz vďaka rozlíšeniu UltraSharp QHD + - na ploche z 5,7 milióna obrazových bodov uvidíte každý detail. Farby ožívajú vďaka farebnej škále 72% a jas 400 n zaručuje skvelý obraz aj vo vonkajšom prostredí.


   

  Štýl vlastnej triedy.

  Tenký. Ľahký. Neuveriteľne mobilné: Notebook XPS 13 2 v 1 je najmenší 13palcový notebook. Vďaka veľkému displeju bez rámčeka je to krásny mobilný, ľahko prenositeľný výkonný notebook, na ktorom môžete pracovať a hrať hry kdekoľvek.

  Navrhnutý pre oko bez rušivých zvukov: Elegantná tichá konštrukcia umožňuje vyrábať tenšie (8-13,7 mm) a obmedzuje nadmerný hluk a teplo vychádzajúce z počítača, takže si môžete užívať tichá prevádzka pri rokovaniach aj v kaviarňach. Všetci si budú všímať vášho skvelého štýlu - nie hluku, ktorý pôsobíte.

  Elegantný z každého uhla: Notebook XPS 13 2 v 1 je vybavený prvotriednym 360stupňovým závesom pre nastavenie do štyroch flexibilných pozícií - tablet, režim stanu, notebook a stojan - môžete teda sledovať, pracovať alebo surfovať tak, ako si prajete.


  Výkon s dlhou výdržou

  Dlhšia výdrž: Výdrž batérie sa líši podľa toho, ako zariadenie 2 v 1 používate. Výdrž batérií porovnávame dvoma rôznymi spôsobmi - podľa odborovej normy MobileMark 2014 i podľa najbežnejších spôsobov práce s notebookmi, napríklad streamovanie videa. Pri práci s aplikáciami pre podporu produktivity, napríklad Word alebo Excel, dosiahnete až 15 hodín prevádzky. Pri streamovanie obsahu Netflix vydržia batérie až 10 hodín.

  Záložné napájanie: Ďalších (11) hodín prevádzky dodá zariadenie 2 v 1 XPS 13 voliteľný hybridný adaptér Dell + zariadenie Power Bank.


   

  Vychutnajte si lepšie zobrazenie.

  Ohromujúci a jasný obraz: Zamilujte sa do ohromujúceho displeja UltraSharp s rozlíšením QHD + (3 200 × 1 800), ktorý vďaka 5,7 milióna obrazových bodov (276 ppi) ponúka úchvatné detaily. Užívajte si o 2,5 milióna viac pixelov než ponúka rozlíšenie Full HD. Uvidíte neuveriteľne ostré obrázky aj texty. Rozlúčte sa s rozmazanými čiarami a upravujte obrázky s absolútnou presnosťou. Obraz si môžete priblížiť a uvidíte podrobnejšie detaily alebo na displeji môžete zobraziť viac obsahu.

  Jednoduché zdieľanie: Displej IGZO IPS s širokým pozorovacím uhlom až 170 ° umožňuje pohodlne sledovať obsah prakticky odkiaľkoľvek. Dotykový displej môžete ľahko ovládať kliknutím, prejdením alebo posúvaním prstov.

  Prejasnite si deň: Jas 400 nitov je jasnejšia ako bežné displeja notebooku, takže získate skvelý obraz dokonca aj vonku. Antireflexná vrstva vylepšuje možnosti práce vonku.

  Skvelé farby: Pri farebnej škále 72% a kontrastnom pomere 1 000: 1 uvidíte najjasnejšie svetlé body i najtemnejšie tiene.


  Ohromujúca rýchlosť.

  Ohromujúci výkon a rýchlosť odozvy: Procesory Intel® Core ™ i5 a i7 siedmej generácie poskytujú vyšší výkon pri nižšej spotrebe energie a vynikajúce odozve systému.

  Režim dynamického výkonu: Režim dynamického výkonu umožňuje krátkodobé navýšenie výpočtového výkonu, keď ho potrebujete, a ponúka až o 10% vyšší výkon ako predchádzajúce generácie notebooku XPS 13.

  Pripravený k akcii behom okamihu: Notebook 2 v 1 XPS 13 sa vďaka diskom SSD a technológii Intel® Rapid Start spúšťa a prebúdza v priebehu niekoľkých sekúnd. Nové varianty diskov PCIe s kapacitou až 1 TB navyše ponúkajú 1,3x vyšší výkon.


