XPS 17 9720 (model 2022)

Ideálny notebook pre tvorcov grafiky a obsahu je DELL XPS 17

Notebook Dell XPS 17 model 9720 prináša mimoriadne nádherne prepracované detaily. Hliníková konštrukcia v kombinácii s plochou z uhlíkových vlákien pre položenie rúk poskytuje maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Povrch nie je náchylný na odtlačky prstov a zabraňuje poškriabaniu.

Kvalitná konštrukcia a enormný výkon sú predurčené pre intenzívnu prácu na tvorivých projektoch, strih videa ako aj zábavu. 

Kvalitný displej je základ

XPS 9720 je voliteľne vybavený UHD+ dotykovým displejom InfinityEdge s rozlíšením 3840 x 2400 obrazových bodov. Poskytuje jas 500 nitov a 100% pokrytie Adobe RGB a 99% DCI-P3 vďaka čomu sú farby jasné a presné aj pri vyššom okolitom svetle.

Dell Eyesafe selektívne znižuje škodlivé modré svetlo a rozptyľuje ho v celom svetelnom spektre čím chráni vaše oči proti modrému svetlu a zároveň udržuje ucelené a živé podanie farieb.

Vysoký výkon v tenkom tele s dobrým chladením je ideálna kombinácia

S notebookom XPS 9720 si užijete rýchlosť a výkon na úrovni stolných počítačov. Grafický procesor NVIDIA GeForce RTX 3060 poskytuje grafický výkon aj pre najnovšie herné tituly. Systém sa spúšťa a prebúdza v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka rýchlemu disku M.2 PCIe NVMe SSD. Rýchly multitasking aj pri náročných aplikáciách prebieha v 64GB(voliteľne) operačnej pamäte RAM DDR5 s frekvenciou 4800MHz.

Premyslená tepelná konštrukcia udržuje výkonný systém v tenkom prevedení. Dva samostatné ventilátory odvádzajú teplo cez veľkú vetraciu komoru navrhnuté cez celú šírku notebooku pre ešte väčší odvod tepla a teda čo najnižšiu teplotu počítača.

Dell XPS 17 model 9720 je výkonný notebook s kvalitným 17 palcovým displejom. Je vhodný najmä pre kreatívcov ako aj hráčov a všetkých ktorí očakávajú od notebooku veľa a vo všetkých smeroch.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania