XPS 15 9530

Notebook XPS 15 9530 je ideálnou kombináciou prenosnosti a výkonu, ktorý produkuje úžasný zvuk a ohromujúci obraz. Streamovať videá, upravovať obrázky a vytvárať ďalšie majstrovské dielo na zariadení Dell XPS 9530 je zábavou.

Výnimočne kvalitné spracovanie

XPS 15 9530 je vyrobený z prvotriednych materiálov akú sú CNC opracovaný hliník a karbón. Vďaka tomu má elegantný vzhľad, vysokú odolnosť, nízku hmotnosť a zároveň vyzerá úžasne. Výnimočne kvalitný displej s tenučkými rámikmi, veľký touchpad a kvalitné reproduktory dodávajú tomuto notebooku punc prémiovosti.

Precízny obraz

Svetlé, farebné displeje s vysokým rozlíšením a väčším zobrazovacím priestorom vás ponoria do informácií a pomôžu vám zostať produktívni. Integrovaná zobrazovacia technológia Eyesafe® zachováva živé farby a eliminuje nebezpečné modré svetlo. Farby vynikajú na voliteľnom OLED displeji na skutočne čiernom pozadí. Obrovská obrazovka s pomerom strán 16:10 a pomer obrazovky k telu 92,9 % sú možné vďaka nádhernému 4-strannému InfinityEdge displeju.

Notebook Dell XPS 9530

Výkonnostný doping pre väčšiu kreativitu

Silný výkon, ktorý dopuje vašu kreativitu. S pamäťou DDR5, ktorá je až o 50 % rýchlejšou ako pamäť DDR4, a procesormi Intel® 13. generácie, ktoré poskytujú výnimočný výkon pre vaše kreatívne aplikácie. Rýchlejší export videa po úprave. Herné a kreatívne GPU notebookov zo série NVIDIA® GeForce RTX 40. Tieto GPU poskytujú kvantový nárast výkonu s DLSS 3 poháňaným AI a umožňujú realistické virtuálne svety s úplným sledovaním lúčov vďaka svojej konštrukcii s neuveriteľne efektívnou architektúrou NVIDIA ® Ada Lovelace. Sada technológií Max-Q navyše zvyšuje efektivitu systému optimalizáciou výkonu, životnosti batérie a akustiky. XPS 15 je možné zakúpiť aj s GPU  GeForce RTX 4070. Vďaka plnohodnotnému slotu na SD kartu je XPS 15 ideálny na fotografovanie a umožňuje vám jednoducho importovať obrázky RAW.

Dell Performance aplikácia

Aplikácia Dell Performance vám umožňuje prispôsobiť si výkon notebooku pomocou štyroch režimov: tichý, ultra výkonný, chladný alebo optimalizovaný. Optimalizovaný režim umožňuje najlepšie vyváženie výkonu a teploty. V ultra výkonnom režime môže byť váš systém teplejší a ventilátory môžu byť hlasnejšie. Režim Cool obmedzí teplotu alebo zníži hluk ventilátora, čo môže ovplyvniť výkon systému.

MyDell aplikácia s umelou inteligenciou

Nastavte si priority a organizujte si prácu pomocou MyDell. MyDell je náš optimalizačný softvér založený na AI, ktorý poskytuje inteligentné funkcie na automatické dolaďovanie vášho počítača pre vynikajúci zvuk, video, batériu a výkon.

Záruka na ktorú sa môžete spoľahnúť

Pri kúpe notebooku XPS získate technickú podporu Next Business Day alebo prémiovú podporu ProSupport, vďaka ktorým budete pri prípadných technických problémoch znova produktívny oveľa skôr ako pri iných značkách. 

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania