XPS 17 9730

Notebook XPS 17 9730 je vďaka veľkému 17" displeju s úžasným zobrazením farieb a mimoriadne vysokému výkonu ideálny pre grafikov a hudobných producentov. Tvoriť grafiku, produkovať hudbu, streamovať videá, upravovať obrázky a vytvárať ďalšie majstrovské dielo na zariadení Dell XPS 9730 je zábavou.

Viac ako rýchly

Extrémny výkon s procesorom až Intel Core i9(voliteľne) Intel® 13. generácie ktorý poháňa bez zaváhania aj najnáročnejšie procesy. S pamäťou DDR5, ktorá je až o 50 % rýchlejšou ako pamäť DDR4, a procesormi Intel® 13. generácie, ktoré poskytujú výnimočný výkon pre vaše kreatívne aplikácie. Rýchlejší export videa po úprave. Herné a kreatívne GPU notebookov zo série NVIDIA® GeForce RTX 40. Tieto GPU poskytujú kvantový nárast výkonu s DLSS 3 poháňaným AI a umožňujú realistické virtuálne svety s úplným sledovaním lúčov vďaka svojej konštrukcii s neuveriteľne efektívnou architektúrou NVIDIA ® Ada Lovelace. Sada technológií Max-Q navyše zvyšuje efektivitu systému optimalizáciou výkonu, životnosti batérie a akustiky. XPS 17 je možné zakúpiť aj s GPU GeForce RTX 4080. Jedinečné dvojité protiľahlé výstupné ventilátory umožňujú lepšie celkové prúdenie vzduchu a znižujú teplotu povrchu notebooku. Vďaka plnohodnotnému slotu na SD kartu je XPS 17 ideálny na fotografovanie a umožňuje vám jednoducho importovať obrázky RAW.

Notebook Dell XPS 17 9730

Prémiové spracovanie

Výnimočne kvalitné spracovanie XPS 17 9730. Je vyrobený z prvotriednych materiálov akú sú CNC opracovaný hliník a karbón. Vďaka tomu má elegantný vzhľad, vysokú odolnosť, nízku hmotnosť a zároveň vyzerá úžasne. Výnimočne kvalitný displej s tenučkými rámikmi, veľký touchpad a kvalitné reproduktory dodávajú tomuto notebooku punc prémiovosti.

Veľké a precízne zobrazenie

Ponorte sa do obsahu s jasnými displejmi s bohatými farbami, vysokým rozlíšením a väčším zobrazovacím priestorom, aby ste boli produktívni. Integrovaná zobrazovacia technológia Eyesafe ® znižuje škodlivé modré svetlo a zároveň zachováva živé farby. Ohromujúci 4-stranný displej InfinityEdge má úžasný pomer obrazovky k telu 93,7 % a umožňuje 17-palcovú obrazovku v 15-palcovom formáte. Farby sú sýte a realistické pre tvorcov s voliteľnou 100% farbou Adobe RGB.

Dell Performance aplikácia

Aplikácia Dell Performance vám umožňuje prispôsobiť si výkon notebooku pomocou štyroch režimov: tichý, ultra výkonný, chladný alebo optimalizovaný. Optimalizovaný režim umožňuje najlepšie vyváženie výkonu a teploty. V ultra výkonnom režime môže byť váš systém teplejší a ventilátory môžu byť hlasnejšie. Režim Cool obmedzí teplotu alebo zníži hluk ventilátora, čo môže ovplyvniť výkon systému.

MyDell aplikácia s umelou inteligenciou

Nastavte si priority a organizujte si prácu pomocou MyDell. MyDell je náš optimalizačný softvér založený na AI, ktorý poskytuje inteligentné funkcie na automatické dolaďovanie vášho počítača pre vynikajúci zvuk, video, batériu a výkon.

Záruka na ktorú sa môžete spoľahnúť

Pri kúpe notebooku XPS získate technickú podporu Next Business Day alebo prémiovú podporu ProSupport, vďaka ktorým budete pri prípadných technických problémoch znova produktívny oveľa skôr ako pri iných značkách. 

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania