XPS 15 9500 (model 2020)

Dell XPS 15 9500 TOUCH

9500-52673
DELL XPS 15 9500 i7-10750H 15.6"UHD+ TOUCH 32GB 1TB SSD GTX1650Ti-4GB W10Pro 3rNBD
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
2 999,00 €
2 499,17 € bez DPH

Dell XPS 15 9500 TOUCH

TN-9500-N2-712S
DELL XPS 15 9500 i7-10750H 15.6"UHD+ TOUCH 16GB 1TB SSD GTX1650Ti-4GB W10 2rNBD
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
2 799,00 €
2 332,50 € bez DPH

Dell XPS 15 9500 TOUCH

TN-9500-N2-712S-Pro
DELL XPS 15 9500 i7-10750H 15.6"UHD+ TOUCH 16GB 1TB SSD GTX1650Ti-4GB W10Pro 3rNBD
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
2 599,00 €
2 165,83 € bez DPH
Ohromujúci displej modelu XPS 9500

Dajte na ohromujúci displej

Predefinovaný displej InfinityEdge: Vychutnajte si špičkové umiestnenie kamery a displej 16:10, ktorý ponúka ohromujúci pohľad od okraja k okraju, teraz s 921 tisíc pixelov na UHD + pre bezproblémovú produktivitu.
Displej ako žiadny iný: Využite všetky výhody špičkového dynamického rozsahu obsahu HDR pomocou Dolby Vision ™, ktorý dokáže dodávať farby, ktoré sa nikdy predtým na displejoch SDR PC nevideli. Obsah Dolby Vision môže poskytnúť až 40-krát jasnejšie svetlé a čierne až 10-krát tmavšie. Navyše, ohromujúci displej DisplayHDR ™ 400 s certifikátom VESA na voliteľnom paneli 4K + umožňuje viac ako 16 miliónov farieb, ktoré majú väčšiu hĺbku a rozmer ako kedykoľvek predtým.
Zobraziť všetky podrobnosti: Voliteľný displej 4K Ultra HD + (3840 x 2400) ponúka presnú presnosť pre všetky vaše počítačové potreby. Prezrite si detail každého pixelu na fotografiách bez toho, aby ste pri prehliadaní webu museli priblížiť alebo zobraziť ďalší obsah. 
Farba, ktorá sa objaví: Doplnkový displej UHD +, ktorý je vybavený až 100% Adobe RGB a 94% DCI-P3, poskytuje sýte farby, zatiaľ čo kontrastný pomer 1650: 1 umožňuje zobraziť najjasnejšie a najtmavšie tmy. A jas 500 nitov poskytuje jasnejšie svetlo ako v exteriéri, takže viete, že vaša práca odráža skutočné farby.
Ľahké na očiach: Displej Eyesafe ® znižuje škodlivé modré svetlo a udržuje živé farby. Je to prvý panel, ktorý inteligentne riadi svetelnú energiu pri zdroji - selektívne redukuje škodlivé modré svetlo a rozptyľuje ho cez svetelné spektrum.
Ohromujúce v interiéri aj exteriéri: Ak pracujete vonku alebo za jasného svetla, udržujte svoje vibrujúce vizuálne efekty pomocou 0,65% antireflexného povlaku, ktorý v oboch týchto scenároch poskytuje menej oslnenia, aby ste udržali nápadne lesklý displej.
Mimoriadne výkonný a precízne spracovaný XPS 9500

Dopĺňajte svoje najdivokejšie výtvory

Tvorivosť a výkon desktopu v tele notebooku: Ohromujúci výkon, ktorý je zvyčajne k dispozícii iba v stolových počítačoch, 10. Gen Intel ® Core ™ procesory prinášajú kreativitu do vášho notebooku. Vďaka až i7 s 8 jadrami a 16 vláknami, 10. Gen Intel ® Core ™ vám pomôže zachytiť, upravovať a zdieľať svoje výtvory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Navrhnuté pre výkon a prenosnosť, takže môžete ísť kamkoľvek vás vezme vízia.
Viac tvorby a menej čakania: Prenosné počítače GeForce ® GTX 1650 Ti sú postavené na prelomovom grafickom výkone ocenených GPU GeForce. Vyhradený výkon GPU urýchľuje kreatívne aplikácie, ktoré používate každý deň.