  Prvotriedne materiály. Maximálna odolnosť.

   

  Odolná konštrukcia:

  Notebooky 2 v 1 XPS 13 sú vyrobené zo strojovo opracovaného hliníka a uhlíkových vlákien, majú lepené sklo CORNING® Gorilla® Glass 4 a oceľové závesy v opracovanom hliníka pre silnejšie konštrukciu. Displej je až 10-krát odolnejšia proti poškriabaniu než sodno-vápenaté sklo a opierka na dlane pôsobí na dotyk chladnejšie. Prispievajú k špičkovému pocitu.

  Presné zmenšovanie, približovanie aj klepanie:

  Presná dotykový panel zabraňuje tomu, aby kurzor poskakoval alebo odplával. Funkcia prevencia náhodné aktivácia zabraňuje náhodným kliknutím pri dotyku podložky dlaní.

  Pozrite sa, o čo ste prichádzali:

  Štandardná podsvietená klávesnica osvetľuje klávesy a zachová vám produktivitu aj pri slabom alebo vôbec žiadnom osvetlení.

  Najnovšie konektivita:

  Notebook 2 v 1 XPS 13 ponúka 2 porty USB typu C s chytrými funkciami pre nabíjanie a zobrazenie a možnosť dokovania jediným káblom, ktorý nezaberá miesto na stole. Pre sťahovanie osemnásobne rýchlosťou je u jedného portu povolená technológia Thunderbolt 3 ™. Súčasťou dodávky je adaptér USB-C na USB-A.


   

  Intuitívna obsluha.

  Najrýchlejší spôsoby, ako dostať nápady do pohybu: Kúzlo funkcie Windows Ink premení myšlienky v akcii. Prirodzene písanie poznámok rýchlosťou myšlienky - bez prihlasovania. Výkonné spárovanie zápiskov s balíkom Office umožňuje ľahko vykonávať úpravy, vytvárať obsah a poháňať nápady vpred. Voliteľné aktívny pero Dell * s tisíckami úrovní citlivosti na tlaku a profesionálne presnosťou (2 048) umožňuje prirodzenejší písanie a čo najviac napodobňuje štandardné pero. Pocit pri písaní poznámok aj kreslenie približujú bežnej práci s papierom tiež rýchle reakcie, optimalizované materiály špičky pera a filtrovanie dotykov dlaní. * Pero sa predáva samostatne

  Microsoft Hello: Prihlasujte sa bez hesla vďaka voliteľnej čítačke odtlačkov prstov alebo inovatívne infračervené kamere, ktorá vám poskytnú najrýchlejší spôsob odomknutie zariadenia so systémom Windows. Rozpozná vás medzi všetkými ostatnými vďaka odtlačku prsta alebo obrazu tváre. Privíta vás priateľským pozdravom. Funguje aj v aplikáciách a webových stránkach Microsoft Edge.


  Ekologickejšie než kedy predtým.

  Úspory energie: Notebook 2 v 1 XPS 13 spĺňa požiadavky programu Energy Star®.

  Dokonalejšie materiály: Neobsahuje materiály ako je kadmium, ortuť a niektoré ftaláty, má registráciu EPEAT® Gold a neobsahuje BFR / PVC.

  Príprava na recykláciu: Viac ako 90% notebooku (podľa hmotnosti) možno ľahko recyklovať a opakovane využívať a obaly z bambusu sú 100% recyklovateľné.

  Ekologické balenie: Obalové podnosy sú vyrábané udržateľným spôsobom z 25% plastov odstránených z pláží, vodných tokov a pobrežných oblastí a 75% iných recyklovaných plastov.


  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


   

  Porty a sloty

  1. Reproduktor 2. Vypínač 3. Slot pre kartu microSD 4. Port USB-C 3.1 s funkciou napájania a portom DisplayPort 5. Slot pre zámok Noble 6. Port Thunderbolt ™ 3 (4 kanály zbernice PCI Express 3. gen.) S funkciou napájanie a portom Display Port 7. Zdierka pre náhlavnú súpravu 8. Tlačidlo a indikátor ukazovatele batérie


   
   

  Rozmery a hmotnosť

  1. Hĺbka: 199 mm (7,8 palca) | 2. Šírka: 304 mm (11,98 palca) | 3. Výška: 8-13,7 mm (0,32-0,54 palca) | Hmotnosť od 1,24 kg (2,7 lb)


  Upozornenie:

  Opis, obrázky a jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.