XPS 15 9520 (model 2022)

Ultrabook XPS 15 9520

Notebook XPS 15 s modelovým označením 9520 ukrýva dokonalú rovnováhu medzi veľkosťou a vysokým výkonom aby ešte viac podporil vašu kreativitu. Tvorte to čo máte radi na modernom notebooku so silou platformy Intel® Core™ 12. generácie.

XPS 9520 je výkonný notebook, na ktorom môžete pracovať, tvoriť a baviť sa kdekoľvek. S tenkou konštrukciou, fantastickým InfinityEdge displejom a novou dimenziou výkonu poskytuje to najlepšie pre všetky vaše nápady.

Výborný grafický výkon a kompaktné rozmery

Výkonný procesor Intel Core 12. generácie série H v kombinácii s dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce RTX radu 30 sú ideálna kombinácia, takže ak sa pustíte okrem hrania aj do kreatívneho 3D projektu alebo streamovania, vždy vás čaká perfektný výkon, neuveriteľné detaily a doposiaľ nepoznaná rýchlosť. Výkon dokresľuje superrýchla operačná pamäť DDR5 a svižný disk SSD M.2 PCIe NVMe.

Upravujte videá a rýchlejšie ich exportujte. Využite umelú inteligenciu pri navrhovaní a vysielaní s vyššou kvalitou s AI efektmi. Voliteľné grafické procesory NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti prinášajú výkon potrebný na podporu vášho pracovného nasadenia a povzbudenie kreatívneho génia, od RAY TRACING až po úpravu videa s pomocou umelej inteligencie.

Hliníková konštrukcia rýchle WiFi 6

Robustné hliníkové šasi obrábané CNC technológiou poteší a zapáči sa každému užívateľovi. Povrch nie je náchylný na odtlačky prstov zároveň je mimoriadne elegantný, odolný a príjemný na dotyk.

Bezdrátová karta Killer AX211 WiFi 6 s priepustnosťou až 2,4 Gb/s je skoro 3-krát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia. Pre blízku komunikáciu je k distpozícii úsporné Bluetooth 5.2.

Notebook DELL XPS 15 model 9520 je vhodný pre všetkých ktorí požadujú elegantné a kvalitné zariadenie s 15,6" obrazovkou a zároveň vysoký procesorovým ale aj grafický výkon.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania