XPS 13 9380

  XPS 13 9380

  XPS 13 9380

  10 produktov

  Notebook XPS 13

  Ohromujúci vo všetkých smeroch

  Najvýkonnejší 13 "notebook vo svojej triede, v prepracovanej podobe. S inovatívnou webkamerou s vysokým rozlíšením, umiestnenou hore na displeji InfinityEdge, a s novou generáciou technológie Dell Cinema.

  Strhujúce inovácie.

  Progresívne technológie: Notebook XPS 13 dostal ocenenie CES® 2019 Innovation Awards Honoree v kategórii Počítačový hardvér a komponenty.
  Maximálna osobné filmový zážitok.
  Predstavujeme technológiu Dell Cinema s úžasnými farbami, zvukom a streamovaním. 

  Technológia CinemaColor
  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Zažite bohatší, živšie farby a detaily pomocou profilov Dell Color a plne využite skvelý dynamický rozsah médií HDR, nekonečne hlbokú čerň a oslnivý jas vďaka technológii Dolby Vision. prehrať video
  Technológia CinemaStream
  Technológia Killer ™ vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku bezdrôtového pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nezasekávajú. prehrať video
  Technológia CinemaSound
  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a prečisťuje každý tón, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu. prehrať video

  Výnimočný obraz XPS 13 9380

  Výnimočný obraz

  Menšie rámik, viac pixelov: Zdokonalili sme všetky súčasti displeja. Využite displej, ktorý ako by nemal hranice s rámčekom InfinityEdge, a preto možno 13,3 "displej umiestniť do usporiadania pre displej 11" s pomerom obrazovky k šasi 80,7%. Uvidíte všetky detaily, o ktorých ste ani nevedeli, vďaka ohromujúcemu rozlíšenie Ultra HD 4K, ktoré tvorí 8 miliónov obrazových bodov. 

  Žiarivé farby: Vďaka maximálnemu farebnému spektru so 100% pokrytím priestoru sRGB a kontrastným pomerom 1 500: 1 je jasne zreteľný každý tieň a na viditeľnosti získajú aj tie najsvetlejšie scény. 

  Krásny zo všetkých uhlov: Antireflexná obrazovka s vynikajúcim jasom 400 nitov vám umožní užívať si zábavu aj vonku. Panel IPS navyše poskytuje širší pozorovací uhol, rovnako kvalitne tak uvidí obraz viac osôb súčasne.

  Ľahší a výkonnejší XPS 13

  Nielen výkonnejší, ale aj ľahší

  Najmenší 13palcový notebook Dell: Svoju zábavu môžete vziať so sebou kamkoľvek - menšie a tenšie model XPS 13 s minimálnou hmotnosťou iba 1,23 kg je pripravený vyraziť. Je dokonale dimenzovaný pre stolíky v lietadlách - ani si nevšimnete, keď si cestujúci pred vami sklopia sedadlo. 

  Najvýkonnejší 13palcový notebook vo svojej triedeViac jadier nových procesorov Intel® Quad Core ôsmej generácie znamená vyšší výkon aj pri spustení viacerých aplikácií. Správca napájania Dell Power Manager vyvinutý spoločnosťou Dell navyše užívateľom umožňuje prispôsobiť akustiku (rýchlosť ventilátorov), teplotu a výkon ich notebooku podľa ich potrieb a požiadaviek medzi režimami tichý, vysoký výkon a bez zahrievania. Napríklad tichý režim je o 50% tichšie ako ostatné režimy. Zároveň dynamicky zaisťuje maximálny výkon procesora a monitoruje a spravuje teplotu na rôznych miestach systému. 

  Pracujte alebo hrajte dlhšie: Spoľahnite sa na neuveriteľne dlhú výdrž batérie - až 21 hodín s displejom s rozlíšením Full HD pri použití aplikácií pre produktivitu ako Word alebo Excel. 

  Rýchlejšie pamäť, väčšie úložiskoSystém sa spúšťa a prebúdza behom niekoľkých sekúnd vďaka až 2TB disku SSD. Rýchly multitasking aj u náročných aplikácií vďaka až 16 GB pamäte.

  XPS 9380

  Omračujúci vzhľad, ktorý je nad vecou

  Ohromujúca sila: Notebook XPS 13 je vyrobený z jediného bloku hliníka, je teda odolnejší ako počítač poskladaný z jednotlivých dielov. Opierku zápästia z uhlíkových vlákien inšpirovaných leteckým priemyslom a laminátu charakterizuje maximálnu pevnosť a minimálna hmotnosť. Sklo CORNING® Gorilla® Glass 4 je oproti konkurenčným výrobkom dvakrát odolnejšie voči poškodeniu. 

  Čistý dizajn: Estetický, menej je viac. Preto sme vytvorili vykladané nerezové logo XPS, laserom vypálili informácie o súlade s predpismi a farebne zladili nôžky, aby sme dosiahli elegantnejšieho vzhľadu. Leštená platinovo strieborná povrchová úprava naozaj vynikne. 

