XPS 15 9570

  XPS 15 9570

  XPS 15 9570

  11 produktov

  Posúva hranice inovácie.

  Najmenší 15,6-palcový výkonný notebook na svete s pôsobivým displejom InfinityEdge. Teraz obsahuje procesory Intel® Core™ 8. generácie s až 6 jadrami a 12 vláknami.

  Operačný systém

  K dispozícii s operačným systémom Windows 10 Home – na plynulú a všestrannú prácu s počítačom.

  Zoznámte sa s najmenším 15,6-palcovým výkonným notebookom na svete

  Displej InfinityEdge: Prakticky bezokrajový displej maximalizuje priestor na obrazovke. 15,6-palcový displej je zasadený približne do 14-palcového notebooku vďaka rámu, ktorý má len 5,7 mm. 

  Jedinečný dizajn: XPS 15 je najľahší 15-palcový notebook na svete so špičkovým výkonom. Má 11 až 17 mm a spolu s diskom SSD váži len 1,8 kg (4 lb).

  Ohromujúci obraz, nech ste kdekoľvek.

  Ohromujúce detaily: S displejom UltraSharp 4K Ultra HD (3 840 x 2 160) uvidíte každý detail každého pixela aj bez približovania. O 6 miliónov pixelov viac ako pri rozlíšení Full HD a o 3 milióny pixelov viac, ako má zariadenie MacBook Pro. Vďaka tomu môžete upravovať snímky s milimetrovou presnosťou bez obáv z rozmazania alebo zúbkovania riadkov. 

  Špičkové farby: XPS 15 so 100 % farebným rozsahom Adobe RGB pokrýva širší rozsah farieb a vytvára odtiene farieb, ktoré bežné panely neponúkajú. Zobrazenie sa tak viac približuje tomu, čo vidíte v reálnom živote. S viac ako 16 miliónmi farieb je obraz hladší a farebné prechody majú neuveriteľne vernú hĺbku a rozmer. Súčasťou je softvér Dell PremierColor automaticky transformujúci obsah, ktorý nie je vo formáte Adobe RGB, na farby obrazovky, aby sa zobrazovali neuveriteľne presne a verne. 

  Nádherný obraz z každého uhla: Antireflexný displej spolu s vynikajúcim jasom 400 nitov umožňuje zabávať sa aj v exteriéri. Panel IPS navyše prináša širší pozorovací uhol, preto sa môžete podeliť o obrazovku bez toho, aby ste o niečo prišli. 

  Podpora dotykového ovládania: Spravujte obsah na obrazovke ťuknutím, potiahnutím prsta a uchopením. Voliteľný dotykový displej umožňuje prirodzene pracovať s technológiami.

  Špičkový výkon.

  Mimoriadne rýchle procesory: Najvýkonnejší notebook XPS, aký sme kedy vytvorili, obsahuje najnovšie 6-jadrové procesory Intel® Core™ 8. generácie a voliteľnú grafickú kartu NVIDIA® GeForce™ GTX 1050 alebo GTX 1050Ti (4 GB grafická pamäť GDDR5), aby ste s ľahkosťou zvládali aj tie najnáročnejšie úlohy. 

  Maximálny mobilný výkon: Prvý mobilný procesor Intel® Core™ i9 až so 6 jadrami a 12 vláknami poskytuje vyšší jednovláknový a viacvláknový výkon ako 7. generácia s možnosťou pretaktovania. Najvýkonnejšia mobilná platforma od spoločnosti Intel pre tvorcov umožňuje rýchlejšiu úpravu videí s rozlíšením pomocou aplikácie Adobe Premier Pro. 

  Maximálna pamäť a ukladací priestor: Podpora až 32 GB3 pamäte so šírkou pásma 2 666 MHz (1,2-násobne rýchlejšia ako 2 133 MHz pamäť). Rýchlejšia pamäť umožňuje rýchlejší prístup k požadovanému obsahu. Dátové úložisko rozšíriteľné až na 1 TB3. K dispozícii sú štandardné pevné disky alebo voliteľný disk SSD dostupné v rýchlejších verziách PCIe, ktoré poskytujú množstvo ukladacieho priestoru, špičkovú odozvu a rýchle spúšťanie aplikácií. Zariadenie XPS 15 sa spúšťa a obnovuje v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka disku SSD, takže toho môžete urobiť viac a bez čakania. 

  Bezdrôtový adaptér Killer™: Bezdrôtový adaptér Killer 1535 Wireless-AC zabezpečuje silné a spoľahlivé pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Bol špeciálne navrhnutý na rýchlejšie a plynulejšie prehrávanie online videí, hlasových konverzácií a hier. Automaticky zisťuje, klasifikuje a uprednostňuje prenosy údajov v sieti, čím zabezpečuje rýchlejší prenos najdôležitejších údajov v porovnaní s prenosom údajov menej dôležitých aplikácií. Bezdrôtový adaptér Killer prenáša najdôležitejšie pakety okamžite, vďaka čomu eliminuje akékoľvek oneskorenie.

  Intuitívne využívanie.

  Presné gestá, priblíženie a klikanie: Presný touchpad zabraňuje skákaniu a plávaniu kurzorov, kým ochrana pred náhodnou aktiváciou zabráni neúmyselným kliknutiam, keď sa dlaňou dotknete touchpadu. 

  Windows Hello: Vychutnajte si prihlásenie bez hesla s voliteľným snímačom odtlačkov prstov, ktorý je integrovaný v tlačidle napájania a poskytuje najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob odomknutia notebooku. Na základe dotyku prsta vás rozozná od ostatných používateľov. Priateľsky vás privíta a funguje aj v aplikáciách a na webových lokalitách Microsoft Edge.

  Dômyselné spracovanie špičkových materiálov.

  Maximálna odolnosť: Zariadenie je precízne vyrezané z jednej tabule hliníka s cieľom vytvoriť pevné a odolné šasi s atraktívnym dizajnom. Sklo Corning® Gorilla® Glass 4 je dvakrát odolnejšie voči poškodeniu ako konkurenčné produkty.  

  Chladný aj pod tlakom: Opierka dlaní je vyrobená z uhlíkových vlákien. Je pevná a tenká ako hliník, ale ľahšia a chladnejšia na dotyk.

  Porty a sloty

  1. Zásuvka na kartu SD | 2. Port USB 3.1 1. generácie s funkciou Power Delivery | 3. Tlačidlo nabitia batérie a indikátor | 4. Slot na zámok Noble | 5. Port napájania striedavým prúdom | 6. Port HDMI 2.0 | 7. Port Thunderbolt™ 3 (4 dráhy PCI Express Gen 3) podporujúci: funkciu Power Delivery, Thunderbolt 3 (obojsmerne 40 Gb/s), USB 3.1 2. generácie (10 Gb/s), natívny videovýstup DisplayPort 1.2, VGA, HDMI, Ethernet a USB-A prostredníctvom adaptéra Dell (predáva sa samostatne) | 8. Konektor na náhlavnú súpravu

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 11 mm – 17 mm (0,45 – 0,66") | 2. Šírka: 357 mm (14,06") | 3. Hĺbka: 235 mm (9,27") | Základná hmotnosť: 1,8 kg (4 lb)5 s 56 Wh batériou, diskom SSD a nedotykovým displejom; Základná hmotnosť: 2 kg (4,5 lb)5 s 97 Wh batériou, diskom SSD a dotykovým displejom

  Zobrazuje sa 1 - 11 z 11 položiek

  Filtrovať podľa

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.