Dell Power Manager s adaptívnym výkonom: Tento prenosný počítač využíva adaptívny výkon založený na najnovšej technológii Intel® Dynamic Tuning. Vďaka tomuto novému prediktívnemu a adaptívnemu motoru náš prenosný počítač aktívne mení výkon svojho procesora s cieľom optimalizovať vaše konkrétne pracovné zaťaženie a zvyšuje výkon, keď ho potrebujete. *
Vyššia pamäť, viac úložného priestoru: Váš systém sa naštartuje a obnoví v priebehu niekoľkých sekúnd, a to až do 2 TB úložného priestoru na jednotke SSD. Multi-task v blesku aj pri intenzívnych aplikáciách s až 64 GB pamäte.
Killer ™ Wireless: S pokročilou technológiou Wi-Fi 6 a teoretickou priepustnosťou až 2,4 Gbps, je Killer ™ AX1650 takmer trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia produktov 80MHz 2x2 AC. Prioritizuje streamovanie videa, komunikácie a hier vo vašom systéme pre rýchle a hladké online zážitky.
Pokročilá tepelná úprava: Od duálnych ventilátorov oddelených tak, aby šírili teplo na väčšiu plochu, až po duálne tepelné rúrky a skryté odvetranie výfukových plynov závesom. Vďaka tepelnej konštrukcii máte k dispozícii najúčinnejší systém v čo najtenšom možnom prevedení.
XPS edícia DELL Creator

Edícia Dell Creator: Rozšírte, čo je možné

Edícia XPS 15: Dell Creator Edition je plne vybavená kreatívnymi nástrojmi, ktoré potrebujete, aby sa kúzla stala rýchlejšou a lepšou, aby sa vaše umenie posunulo na hranu.

Uvoľnite výkon, ktorý môžete vytvoriť: S najnovším procesorom Intel® desiatej generácie, 8 jadrovými procesormi a 16-vláknovými procesormi i7 si môžete udržať svoje najnáročnejšie pracovné zaťaženie ešte dlhšie.

Bezproblémový multitasking: Vychutnajte si plynulý výkon filtra Adobe alebo robustné vrstvy predvolených knižníc vzoriek vo vašej hudobnej produkcii s až 64 GB pamäte RAM.

Rýchlejšie výsledky: Grafika a videá vo vysokom rozlíšení sa zrýchľujú s grafikou výkonovej triedy NVIDIA ® .

Okamžitý import: Vďaka slotu na kartu SD je XPS 15 mekkou pre fotoaparát tým, že umožňuje rýchly import obrázkov RAW.

Živé farby: 100% displej Adobe RGB vám umožňuje upravovať svoje fotografie s dôverou v ich farbu.

Nekonečné úložisko: Masívne SSD úložisko poskytuje dostatok priestoru pre obrázky, návrhy alebo skladby.

Základné pripojenia: Viacnásobné porty Thunderbolt 3 sú ideálne pre úplné nastavenie - reproduktory, zmiešavacie dosky, monitory a ďalšie základné prvky, či už doma alebo na pódiu.

Minimálna odporúčaná konfigurácia: procesory i5, 16 GB, 512 GB (pre hudbu alebo grafický dizajn sa odporúča diskrétna grafika).
Všimnite si displej XPS 9500

Všimnite si spodný okraj displeja

Zažite najmenší 15,6" notebook* . Je vybavený ohromujúcim novým štvorstranným displejom InfinityEdge, ktorý zobrazuje 5% väčšiu obrazovku 16:10 a pomer obrazovky 92,9%, najlepšie vo svojej triede * .
Majstrovké spracovanie XPS 9500

