XPS 18

  XPS 18

  XPS 18

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Zoznámte sa so zariadením, ktoré povznesie zábavu na úplne novú úroveň a práca s ním vás bude naozaj baviť. Počítač, ktorý sa ukrýva v tele dizajnovo prepracovaného monitora, kombinuje exkluzívny výkon a jednoduchú ovládateľnosť. Multidotykový IPS displej s uhlopriečkou 18,4 "na prvý pohľad uchváti jemným rozlíšením, oslnivými farbami a širokou použiteľnosťou. Pracujte s grafickými nástrojmi, prezerajte si obrázky alebo hrajte hry, nikdy vám neunikne žiadny detail. Zabudnite na projektor a prezentujte všetku prácu iba s jedným zariadením.

  Stolový počítač XPS 18

  Stvorený pre pohyb

  Počítač XPS™ 18 je navrhnutý tak, aby ste sa mohli hýbať. Môžete ho odpojiť a vziať si ho so sebou, kam len chcete. Prehrávajte si na ňom svoje obľúbené skladby, prezerajte si správy v kancelárii alebo sa spojte s priateľmi, keď ležíte na pohovke. Hodiny energie: Trávte viac času mimo elektrickej zásuvky so špičkovou výdržou batérie, ktorá dokáže počítač poháňať až 5 hodín. Taký ľahký: S hmotnosťou len 2,2 kg je tento počítač ako stvorený na cestovanie. Jednoducho ho prenášajte z jednej miestnosti do druhej alebo si ho položte na nohy a vychutnávajte si ho ako praktický tablet – je to totiž ten najtenší a najľahší prenosný počítač typu všetko v jednom na svete. Vstavané nožičky: Vysunutím dvoch nožičiek môžete počítač XPS 18 postaviť do zvislej polohy, aby ste ho mohli pri hraní hier, práci na domácich úlohách či sledovaní filmov sledovať z toho najlepšieho uhla.

  Stolový počítač XPS 18

  Dotyk elegancie

  Zažite úplne nový spôsob zdieľania. Sledujte svoje obľúbené videá, hrajte hry zobrazené vedľa seba, zväčšujte tabuľky alebo komunikujte s kolegami cez videokonferencie na veľkej interaktívnej dotykovej obrazovke. A to všetko bez ohľadu na to, kde práve ste. Plynulá navigácia: Rýchlo prehľadávajte web ťukaním, posúvaním, ťahaním či sťahovaním a rozťahovaním dvoch alebo viacerých prstov na viacdotykovej obrazovke počítača XPS 18, ktorá má veľmi rýchlu odozvu.

  Príjemný na pohľad: Dotyková obrazovka s uhlopriečkou 18,4 palca a rozlíšením Full HD (1 080p) poskytuje dostatok priestoru na sledovanie vysielaných filmov alebo zdieľanie fotografií. Displej s podsvietením LED je okrem toho vybavený technológiou IPS/Truelife a dosahuje rozlíšenie Full HD (1 920 x 1 080), vďaka čomu si môžete pri sledovaní extra veľkej obrazovky vychutnávať fantastický obraz bez toho, aby ste museli pomýšľať na projektor.

  Skrytý stojan: Pomocou voliteľného externého dokovacieho stojana môžete počítač pripojiť k zdroju napájania. Tento nastaviteľný stojan vám umožňuje jednoducho premeniť všestranný počítač XPS 18 z tabletu na stolový počítač, aby ste sa mohli ľubovoľne rozhodnúť, kde a ako ho budete používať. Môžete ho položiť na stôl a kontrolovať si e-maily alebo postaviť do zvislej polohy a prezerať si recepty.

  Spoľahnite sa na dizajn, ktorý zjednodušuje mobilitu.

  Stolový počítač XPS 18
  Vyklápacie nožičky: Umiestnite svoj počítač kdekoľvek vďaka vstavaným nožičkám, ktoré umožňujú po vyklopení postaviť počítač do zvislej polohy.

  Stolový počítač XPS 18

  Pevný rám: Vďaka hliníkovému rámu s povrchovou úpravou príjemnou na dotyk môžete počítač jednoducho prenášať.

  Stolový počítač XPS 18
  Externý stojan (voliteľný): Externá dokovacia stanica vám umožňuje pripojiť počítač k zdroju napájania.

  Stolový počítač XPS 18

  Prenosný a zároveň výkonný S počítačom XPS 18 sa nebudete musieť vzdať výkonu ani pamäte. So systémom Windows 8 a najnovšími procesormi Intel® Core™ získate výkon všestranného stolového počítača spolu s praktickou použiteľnosťou tabletu.

  Vyšší výkon: Sledujte na internete najnovšie filmové hity alebo sa ponorte do hier s najnovšími procesormi Intel® Core™, ktoré dosahujú špičkový výkon a zároveň šetria energiu.
  Inovatívny operačný systém: Zažite najnovšie funkcie dotykového ovládania a interaktivitu s novým a podmanivým operačným systémom Windows 8. Pribalené základné príslušenstvo: Získajte tradičnejšie zážitky pri používaní počítača s bezdrôtovou myšou a klávesnicou, ktoré sú štandardnou súčasťou dodávky. Rýchly a nespútaný: S voliteľnými diskami SSD, ktoré zabezpečujú rýchlejšie spúšťanie počítača, budete po opätovnom zapnutí počítača pokračovať presne tam, kde ste naposledy skončili.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.