XPS 13 9370

  XPS 13 9370

  XPS 13 9370

  8 produktov

  Notebooky DELL XPS 13 9370

  Operačný systém

  K dispozícii so systémom Windows 10 alebo Ubuntu 16.04 LTS - široké možnosti bezproblémové a všestranné práce s počítačom


  Ocenenia za inovácieNajlepšia inovácia. Ekologická šetrnosť.

  Prelomová technológia: Notebooku XPS 13 bolo na veľtrhu CES udelené ocenenie 2018 Innovation Awards Honoree v kategórii počítačového hardvéru a komponentov. Spoločnosť Dell taktiež dostala ocenenie "2018 Best of Innovation Award" v kategórii ekologického dizajnu a udržateľných technológií, a to za obaly strieborných notebookov XPS 13, ktoré sú vyrobené z recyklovaných plastov pozbieraných v oceánoch.


  DELL Cinema - výnimočný obraz

  Predstavujeme Dell Cinema

  CinemaColor: Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vďaka špičkovej obrazovej technológii a pokročilému hardvéru alebo softvéru dokážete zobrazovať obsah s neprekonateľným dynamickým rozsahom, najhlbšími čiernymi odtiene, najjasnejšími svetlými odtieňmi a živšími detaily v celom farebnom spektre.

  CinemaStream: Adaptér Killer Wireless vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nekosíte.

  CinemaSound: Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a zabezpečuje čistotu každého tónu, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.


  Infinity edge displej DELL XPS 13

  Výnimočný obraz

  Menšie rámik, viac pixelov: Zdokonalili sme všetky súčasti displeja. Užívajte si displeja, ktorý ako by nemal hranice s rámčekom InfinityEdge tenším o 23% - vďaka šírke iba 4 mm prináša pomer obrazovky k šasi 80,7%. Uvidíte všetky detaily, o ktorých ste ani nevedeli, vďaka ohromujúcemu rozlíšenie Ultra HD 4K, ktoré tvorí 8 miliónov obrazových bodov.

  Dokonalý obraz: Vďaka maximálnemu farebnému spektru so 100% pokrytím priestoru sRGB a kontrastným pomerom 1 500: 1 je jasne zreteľný každý tieňov a na viditeľnosti získajú aj tie najsvetlejšie scény.

  Krásny z každého uhla: Antireflexná obrazovka s vynikajúcim jasom 400 nitov v kombinácii vám ponúkne možnosť užívať si zábavu aj vonku. Panel IPS navyše poskytuje širší pozorovací uhol, rovnako kvalitne tak uvidí obraz viac osôb súčasne.


  Mimoriadne výkonný XPS 13Nielen výkonnejšie, ale aj ľahší

  Najmenší 13palcový notebook na svete: Svoju zábavu môžete vziať so sebou kamkoľvek - menší, tenší, ľahší model XPS 13 s minimálnou hmotnosťou iba 2,67 kg je pripravený vyraziť. Je dokonale dimenzovaný pre stolíky v lietadlách - ani si nevšimnete, keď si cestujúci pred vami sklopia sedadlo.

  Hviezdny výkon: Viac jadier nových procesorov Intel® Quad Core ôsmej generácie zdellná vyšší výkon aj pri spustení viacerých aplikácií. Správca napájania Dell Power Manager, vyvinutý spoločnosťou Dell, navyše umožňuje vybrať režim napájania, ktorý dynamicky poskytuje maximálny výkon procesora a súčasne inteligentne monitoruje a spravuje teploty systému. Sčítané a podčiarknuté, získate najvýkonnejší 13 "notebook vo svojej triede.

  Pracujte alebo hrajte dlhšie: Budete svedkami úžasne dlhej výdrže batérie - až 19 hodín a 46 minút - pri modeli s rozlíšením Full HD, pri použití produktívnych aplikácií ako Word alebo Excel.

  Rýchlejšie pamäť, väčšie úložisko: Systém sa spúšťa a prebúdza behom niekoľkých sekúnd vďaka až 1TB disku SSD. Rýchly multitasking iu na náročných aplikácií vďaka až 16 GB pamäte.


  Ohromujúci vzhľad

  Omračujúci vzhľad, ktorý je nad vecou

  Ohromujúca sila: Notebook XPS 13 je vyrobený z jediného bloku hliníka, je teda odolnejší ako počítač poskladaný z jednotlivých dielov. Opierku zápästia z uhlíkových vlákien a laminátu inšpirovanú leteckým priemyslom charakterizuje maximálnu pevnosť a minimálna hmotnosť. Sklo CORNING® Gorilla® Glass 4 je oproti konkurenčným výrobkom dvakrát odolnejšie voči poškodeniu.

  Veľmi významné maličkosti: Estetika stavia na minimalizmu. Preto sme vytvorili vykladané nerezové logo XPS, laserom vypálili informácie o súlade s predpismi a farebne zladili nôžky, aby sme dosiahli elegantnejšieho vzhľadu. Leštená platinovo strieborná povrchová úprava naozaj vynikne.

  Chladnejšie ako kedykoľvek predtým: Notebook XPS 13 je prvým notebookom s tepelnou izoláciou GORE ™, ktorá ponúka lepšiu tepelnú vodivosť než vzduch v tenšom a všestrannejším prevedenie, ktoré zabránia zahrievanie notebooku aj pri najnáročnejších práci. Izolácia Gore smeruje teplo von zo zariadenia a dva ventilátory s trubičkami ďalej znižujú teplotu notebooku XPS a umožňujú tak vyšší výkon v tenšom prevedení.


  Pokročilá technológia jednoduchoPokročilá technológia

  Sami ste heslo: Vyberte si z dvoch zabezpečených, prispôsobených spôsobov prihlásenie. Infračervená kamera s funkciou Windows Hello rozpozná tvár a odomkne notebook XPS pomocou technológie zabezpečeného rozpoznávania tváre. Voliteľná čítačka odtlačkov prstov integrovaná do vypínača umožňuje prihlásenie jednoduchým dotykom.

  Naviažte konverzáciu: Notebook XPS 13 reaguje na váš hlas zo vzdialenosti až 4,3 metra vďaka štyrom integrovaným mikrofónom, nástrojmi Microsoft Cortana a technológiu Waves s podporou reči. Ovládajte zoznamy skladieb a pristupujte k plánu bez ohľadu na šum na pozadí.

  Špičková konektivita: Viacúčelový port Thunderbolt ™ 3 typu C slúži na nabíjanie notebooku, pripojovanie niekoľkých zariadení (vrátane podpory dvoch monitorov 4K) a dátovým prenosom s rýchlosťou až 40 Gb / s - osemkrát viac než USB 3.0.

  Pokročilé dokovania: Notebook XPS 13 je možné používať s najnovšími dokovacími riešeniami Dell vrátane pripojenia jediným káblom pre napájanie, ethernetovú sieť, zvuk i obraz. Pridajte voliteľný dok Dell Thunderbolt ™ pre rýchlejšie prenosy dát a podporu až troch monitorov s rozlíšením Full HD alebo dvoch monitorov s rozlíšením 4K.


  Ekologicky úsporný

  Ekologicky úsporný

  Ochrana našich morí: Naše čierne obaly na veľtrhu CES obdržali ocenenie "2018 Best of Innovation Award" za to, že nie sú len recyklovateľné. Dvadsať päť percent ich materiálu je tvorené plasty vylovenými u morských pobreží a zvyšných 75% je vyrobené z ostatných recyklovaných plastov.

  Energetická úspornosť: Notebook XPS 13 má certifikáciu ENERGY STAR®.

  Chladnejšie ako kedykoľvek predtým: Neobsahuje materiály, ako je napríklad kadmium, olovo, ortuť a niektoré ftaláty, má registráciu EPEAT® Gold a neobsahuje BFR / PVC.

  Recyklácia: 90% súčastí notebooku možno ľahko recyklovať alebo opakovane využívať a obaly z bambusu sú 100% recyklovateľné.


  DELL Mobile ConnectPrepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


  Porty a sloty na notebooku XPS 9370

  Porty a sloty

  1. Reproduktor | 2. Slot microSD | 3. 1 × port USB-C 3.1 s funkciou PowerShare, napájaním a portom DisplayPort | 4. Konektor pre slúchadlá | 5. Otvor pre zámok Noble Lock | 6. 2x port Thunderbolt ™ 3 s funkciou PowerShare, jednosmerným napájaním a portom DisplayPort (4 kanály PCI Express 3. generácie) | 7. Infračervená kamera | 8. Indikátor stavu batérie | 9. Reproduktor


  Rozmery a hmotnosť XPS 13

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 7,8-11,6 mm (0,3-0,46 ") | 2. Šírka: 302 mm (11,9") | 3. Hĺbka: 199 mm (7,8 ")

  Hmotnosť: od 1,21 kg (2,67 libry) - nedotykový, 1,21 kg (2,68 libry) - dotykový


  Upozornenie:

  Popis a obrázky sú určené pre celú radu Dell XPS 13, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 8 z 8 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.