  Chladnejšie ako kedykoľvek predtým:Notebook XPS 13 je prvým notebookom s tepelnou izoláciou GORE ™, ktorá ponúka lepšiu tepelnú vodivosť než vzduch v tenšom a všestrannejším prevedení. Izolácia Gore smeruje teplo von zo zariadenia a dva ventilátory s trubičkami ďalej znižujú teplotu notebooku XPS a umožňujú tak vyšší výkon v tenšom prevedení. prehrať video

  Omračujúci vzhľad

  Pokročilá technológia jednoducho

  Sami ste heslo: Čítačka odtlačkov prstov integrovaná do vypínača umožňuje prihlásenie jednoduchým dotykom. 

  Aktivácia hlasom: Notebook XPS 13 reaguje na váš hlas zo vzdialenosti až 4,3 metra vďaka štyrom integrovaným mikrofónom, nástrojmi Microsoft Cortana a technológiu Waves s podporou reči. Ovládajte zoznamy skladieb a pristupujte k svojim kalendárom bez ohľadu na šum na pozadí. 

  Špičková konektivita: Viacúčelový port Thunderbolt ™ 3 Type-C ™ slúži na nabíjanie notebooku, pripojenie niekoľkých zariadení (vrátane podpory dvoch monitorov s rozlíšením 4K) a dátovým prenosom s rýchlosťou až 40 Gb / s (osemkrát viac než USB 3.0) 5 . 

  Pokročilé dokovaniaNotebook XPS 13 je možné používať s najnovšími dokovacími riešeniami Dell vrátane pripojenia jediným káblom pre napájanie, ethernetovú sieť, zvuk i obraz. Pridajte voliteľný dok Dell Thunderbolt ™ pre rýchlejšie prenosy dát a podporu až troch monitorov s rozlíšením Full HD alebo dvoch monitorov s rozlíšením 4K.

  To najlepšie na trhu

  To najlepšie dovedené k dokonalosti

  Lepšie umiestnenie kamery: Posunuli sme inovácie na najvyššej medzu vytvorením najmenší webovej kamery s vysokým rozlíšením na svete (iba 2,25 mm), ktorá je uložená v hornej časti slávneho displeja InfinityEdge - teraz vpredu uprostred. 

  Webová kamera s revolučnou konštrukciou: webová kamera nového notebooku XPS 13 nie je len menšia - je tiež lepšia. Nový 4prvkový objektív využíva viac prvkov než typická webová kamera, aby poskytoval ostré video v každom bode zábere, zatiaľ čo rámcová redukcia šumu pomocou pokročilej redukcie šumu výrazne zlepšuje kvalitu videa, najmä v znížených svetelných podmienkach. Objektív teraz obsahuje veľmi presnú mechaniku, takže všetky body v obrazu sú zaostrené. 

  Otvorenie jednou rukou:Nový dizajn pántu variabilným krútiacim momentom umožňuje jednoduché otvorenie jednou rukou. To tiež znamená, že obrazovka je stabilnejší, aj keď ste v pohybe alebo používate voliteľnú dotykovú obrazovku. 

  Ľadovo biela: Notebook XPS 13 sme stále vylepšovali, až sme dosiahli to, že biela opierka zápästia z tkaného skleneného vlákna je jasnejšie ako kedykoľvek predtým. Nazvali sme ju arktická biela.

  Ekologická šetrnosť

  Ekologická šetrnosť

  Ochrana našich morí: Naše čierne obaly na veľtrhu CES® obdržali ocenenie 2018 Best of Innovation Award za spôsob použitia recyklovaných surovín pri výrobe. 25% ich materiálu je tvorené plasty vylovenými u morských pobreží a zvyšných 75% je vyrobené z ostatných recyklovaných plastov. 

  Energetická úspornosť: Notebook XPS 13 má certifikáciu ENERGY STAR®. 

  Bezpečnejšie materiály: Neobsahuje materiály, ako je napríklad kadmium, olovo, ortuť a niektoré ftaláty, má tiež registráciu EPEAT® 2018 Bronze 6 a neobsahuje BFR / PVC 7 . 

  Recyklácia: 90% súčastí notebooku možno ľahko recyklovať alebo opakovane využívať a obaly z bambusu sú 100% recyklovateľné.

  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom. 

  Minimum rušenia: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje. 

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.

  Porty a sloty XPS 9380

  Porty a sloty

  1. Reproduktor | 2. 1 čítačka kariet microSD | 3. 1 port USB-C 3.1 s funkciou napájania a portom DisplayPort | 4. 1 Zdierka pre náhlavnú súpravu | 5. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 6. 2 porty Thunderbolt ™ 3 s funkciou napájania a portom DisplayPort (4 kanály PCI Express 3. generácie) | 7. Kamera s vysokým rozlíšením | 8. Indikátor stavu batérie | 9. Reproduktor

  Rozmery a hmotnosť XPS 9380

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 7,8-11,6 mm (0,3-0,46 ") | 2. Šírka: 302 mm (11,9") | 3. Hĺbka: 199 mm (7,8 ") | 4. Hmotnosť: od 1,23 kg (2,7 lb) 2

  Zobrazuje sa 1 - 10 z 10 položiek

  Filtrovať podľa

  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.