Majstrovské spracovanie

Chladný a ľahký: U čiernych opierok dlaní umožňujú uhlíkové vlákna inšpirované leteckým priemyslom maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. 
Superior obrazovka: Posledné Corning ® Gorilla ® Glass 6 je silná, rovnako ako vplyv a odolnosť proti poškriabaniu. 
Diamantové bočné steny: eloxovanie poskytuje vynikajúci povrch odolný proti poškriabaniu, ale tu sú hrany ponorené druhýkrát, aby sa ďalej zabránilo poškodeniu opakovaným zapojením a odpojením periférnych zariadení. Použitím tejto povrchovej úpravy na kov sa dosiahne dokonalá farba bez použitia farby, ktorá by sa mohla časom odštiepiť. 
Najlepšie detaily: Logá z nehrdzavejúcej ocele sú vyrezané laserom z plechu z nehrdzavejúcej ocele a ručne spadnú do obrysového obrysu. 
Zvýšené náležitosti: Prvky ako displej, tlačidlá a touchpad sú väčšie, aby uľahčili a optimalizovali používateľskú skúsenosť. XPS má 5% väčší displej, 14% väčší dotykový panel a klávesnicu od okraja k okraju s väčšími klávesovými klávesami.
Ľahšie otváranie: Nový dvojitý záves lisovaného závesu je navrhnutý tak, aby maximalizoval pomer obrazovky k telu a umožňoval štvorstranný model InfinityEdge. Nový dizajn závesu uľahčuje otváranie, pričom pri používaní dotykového displeja zostáva stabilný.
Revolučná konštrukcia webovej kamery: Nová webová kamera XPS 15 nie je len menšia (meria iba 2,25 mm) - je lepšia. Nový 4-prvkový objektív poskytuje ostré video vo všetkých oblastiach rámu, najmä pri slabom osvetlení, zatiaľ čo dočasné zníženie šumu výrazne zlepšuje kvalitu videa. Nakoniec je šošovka vybavená precíznym strojovým zariadením, aby sa zabezpečilo zaostrenie všetkých bodov obrazu.
Neobetujte nič: Vyznačuje sa 8% tenším dizajnom bez obetovania základných vecí, ako sú konektory pre slúchadlá alebo plná karta SD, aby ste pohodlne prenášali obrázky z fotoaparátu do prenosného počítača, keď ste na cestách.
Ohromujúci zvuk

Ponorte sa do zvuku

Vážne o zvuku: Rozšírte zvuk do pôsobivého 3D zvukového prostredia pomocou nášho dizajnu štvorkoliek a formátu Waves Nx ® 3D Audio for Speakers. Akákoľvek hudba, film alebo hra sa hrá s hĺbkou a šírkou, ktorá sa zdá byť v rozpore so zákonmi fyziky. XPS 15 je vôbec prvý notebook predstavovať Waves Nx ® 3D zvuk pre reproduktory ladené multi-Grammy ® víťazný producent, Jack Joseph Puig. *
Mikrofón: mikrofóny s najvyššou montážou zabezpečujú lepší zvukový zážitok v konferenčných hovoroch Skype a na diaľku Cortana, vďaka čomu môžete hovoriť s prenosným počítačom až do vzdialenosti 14 stôp.

Vždy pripravený

Okamžité spustenie: Zabudovaný snímač veka umožňuje otvoriť veko a zapnúť napájanie v milisekundách bez ohľadu na to, v akom stave sa nachádzate.
Ste heslo: Vyberte si z dvoch bezpečných a prispôsobených spôsobov prihlásenia. Infračervená kamera so systémom Windows Hello rozpozná vašu tvár a odomkne váš XPS bezpečnou technológiou rozpoznávania tváre. Čítačka odtlačkov prstov integrovaná do tlačidla napájania umožňuje prihlásiť sa jediným dotykom. 
Práca alebo hra celý deň: Zažijete najdlhšiu výdrž batérie o 15-palcový notebook * - až 24 hodín * na modeli Full HD + pri používaní aplikácií, zvýšenie produktivity, ako je Word alebo Excel alebo až 16 hodín, 52 minút * Pri streamovanie Netflix. Na paneli UHD + získate až 13 hodín a 46 minút * pomocou aplikácií produktivity alebo až 8 hodín a 27 minút * streamovania Netflix.
Vždy pripravený
Porty a sloty XPS 9500

Porty a sloty

1. 1x USB-C 3.1 s dodávkou energie a DisplayPort | 2. Čítačka kariet SD v plnej veľkosti v6.0 | 3. 3,5 mm kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón | 4. Zárez zámku v tvare klinu | 5. 2x Thunderbolt ™ 3 s dodávkou energie a DisplayPort 
Adaptér USB-C na USB-A v3.0 a HDMI v2.0 sa dodáva štandardne

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 18 mm | 2. Šírka: 344,72 mm | 3. Hĺbka: 230,14 mm | 4. Začiatočná hmotnosť * : 1,83 kg pre bezdotykovú batériu s výkonom 56 Whr; 4,55 kg (2,05 kg) pre dotykovú batériu s výkonom 86 Whr
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.