XPS 15 9520 (model 2022)

Ultrabook XPS 15 9520

Notebook XPS 15 s modelovým označením 9520 ukrýva dokonalú rovnováhu medzi veľkosťou a vysokým výkonom aby ešte viac podporil vašu kreativitu. Tvorte to čo máte radi na modernom notebooku so silou platformy Intel® Core™ 12. generácie.

XPS 9520 je výkonný notebook, na ktorom môžete pracovať, tvoriť a baviť sa kdekoľvek. S tenkou konštrukciou, fantastickým InfinityEdge displejom a novou dimenziou výkonu poskytuje to najlepšie pre všetky vaše nápady.

Výborný grafický výkon a kompaktné rozmery

Výkonný procesor Intel Core 12. generácie série H v kombinácii s dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce RTX radu 30 sú ideálna kombinácia, takže ak sa pustíte okrem hrania aj do kreatívneho 3D projektu alebo streamovania, vždy vás čaká perfektný výkon, neuveriteľné detaily a doposiaľ nepoznaná rýchlosť. Výkon dokresľuje superrýchla operačná pamäť DDR5 a svižný disk SSD M.2 PCIe NVMe.

Upravujte videá a rýchlejšie ich exportujte. Využite umelú inteligenciu pri navrhovaní a vysielaní s vyššou kvalitou s AI efektmi. Voliteľné grafické procesory NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti prinášajú výkon potrebný na podporu vášho pracovného nasadenia a povzbudenie kreatívneho génia, od RAY TRACING až po úpravu videa s pomocou umelej inteligencie.

Hliníková konštrukcia rýchle WiFi 6

Robustné hliníkové šasi obrábané CNC technológiou poteší a zapáči sa každému užívateľovi. Povrch nie je náchylný na odtlačky prstov zároveň je mimoriadne elegantný, odolný a príjemný na dotyk.

Bezdrátová karta Killer AX211 WiFi 6 s priepustnosťou až 2,4 Gb/s je skoro 3-krát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia. Pre blízku komunikáciu je k distpozícii úsporné Bluetooth 5.2.

Notebook DELL XPS 15 model 9520 je vhodný pre všetkých ktorí požadujú elegantné a kvalitné zariadenie s 15,6" obrazovkou a zároveň vysoký procesorovým ale aj grafický výkon.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.