XPS 17 9700 (model 2020)

Obrovská sila XPS 17 9700

Tvorte s obrovskou silou

Cítiť silu: vysoký výkon 10. Gen Intel ® ™ procesory a výkonný NVIDIA jadrá ® grafický výkon najviac intenzívnej tvorivej prenasledovanie.

Desktop ráže tvorivosť v notebooku: Balíčky s ohromujúci výkon zvyčajne k dispozícii iba od stolných počítačov, 10. Gen Intel ® Core ™ procesory prinášajú desktop kalibru kreativitu do vášho notebooku. Vďaka až i7 s 8 jadrami a 16 závity, 10. Gen Intel ® Core ™ vám pomôže zachytiť, upravovať a zdieľať svoje výtvory rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Navrhnuté pre výkon a prenosnosť, takže môžete ísť kamkoľvek vás vezme vízia.

Viac tvorby, menej čakania: GeForce ®Prenosné počítače GTX 1650 Ti sú postavené na prelomovom grafickom výkone ocenených GPU GeForce. Vyhradený výkon GPU urýchľuje kreatívne aplikácie, ktoré používate každý deň. Tvorba

obsahu novej generácie: XPS 17 s GPU GeForce RTX obsahuje špeciálne sledovanie lúčov, AI a video hardvér pre tvorbu obsahu novej generácie. Jednoúčelové jadrá na sledovanie lúčov vykresľujú krásne scény s presným osvetlením, tieňmi a odrazmi. Vyhradené jadrá AI zvládajú časovo náročné a opakujúce sa kreatívne úlohy, ako je napríklad zmena času videa, vylepšenie obrazu, prispôsobenie farieb, označovanie tváre a prenos štýlov. A vyhradený video hardvér umožňuje rýchle a kvalitné kódovanie a dekódovanie pre editáciu videa a živé vysielanie.

Rýchlosť a pamäť:Využite intenzívne pracovné zaťaženie s až 64 GB pamäte a až 3x rýchlejšie bezdrôtové pripojenie pomocou Killer ™ AX1650 postaveného na čipovej sade Intel WiFi6.

Pokročilá tepelná konštrukcia: XPS 17 poskytuje nebývalý výkon v neuveriteľne tenkom prevedení. Voliteľná diskrétna grafika obsahuje jedinečné dvojité opačné výstupné ventilátory, ktoré zvyšujú prúdenie vzduchu ventilátora približne o 30% a poháňajú prúdenie chladiaceho vzduchu v oboch smeroch, čo vedie k väčšiemu celkovému prúdeniu vzduchu a zlepšeným teplotám pokožky * . Výsledkom vývoja ventilátora Dual Opposite Outlet od spoločnosti Dell je viacnásobné nevybavené patentové prihlášky a najmenej jeden vydaný patent. Masívna parná komora pokrýva celú šírku prenosného počítača, čím poskytuje ešte väčšiu kapacitu odvádzania tepla, ktorá pomáha udržiavať prenosný počítač v chlade a dosahuje vyššiu silu turbo.
Tvrobe so skutočnými farbami

Tvorte s reálnymi farbami

Ohromujúca obrazovka: Novo definovaný displej InfinityEdge umožňuje optimálne umiestnenie kamery a displej 16:10 s ohromujúcim výhľadom od okraja k okraju. Navyše, s UHD + o 921 000 pixelov viac, budete produktívnejší ako kedykoľvek predtým.

Displej ako žiadny iný:
 Využite všetky výhody špičkového dynamického rozsahu obsahu HDR pomocou Dolby Vision ™, ktorý dokáže dodávať farby, ktoré sa nikdy na monitore SDR PC nezobrazujú. Obsah Dolby Vision môže poskytnúť až 40-krát jasnejšie svetlé a čierne až 10-krát tmavšie. Navyše, ohromujúci displej DisplayHDR ™ 500-nit s certifikátom VESA na voliteľnom paneli 4K + umožňuje viac ako 16 miliónov farieb, ktoré majú väčšiu hĺbku a rozmer ako kedykoľvek predtým.

Zobraziť všetky podrobnosti:Voliteľný dotykový displej 4K Ultra HD + (3840 x 2400) ponúka presnú presnosť pre všetky vaše počítačové potreby. Prezrite si detail každého pixelu na fotografiách bez toho, aby ste pri prehliadaní webu museli priblížiť alebo zobraziť ďalší obsah.

Farba, ktorá sa objaví: Obrazovka je vybavená 100% Adobe RGB a 94% DCI-P3 farebným gamutom a poskytuje sýte farby, zatiaľ čo kontrastný pomer 1650: 1 vám umožní vidieť tie najjasnejšie a najtmavšie tmy. Jas 500 nitov poskytuje jasnejšie svetlo ako v exteriéri, zatiaľ čo 0,65% antireflexný povlak znižuje lesk lesklého displeja.

Ľahké na očiach: Eyesafe ®displej redukuje škodlivé modré svetlo a udržuje živé farby. Je to prvý panel, ktorý inteligentne spravuje energiu svetla a zdroj, selektívne redukuje škodlivé modré svetlo a rozptyľuje ho cez svetelné spektrum.
Hviezdny displej XPS 17

Hviezdny displej

Ohromujúci 4-stranný displej InfinityEdge umožňuje úžasný pomer obrazovky k telu (93,7%) a 17-palcovú obrazovku s rozmerom 15 palcov. V skutočnosti je to menej ako 48% z 15-palcových notebookov * .
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.